Strona 1185 z 3048 PierwszyPierwszy ... 185 685 1085 1135 1175 1183 1184 1185 1186 1187 1195 1235 1285 1685 2185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,841 do 11,850 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Tylko co z tego wynikło i zostało? – świadomość, że przez takie swoje działania i niestety przez tą teoretycznie chwalebną wytrwałość (mogę do tego dodać jeszcze pół roku na Dukanie, kiedy schudłam 20 kg i zniszczyłam sobie stawy ) tylko rozregulowałam totalnie swój organizm i teraz jest jak jest.
    Jak coś mi średnio sluży to zawsze mam dylemat - porzucić czy trwać.Jak porzucam to myślę o jak Sabinka - znowu słomiany zapał a jak trwam to się boję,że przez glupie odchudzanie sobie zaszkodzę
    Dukan dał mi tak do wiwaty już po 3 dniach,że na samą myśl o tej diecie jeszcze wszystko mnie boli.

Agnieszko,Sabinko
    Zyczę waszym dzieciom zdrowia,dla mnie wszystkie te dzięcięce dolegliwości to koszmar i gehenna.I wam oczywiście też

Śliwki się pieką i pięknie pachną,ale nie dam im się dzisiaj.
    Od kilku dni u nas rządzą ryby,bo w moim sklepie zrobili stoisko.Są przepyszne,pachnące i słodkie w smaku.PO prostu bardzo świeże.Jak to dobrze,ze na mojej diecie można wszystko. na kolację dorsz w galarecie.Boski.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Dronka72
    Dronka72 jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dobry wieczór dziewczynki
    Rano sie napisałam na telefonie ale wszystko zgineło i zrezygnowałam z kolejnego pisania. Przez tą blokade w pracy nawet nie jestem wstanie przeczytać wszystkich wypowiedzi.
    Dziś byłąm u okulisty i niestey stało sie-trzeba kupic okularki do komputera i czytania ksiązek. Poza tym waga ani drgnie ale co tam zaczynam nowy rozdział ( po raz kolejny) i rano rezygnuje z kanapek -zobaczymy jak długo wytrzymam.
    Widze ze działacie na polu przetwórczym kiedyś tez robiłąm dużo przetworów ale zrezygnowałam. ( takie wygodnictwo)

W telefonie uruchomiłam sobie aplikacje mierzącą kroki. I okazuje się zr moje codzienne wedrówki do pracy i z pracy to trochę spalonych kalorii
    Sabinko tez lubie Topę i oglądam serial Druga szansa
    No i trzeba znależć pozytywne strony nadchodzącej jesieni i nie dać sie przeziębieniu

Miłego wieczorku

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Cytat Zamieszczone przez gruschka Zobacz posta
    Jesień przywitała mnie dzisiaj całym swoim wachlarzem - mgiełka,mżawka,słońce,deszczyk i na koniec deszcz.
    a ja po pracy u swojej babci polezalam sobie na lezaczku w ogrodku corki... poopalalam sie troche , bo slonko dawalo niczym w lipcu, tylko powietrze pachnie juz calkiem inaczej...

Sabinko...
    moj wyjazd organizowany byl przes niemieckie bioro i kosztowal mnie 500 euro ... wprawdzie wypady indywidualne sa ´niby tansze, ale doliczywszy koszty paliwa , winiety i oplaty za autostrady , w sumie wcale tansze nie sa... a nawet jesli pare groszy mniej wyjdzie to o wszystko trzeba sie samemu troszczyc a tak nic nie musialam kupowac, gotowac czy przyrzadzac... jedzenie bylo naprawde wysmienite a atrakcji az za duzo.... a koszty w porownaniu do cen polskich wrecz bardzo niskie ... dla przykladu calodniowa wycieczka statkiem wzdluz wybrzeza, z obiadem na pokladzie kosztowala zaledwie 28 euro czyli ok 100 zl... ja od pierwszego wejzenia zakochalam sie w Chorwacji i polecam ja kazdemu kto tam jeszcze nie byl ... cudowny kraj,wspanialy klimat, piekne cieple morze, niezapomniane wrazenia... kocham Baltyk, ale gdybym miala wybor to bez chwili zastanowienia wybralabym Adriatyk ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Jutro zaczyna się nasza złota polska jesień. Piękna, złocista i … nostalgiczna.
    Gruszko – taką jesień, jaka jest u ciebie mogłabym chyba polubić. Tak to ładnie opisałaś, że prawie się poczułam, jakbym tam była .
    Krysienko...pozwole sie z ta data rozpoczecia jesieni nie zgodzic...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ale zgodzam sie, ze Gruszka pieknie te jesien nad morzem opisala...

Dziewczyny kochane! Konczy sie pewien etap w mym zyciu i pokusilam sie o male podsumowanie... Mam nadzieje, ze nie bedziecie mi mialy tego za zle...

To byl strzal w dziesiatke to podjecie decyzji o nie rozpoczeciu "przeszkalania sie" niejako z marszu i o robieniu tego "przygotowania" do wlasciwego kursu. Ten czas od stycznia do wrzesnia pozwolil mi bowiem wzmocnic sie w wielu aspektach i dal mozliwosc zrozumienia pewnych spraw.
    Jest wdzieczna losowi, ze mialam szanse jeszcze "wzrosnac" w tej wiosnie zycia w ktorej jestem...
    Poznalam tam ludzi, ktorzy uzmyslowili mi, ze to co mam jest skarbem i sam fakt utraty pracy jest niczym w porownaniu posiadania tego wlasnie "bogactwa".
    Mam bowiem rodzine i przyjaciol i nie jest to takie oczywiste i dane kazdemu z urzedu. A tak dotad sadzilam, bo obracalam sie glownie wsrod ludzi , ktorzy to wszystko posiadali.
    Teraz zrozumialam, ze mnostwo kobiet w moim wieku nie ma dzieci, nie ma dlugotrwalych zwiazkow, nie moze poszczycic sie wyzszym wyksztalceniem. To glupie... ale ja wczesniej nie bylam w stanie tym wszystkim sie cieszyc.
    Uwazalam to za tak normalne i oczywiste, ze nie widzialam np w tym zadnej mojej zaslugi.

Druga sprawa, ze nauczylam sie podejmowac decyzje, nawet gdy nie podobaja sie one memu otoczeniu. Zrozumialam, ze wazne jest abym to ja byla z tych decyzji zadowolona a nie moi bliscy. Moze to banal...ale wierzcie mi, ten fakt byl dla mnie jak objawienie!

W czasie tego treningu jaki odbywalam, odkrylam na nowo moje silne strony, cechy charakteru, ktorych tez wczesniej nie docenialam. Jest to umiejetnosc szybkiego uczenia sie, organizacji pracy, samorefleksji.
    Mam je tak dlugo...ha!ha!ze wydawalo mi sie, ze to normalka, ze kazdy je ma!
    No i przekonalam sie...ze nie kazdy...
    Stalam sie z siebie zadowolona a nawet...nie wstydze sie powiedziec ze i dumna!

Odkrylam, ze moja najmocniejsza strona, przy pomocy ktorej niewatpliwie powinnam zarabiac na chleb to jest komunikatywnosc. Bede wiec szukac takiej pracy, w ktorej ta wlasnie cecha jest glownie potrzebna.
    Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 22-09-2016 o 20:48

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Agnieszko...a moze by zrobic w ten sposob fotke twojej psince?

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu piękne to co piszesz o sobie i o tym co posiadasz i daje Ci to powód do radości i dumy i piękne jest też to, że pozwoliły ci to uświadomić sobie te Kursy i szkolenia w jakich bralas udział a w zasadzie nie tyle same Kursy ale ludzie pracujący z tobą i nie dziwię Ci się że szkoda Ci się z nimi rozstawać

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

A komunikatywność to na pewno twoja mocna strona i dobrze, że postanowiłeś na nią wlaśnie stawiać w planowaniu swojej przyszlej pracy, tak trzymaj a na pewno będzie dobrze, trzymam za Ciebie kciuki chociaż jeszcze długa droga przed Tobą

Gamma dzięki za informację o twojej tegorocznej Chorwacji, zastanawia mnie tylko dlaczego takie wypady organizowane dla Niemców są tańsze niż zaplaciloby się za to samo w Polsce..podobnie było chyba z twoim pobytem w Podczelu ? Tak czy owak Chorwacja też mnie pociąga i przyciąga

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu – a niech ci tam będzie, kłócić się nie będę . A jeżeli jesień zaczęła się dzisiaj to znaczy, że po prostu akuratnie trafiłam ze swoim obrazkiem – i nawet godzinowo się za dużo nie spóźniłam .
    Kasieńko – cieszy mnie to podsumowanie. Pamiętam twoje wpisy i wątpliwości przed rozpoczęciem nauki. Przeszłaś dobrą drogę i wgląd, który uzyskałaś jest na pewno tym zasobem, który pomoże ci iść dalej. Też mam poczucie, że nie był to zmarnowany czas i mamy teraz taką samą, ale jednocześnie na pewno mocniejszą i bardziej świadomą siebie Kasię. Dobrze, że jesteś z siebie dumna, to bardzo właściwe odczucie .

Sabinko - widzę, że masz teraz duży zastrzyk wrażeń kulturalnych. U mnie posucha, więc dziel się kochana swoimi wrażeniami z tych swoich spotkań. Zawsze z przyjemnością o tym czytam.
    Ja ostatnio byłam wsłuchana w książkę „Dziewczyny z Szanghaju” To jedna z pozycji, którą tak szczodrze obdarowała mnie nasza Ewcia. Zawsze lubiłam czytać, ale słuchanie daje mi inny wymiar, którego się nie spodziewałam. Poprzez konieczność przyjęcia każdego słowa (a nie prześlizgnięcia się przez nie, jak to czasami bywa podczas bezpośredniego czytania) i większego dawkowania całości, bardziej wtapiam się w cały przekaz i bardziej intensywnie nim „żyję”. Trudno to wytłumaczyć, ale zdecydowanie zakochałam się e bookach .

Agnieszko – a jak Kuba, bo dawno nie pisałaś? Jest już sporo po operacji, na pewno wszystko w porządku, ale czy u niego samego dostrzegasz jakieś zmiany?

Gruszko – jak dobrze, że nie zawiódł cię instynkt przy Dukanie. Miałaś krótki epizod, więc możesz sobie uświadomić, co mogłoby się stać, gdybyś go stosowała tak długo jak ja - oprócz stawów wielu ludziom zniszczył np. nerki. Wiesz, że zazdroszczę ci stałego dostępu do morza (oczywiście pozytywnie)? . No to teraz doszły do tego jeszcze te świeże ryby . U nas nie do przeskoczenia. Fajnie masz!

Dronko – okularami się nie przejmuj, szybko się przyzwyczaisz. No niestety, to częsta przypadłość, więc nie pozostaje nic innego, jak dobrać śliczne oprawki i zaakceptować. Nie rozumiem, czemu chcesz rezygnować ze śniadań? Z tego, co wiem to jest to akurat ten posiłek, który zdecydowanie powinno się jeść.

Kończę już, bo się za bardzo rozpisałam. Pomacham jeszcze tylko do Jolinki i Rene z nadzieją, że zajrzą tu do nas chociaż na chwilę. Dobrej nocy wszystkim

dobrej nocy.jpg

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Tak jak bylo do przewidzenia spac dzis nie moge...

Z jednej strony to oczywiscie dlatego, ze zamykam dzisiaj jakies drzwi i po glowie chodzi mi to wszystko co musze w zwiazku z tym zrobic...np poodawac powierzony mi material i narzedzia pracy, rozliczyc sie w sekretariacie etc...
    No a druga strona to ta ludzka...chcialabym w jakis sposob...rowniez materialny pozegnac sie z kilkoma dla mnie szczegolnymi tam osobami...mysle to o jakis drobnych slodyczkach, karteczkach itp. Troche przeszkapilam te sprawe i bede to musiala jeszcze do poludnia zalatwic.- Wczoraj mialam dla wszystkich uczestnikow ogolnie ciasto, slodycze i...jablka z ogrodu.
    No ale kilka osob weszlo mi w serce wyjatkowo i ich to...potraktowalam chyba troche po macoszemu...
    Obudzilam sie zatem o trzeciej nad ranem i zaczelam o tym wszystkim rozmyslac...

Krysiu, Sabinko- dzieki za tak szybki feedback na te moje wczorajsze wynurzenia... tak...pokonalam faktycznie kawal drogi i byl to niewatpliwie bardzo wazny w mym zyciu etap. Boje sie troche tego co mnie czeka od poniedzialku, ale nie jest to obawa, ktora paralizuje ruchy a na szczescie tylko lekkie odczucie ciezkosci w zoladku...
    Jednak wierze, ze na koncu tych kolejnych 11 miesiecy bede rownie zadowolona z siebie jak dzisiaj.

Krysiu- wspomnialas o Ewie...
    Nie masz pojecia chyba, jak czesto o niej ostatnio mysle. I bardzo zaluje, ze nie zdecydowala sie jak dotad do nas wrocic.
    Widze czasami jej komentarze pod waszymi fotkami na fb i w sercu czuje wtedy taki ucisk...

Reginko- ty masz na pewno z nia dalej bliski kontakt...pozdrow ja prosze ode mnie, od nas wszystkich tutaj i powiedz jak bardzo nam jej brakuje.

Mysle tez czesto o naszej Grazynce. Mam wielka nadzieje ze lada dzien pojawi sie tutaj i opowie nam o tym wszystkim co sie przez ostatnie tygodnie wydarzylo...

Jolu, Reniu i dla was posylam ta ranna pora szczegolnie cieple mysli...Trzymajcie sie moje kochane.

Co do diety, to niestety ostatni tydzien troche mna zachwial...na spotkaniu WW odnotowalam kilogramowy wzrost wagi.
    Mysle, ze troche winne sa tutaj te wszystkie ostatnio targajace mna emocje...
    Mam wielka nadzieje, ze po przewaleniu sie tych zmian w mym zyciu znowu zlapie pion...

Dzis jade prosto ze szkoly na 14:00 na badanie i rozmowe z urologiem do unikliniki. Po raz kolejny probuje szukac jakiejs pomocy z tym moim ...mokrym problemem...

Dobrego dnia dziewczynki!

Uprawnienia umieszczania postów