Strona 1194 z 3048 PierwszyPierwszy ... 194 694 1094 1144 1184 1192 1193 1194 1195 1196 1204 1244 1294 1694 2194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,931 do 11,940 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Aga z tym planem to juz przesada
    dobrze, że masz zdrowe podejście

a u mnie ... skarbówka wzięła papiery i siedzi cicho - czy to dobrze czy źle? to się okaże
    pan z Zusu przyszedł zapowiedział sie i .. znikł...
    za to papiery do dotacji, to katastrofa nic tylko zestawienie i zestawienie...
    sabinka57 and kalahari like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Krysiu, martwię się wszystko już w porządku ?

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dobry wieczor!

A co tu dzisiaj taka posucha?
    Nic to...pogadam sobie do obrazu...
    Przed chwila skonczylam skypowac z corcia... jak dobrze, ze istnieje taka mozliwosc!

Dzis mialam dosyc wyczerpujace zajecie z excelem a potem jeszcze formulowanie listow, ktore to zajecie jest moja pieta Achillesowa. Sala gdzie sie uczymy to prawie hala z 30 komputerami i...jeden wykladowca, ktory dwoil sie i troil a i tak ciagle bylo go malo!
    Dobrze, ze mam to przygotowanie, ktore w ostatnich miesiacach przeszlam, bo inaczej bym sobie chyba nie poradzila.

Po poludniu przeszlam sie jeszcze raz do miasteczka, tym razem w druga strone i musze stwierdzic, ze naprawde mi sie tutaj coraz bardziej podoba...

No, nic to... jeszcze pewnie duzo wrazen mnie tutaj czeka ale...
    Jak na dzisiaj to...

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Agnieszko...ja tez dzis o tym samym myslalam...nie podoba mi sie to milczenie naszej Krysi...

Krysiaczku...hop, hop!

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

images (14).jpg

Kawa na czwartek, ale ponieważ nie ma na nią zbyt dużo chętnych, to chyba zrezygnuję z jej serwowania .

Kasiu, rozumiem, że na spotkania ww nie będziesz już chodziła? Czy byłaś wczoraj?

Jutro jedziesz do domu...ciekawe jak Twoi panowie radzą sobie sami

Dobrego dnia wszystkim życzę

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    images (14).jpg

Kawa na czwartek, ale ponieważ nie ma na nią zbyt dużo chętnych, to chyba zrezygnuję z jej serwowania .

Kasiu, rozumiem, że na spotkania ww nie będziesz już chodziła? Czy byłaś wczoraj?

Jutro jedziesz do domu...ciekawe jak Twoi panowie radzą sobie sami

Dobrego dnia wszystkim życzę
    Dzien dobry!

Agnieszko...nie rob tego... Nie rezygnuj z serwowania kawki. Nie dalej jak wczoraj mowilam ci jak bardzo tego potrzebuje. I kawki. I ciebie. A ze malo do niej chetnych? No coz... nie liczy sie ilosc. Liczy sie jakosc!

Nie bylam wczoraj Agnieszko na spotkaniu WW. Sprobuje moze jezdzic na nie co dwa tygodnie z racji odleglosci. Gruppy WW sa niby wszedzie...no ale akurat w Bad Vilbel...nie ma wiec musze dojezdzac na to moje we Frankfurcie.
    Ale polubilam tamtejsza prowadzaca wiec nie jest tak zle...

Co do moich panow to sama jestem ciekawa, ale wczoraj rozmawialam z corcia i obie sadzimy, ze dobrze to tym naszym panom zrobi. Bo nauczylysmy je obie "niemyslenia" tylko "wykonywania" -np zakupow (moja Madzia to robila za mnie, gdy bylam np w sanatorium)...no a teraz musza to robic sami...

A co u twoich chlopakow slychac Agnieszko? jak tam twoj synek?

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Mój starszy chłopak, cały czas w terenie W tym tygodniu nie przyjedzie do domu, ale za to szybciej skończą robotę więc szybciej zjedzie do domu na stałe Teraz część firmy jest w Zielonej Górze, część w Lublinie, a część w Augustowie...no rozrzut geograficzny mają taki, że nie ma jak do domu zajrzeć, tylko przejazdem.
    Takie czasy nastały, że przetargi wygrywa się daleko od domu i trzeba się z tym pogodzić.

U Kuby wszystko ok. skupił się teraz na nauce, bo ma przed sobą trzy olimpiady- matematyka, fizyka i j. angielski ...jak to dobrze, że nie jest humanistą po mamusi ...nieustannie go podziwiam za ten talent do takich durnych przedmiotów Jak można się cieszyć, że ma się 6 godzin matmy i 6 godzin fizyki w tygodniu...ja chyba bym się zabiła własną ręką

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A tak w ogole to dzis ponoc...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Ja też jestem chętna na kawkę , bardzo mi potrzebna jest coraz to gorzej , co dzień to się gorzej wstaje.
    Aga,ale masz dolnego syna, gratuluję po tacie pewnie ma zamiłowanie do nauk ścisłych

Kasiu takie doświadczenie twoim panom dobrze zrobi, a poradzą sobie bo nie mają innego wyjścia

Ja się juz zbieram do pracy

zastanawia mnie czemu tu teraz taka pustka nastała....

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

A ja bym chyba wolała, żeby dziewczyny się określiły- piszemy czy nie...bo przecież nic na siłę ... co prawda byłabym zdruzgotana gdybyśmy zamknęły wątek, ale sama do siebie nie mam ochoty gadać, od tego mam swój pamiętnik, chociaż tam nota bene więcej osób ze mną rozmawia lubię jasne sytuacje, więc liczę, że dacie znać dziewczyny co robimy.
    Zdaje sobie sprawę, że zdarzają się sytuacje, gdy nie mamy jak napisać z rożnych powodów, że jesteśmy zagonione, często zapracowane, ale jakoś tak jest mi nieswojo...trochę czuję się zniechęcona.
    Przecież widzicie, że jeśli będziemy pisały raz na tydzień, lub rzadziej, to nie będzie co czytać ( tzn. rozmawiać), a to chyba trochę bez sensu Można do tego pochodzić na luzie- napisać raz na jakiś czas, tylko powtarzam, nie będziemy miały wtedy co czytać...Ale jesli tak ma być to ja się dostosuję

Uprawnienia umieszczania postów