Strona 1175 z 3048 PierwszyPierwszy ... 175 675 1075 1125 1165 1173 1174 1175 1176 1177 1185 1225 1275 1675 2175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,741 do 11,750 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Kania jest nieaktywny Nowy na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dziewczynki- mam pytanie- czy ktoras nosi okulary progresywne? Okulista mi je zalecil i nie wiem czy i jakie kupic. Ja potrzebuje w zasadzie tylko w jednej sytuacji- w szkole gdy patrze w dal na "tablice" (potrzebuje na dal) i potem musze cos zapisac (blisko) to moje dotychczasowe okulary musze podnosic... ale ponoc takie okulary progresywne to trzeba nosic caly czas zeby sie oczy przyzwyczaily... czy to prawda?[/QUOTE]

Kasiu słyszałam, że jak już zaczniesz nosić progresy, to potem bez nich się nie obejdziesz. Człowiek robi sie ślepy jak kret. To opinia dziewczyny, która z nich korzysta.
    Wczoraj zwiedzaliśmy zamek w Łańcucie. Warto bylo.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Krysiu skąd wiesz, że nie przytylas skoro się w ogóle nie wazysz ?

Agnieszko zaraz poczytam co tam wrzuciłam i motywacji

Maniusiu zapomniałam napisać że buraki z twojego przepisu są bardzo fajne, z 3 kg wyszło mi 9 słoiczków

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Maniusiu- fajnie, ze corcia wrocila zadowolona... moze wkrotce tabletki nie beda potrzebne
    Obwim się Kasiu, e będą potrzebne, to chyb trochę skutek tego litu
    ostatnia proba odstawienia tabletek była tragiczna, wiec na razie muszą być
    ale to takie miłe uczucie widzieć dziecko szczęśliwe

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Jeśli chodzi o piwnicę to nie mam. Mieszkamy na trenie podmokłym i nie mona tu mieć piwnicy, role piwnicy pełni garaż . Mam tam przetwory , namiot, koła zaasowe i mnóstwo rzeczy których szkoda wyrzucić, choć co jakiś czas robimy porządki
    No i cały warsztat Artura, le to osobne pomiszczenie obok garażu

Co do mojej piwnicy to jest to piwnica po moich rodzicach bo mieszkamy tutaj od (wstyd powiedzieć) 44 lat, to znaczy ja przez jakiś czas nie mieszkałam ale wróciłam na stare śmieci
    moi rodzice wszystko co niepotrzebne pchali do piwnicy i jak to się mówi tylko dziada z babą tam brak!!!!
    muszę się kiedyś zebrać i zrobić przegląd, kiedyś już z J. część rzeczy wynieśliśmy ale i tak jest tam wszystko co tylko można sobie wymyśleć ale są też i moje przetwory

Beti83 jest nieaktywny Nowy na forum

Zapraszam Was serdecznie na bloga zrzucamykilogramy.wordpress.pl Duża dawka motywacji, sprawdzone przepisy, artykuły dotyczące zdrowego pozbywania się nadmiaru kilogramów. Polecam teksty jak gubić nadmiar kalorii, dlaczego jedzenie może być nałogiem, jak prawidłowo jeść posiłki, metodę małych kroków i wiele innych. Przez wiele lat pracowałam z otyłą młodzieżą, sama schudłam kilkadziesiąt kg. Swoją wiedzą i doświadczeniem postanowiłam podzielić się z innymi.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

wrocilam dzis ok 16 do domciu... jestem wykonczona moim pieknym urlopem , wiec tyko przelecialam ostatnia stronke i lapeczka pomacham, zebyscie nie myslaly ,ze jak to sugeruje Kalahari, zamarudzilam z jakims gondolierem ...
    b<ylo naprawde duzo atrakcji... jak dla mnie to az za duzo, wiec teraz musze po tym urlopie odpoczac, bo slaniam sie doslownie na nogach... ale bylo warto tak sie "umordowac".... jak nie zasne przed laptopkiem to wrzuce kilka foteczek , ajesli odplyne to zrobie to jutro ... mileg wieczorku kochane kobitki ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

dobry wieczor.jpg

Kasiu – jestem z tej grupy osób, które próbowały nosić okulary progresywne. I absolutnie nie dałam rady. Z kolei koleżanka w pracy bardzo sobie je chwali. Nie wiem od czego to zależy, ale wygląda na to, że jak sama nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Co do ważenia, to robie to, tyle że sporadycznie. Moja waga jest mało zmienna, mimo że ostatnio troszkę w dół. Nie mam potrzeby ciągłego sprawdzania ile mnie jest. Bardziej skupiam się na poziomie insuliny. Jak uda mi się jeść wg Pape, to te wyniki są lepsze i to ma dla mnie większe znaczenie.

Sabinko – wiem, że nie przytyłam, bo jednak co jakiś czas wchodzę na wagę. Ale najlepszym miernikiem są dla mnie spódnice. Od razu czuję, zwłaszcza jak pojawi się jakaś zwyżka.

Agnieszko – też chętnie popatrzyłabym na te dwa urwisiątka . Mam nadzieję, że nie porobiły za dużo szkód, kiedy tak szalały razem? Próbowałam włączyć artykuł o motywacji, ale jest wykropkowany i nic z tego mi nie wychodzi. Spróbuj może jeszcze raz go wpisać?

Maniusiu – cieszy to, że córcia potrafi znaleźć w sobie entuzjazm i radość . Wiem, że nie może tak po prostu odstawić tabletek, ale takie jej reakcje prognozują optymistycznie.

Reginko – jak dobrze cię widzieć taką zadowoloną. Naprawdę cieszy, że tak ci się udał urlop.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A ja po imprezie z okazji 18 tych urodzin mej chrzesnicy

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Kasiu widzę że smakołyki były ale mam nadzieję że się trzymała
    Ja znowu poplynelam...były lody...dużo lodów....źle się z tym czuję