Strona 1220 z 3048 PierwszyPierwszy ... 220 720 1120 1170 1210 1218 1219 1220 1221 1222 1230 1270 1320 1720 2220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,191 do 12,200 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Wrocław bez zmian-tylko tym razem nie byłam z synem w gabinecie.Czasem lekarz każe mi na chwilę wyjść,teraz wchodziłam tylko po to,żeby termin umówić i za wizytę zapłacić.Nie wypytywałam dokładnie Mateusza -wystarczyła mi jego odpowiedź,że lekarz "zabawiał się w psychologa".On wiem o tym co u nas,wie jak syn przeżywa chorobę dziadka.Dostał nowy lek-kolejna wizyta w połowie listopada.Następna mam nadzieję,że będzie już z rezonansem.
    Wrocław choć piękny i słoneczny.Zaowocował dla mnie przeziębieniem-przemarzłam.
    Blisko naszego lekarza jest Ogród Botaniczny-nawet jak mamy mało czasu staramy się tam zajrzeć-tym bardziej,że mamy darmowy wstęp.Mieliśmy teraz 20 min,więc tak szybciutko przemknęliśmy przez centralną alejkę-tydzień temu był Festiwal Dyni i jeszcze sporo dyniowych stworków,dekoracji było.Rok temu też byliśmy tuż po tej imprezie.Mam trochę zdjęć,to może uda się wkleić dziś wieczorem.Zobaczę o której wrócimy,bo dzisiaj pierwszy mecz siatkarskiego sezonu u nas

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

hej dziewczyny, kawę popijam i dzisiaj kierunek w kieleckie do dziadka
    no i kanadyjska ciocia jeszcze jest a po niedzieli już wracają do siebie
    Kasiu cieszę się bardzo, to jednak był dobry tydzień dla naszych dzieci
    Agnieszko mnie podobnie jak Kasię nie pociąga duze miasto, raczej na wieś bym się wyprowadziła

moja mała podgaduje o zakupie samochodu dla niej, tylko jest mały probkem musi się dopytac lekarza czy przy tych lekach może jeździć

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, w Warszawie i okolicach miałabym cały mój świat- dzieci, bliżej do rodziców o całe 200 km i mnóstwo rodziny wokół. Tu gdzie teraz mieszkamy nic mnie nie trzyma ( poza pracą w tej chwili i szkołą Kuby).Nie mam żadnej rodziny ani zobowiązań. Nie musiałabym już pracować, bo miałabym świadczenie kompensacyjne, a mój mąż może mieć firmę tu ( jest w niej gościem choć prezesem ), bo i tak głównie pracuje w całej Polsce. Więc tak naprawdę jest mu wszystko jedno, a Warszawa ciągnie go tak samo jak mnie.30 lat mieszkam poza miastem, czasem bardziej się czuję jakby to była wieś, więc mam dosyć ciszy i spokoju na co dzień A właśnie na starość potrzeba nam towarzystwa, czasem opieki dzieci i bliskości tfu tfu lekarza. tam to wszystko byśmy mieli.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A aaa to rozumiem Agnieszko! Bliskość bliskich ważna rzecz.
    Nie mniej jednak ...te korki te dojazdy...
    No chyba żeby być na obrzeżach miasta i rzadko musieć ( bo emerytura) do centrum jechać...

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao,
    herbatke wypijam, podziwiajac piekna,orientalna kulture.
    jolu,ja kiedys bylam w tym botanicznym ogrodzie, jest tam tez ogrod japonski.
    nasza mila wycieczke przerwal niestety atak pszczoly ,ktora ukasila w reke mojego syna i poniewaz jest on alergikiem na takie rzeczy to zostala rozwinieta cala akcja ratunkowa w tamtejszej restauracji.. w jego intencji...
    aga-ja tez mam juz dosyc malego miasteczka, ciszy, spokoju,okolicznych gor..jak wracam do warszawy lub jade do rzymu to oddycham pelna piersia i wiem, ze to jest TO.

sabinko-mediacja byla taka sobie, ja spodziewalam sie dziarskiego mediatora, ktory wezmie jeden problem po drugim do reki, wyslucha stron i wydrazy kanal komunikacyjno-pojednawczy ktorym te strony powinny przejsc same..
    ale (ona) to byla z serii "cieple kluchy" i tak sobie zesmy opowiadali...to co zawsze mowimy..dodajac ewentualnie jakies tam odczuwane przy tym emocje.....ktore moze, jako jedyne zostaly wypowiedziane(przez niektorych), ale ogolnie nie zarysowaly sie jakies konkretne koncepcje rozejmowe...szkoda, bo to byla jedyna okazja.
    uwazam, ze takie interwencje powinny byc dobrze przygotowane wczesniej.

maniusiu-w tym wieku wszystkie dzieci jecza o samochod-u mnie tez jeczaly, ale nie mialam mozliwosci kupna wiec jezdzily moim,potem ten zapal jakos sie ostudzil i problem sie troche rozmyl w przestrzeni...jak potrzebuja, to biora(b. rzadko) moj samochod. moje dzieci sa juz duze i w domu zostal tylko jeden ciagle dorastajacy,probujacy sie uczyc,glownie ogladajacy tv. dzieciak.

u nas w koncu sie ochlodzilo-mozna sie normalniej ubierac
    czasami pada deszczyk i wtedy jestem szczesliwa....
    a najwazniejsze, ze moja waga trzyma sie 7-ki.....
    sloik a nutella a wlasciwie sloj do polowy pelny..wiec nadal podjadam.

moze ktos mi podesle link gratisowy do filmow-kiedys chyba miala taki maniusia? tylko, ze teraz wszystko juz wylapali i pokasowali?

moja corka jest sluzbowo w rosji ,przyslala mi zdjecia takze moskiwskiego metra-myslalam najpierw, ze jest w jakims muzeum a to ich slynne cudowne metro.....

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Kakahari prosiła żeby wam podesłać fotki co niniejszym czynię ona ma zawirusowany komputer....

U mnie na razie święci słoneczko ale ma padać

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

grazie sabinko-sei un tesoro!!!
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

wróciłam z kościoła i normalnie jestem w szoku...czy u was też tak mało ludzi chodzi? U nas z tygodnia na tydzień jest coraz mniej, a dziś, na najbardziej popularnej mszy - o g.9, była po prostu garstka ludzi, a zwykle nie było miejsca do siedzenia !

piękne to metro
    krysiapysia lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kalahari podziwiam cię że w tym słoiku jeszcze tyle Nutelli jest, no chyba, że był bardzo bardzo duży ale u mnie jaki by nie był na pewno byłby już pusty niestety..

szkoda że mediacje nie przyniosły skutku no ale może pomimo tego coś do niektórych trafi... Agnieszka co do tłoku czy pustek w kościele to nic ci na ten temat nie powiem bo po prostu nie chodzę do kościoła....

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
    Agnieszka111 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów