Strona 1241 z 3048 PierwszyPierwszy ... 241 741 1141 1191 1231 1239 1240 1241 1242 1243 1251 1291 1341 1741 2241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,401 do 12,410 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

ciao,
    a co to jest rasowy makaron?
    pomysl cateringu znam i uwazam, ze jest motywujacy.
    jesli chodzi o termin i miejsce spotkania sie w wakacje, to nie moge sie jeszcze wypowiedziec co nie znaczy, ze nie jestem zainteresowana.

poza tym zazdroszcze kasi wyjazdu, ale menù jest jednak dosyc restrykcyjno-rozrywkowe..
    i to biedne spaghetti........z cukinii....
    z sokiem z burakow do popicia.
    i mus truskawkowy tez pewnie bez cukru?
    ale...najwazniejsze , ze ci sie podoba i ze zaskutkuje oczyszczeniem organizmu i innymi pozytywnymi rezultatami.

ja przechodze ciezki okres reorganizacyjny naszej grupy interwencyjnej sa ostre zmiany i konflikty poparte licznymi zazdrosciami i rywalizacja---czyli wszystko w normie.
    skonczylam ogladac serial " breaking bad" . obejrzalam okolo 75 odcinkow ,kazdy godzinny i zajelo mi to 6 dni.
    moja kolezanka mnie "podliczyla" .zlapala sie za glowe i powiedziala, ze na pewno zwariowalam-
    ale mnie sie bardzo podobal ten maraton filmowy-wylaczylam sie z pewnych spraw i sytuacji,zajelam sie akcja filmu i wyszlo mi to na dobre!!!!

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie!

Reginko – oczywiście, że poczekamy. Toż od razu robi się jaśniej, kiedy się pojawiasz słoneczek.jpg

Dziewczynki – morze kocham i Borne Sulinowo, które jest blisko niego, kusi. Ale wyjątkowo i dla odmiany mogą być górki. Wydaje się, że Korbielów i pierwsza połowa sierpnia są konkretnym pomysłem i sporo z was za tym optuje. Za górkami w tym roku przemawia też to, że Maniusia i może Jolinka miałyby szansę zajrzeć do nas. No i nie bez znaczenia byłby komfort dojazdu z mężem, o którym pisze Kasia. Jeżeli chodzi o dietę Dąbrowskiej, to jestem mniej chętna. Wiem Kasiu, że jesteś na niej teraz. Ja robiłam ją wiele lat temu z dużym entuzjazmem. Niestety u mnie skończyło się efektem jo-jo i nie mam już chyba zacięcia na powtórkę.

Sabinko – od początku była taka propozycja, że każdy jedzie na tyle na ile może, więc myślę że nic tu się nie zmieniło.

Kalahari – przykro, że musisz przechodzić teraz przez taki niemiły czas w pracy . Takie przepychanki są przeciwne twojej naturze, więc tym bardziej współczuję. Maraton filmowy w takiej sytuacji był naprawdę świetnym pomysłem! Fajnie, ze jesteś zainteresowana przyjazdem, dlatego mam nadzieję, że się uda.

Gruszko – brawo za ilość przejechanych kilometrów! A skąd się wzięło te 15-18 godzin jazdy?

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko, podążając za twoim wpisem, to na razie wychodzi chyba tak?

Agnieszka- Borne Sulinowo, Margaretka, Korbielów, ew.morze
    Kasia- Korbielów
    Gruszka - Korbielów
    Krysia – Korbielów, Borne Sulinowo, ew.morze
    Sabinka, Madzia, Reginka?
    Maniusia, Jolinka – może na troszkę Korbielów
    Małgosia?

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

images (10).jpg- witam ze środową kawą

Początek uzgadniania wyjazdu zrobiony Teraz wszyscy się zastanawiają dokąd, kiedy i na jak długo i w styczniu można byłoby zrobić wstępną rezerwację

Magda, współczuję zamieszania w pracy Rzadko wynika z niego coś dobrego, częściej padają przyjaźnie...wiem coś na ten temat. Nie daj się tam

Krysiu, dokładnie o to chodzi , gdy już wybierzemy miejsce, możemy ustalać dalej Myślę, że każda ma jakieś tam preferencje, i może w kolejności je poustawiać , będzie nam łatwiej podjąć decyzję.
    Korbielów, to jest jednocześnie hotel, więc nie powinno być problemu z tym, że ktoś przyjedzie na krócej. Jedynie może być kłopot z miejscem dlatego trzeba jednak rezerwować wcześniej, no i doba hotelowa na pewno jest droższa niż na wczasach odchudzających, ale o to zawsze można się dopytać wcześniej.Poza tym jechałaby nas jednak spora grupa a wtedy można negocjować ceny chyba wszędzie

Reginko, pewnie, że tu będziemy

Dobrego dnia wszystkim życzę
    Jolinkaa, sabinka57 and kalahari like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Dziewczyny na mnie nie patrzcie jeśli chodzi o termin i miejsce spotkania.

Ja najbardziej nie mogę odżałować,że tak się ułożyło w te wakacje,że nie mogłam pojechać do Agnieszki.Bo to właśnie taka forma spotkania najbardziej mi się podoba...najbardziej mi odpowiada.Bez bycia uwiązanym do godzin posiłków,bez ciszy nocnej,tak po prostu na luzie.Może tak jest,bo każde forumowe spotkanie na jakim byłam,takie właśnie było?Z rozrzewnieniem wspominam te spotkania i często wracam do oglądania zdjęć.Kasia jest np. przyzwyczajona,że z dziewczynami z Celownika wyjeżdża na zorganizowane zloty i wynajmują kwatery,a ja jestem przyzwyczajona do takich spotkań jak było u AgiKażdy ma inne preferencji i co innego lubi.No i nie będę ukrywać,że ważne dla mnie są finanse.Róbcie więc tak jak Wam pasuje-jak Wam będzie dobrze,bo może być tak,że nawet na weekend nie dam rady przyjechać.

Ostatnio edytowane przez Jolinkaa ; 19-10-2016 o 06:53
    sabinka57 and kalahari like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    co do wyjazdu to nie ukrywam, że wolałabym bliżej ( Borne Sulinowo) bo ten Korbielów to jest dla mnie na końcu świata i musiałabym jechać z przesiadkami kilkanaście godzin, tak, że jeszcze nie wiem, czy się zdecyduję....
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Sabinko no właśnie- tak jak dla mnie Borne Sulinowo jest końcem świata
    sabinka57 lubi to.

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Chociaż ja byłam na dwóch spotkaniach w Sokołowie Podlaskim u jednej dziewczyn i też jechałam z przesiadką przez Warszawę.Nie było to jednak aż tak daleko jak do Bornego czy nad morze.Była tam ze mną Maniusia,zresztą obie byłyśmy też na dwóch spotkaniach w Warszawie i dwóch różnych forumowiczek.Fajnie nam się razem spało,co Maniusiu

Zaraz mąż wstanie po nocce ,wypijemy kawę,zjemy po kawałku cynamonowca,bo w nocy mnie natknęło i upiekłamA potem jak się da to koszenie,ale chyba za mokro jest.A jak nie to trzeba by już karpy dali i kann wykopać,bo potem nie wiadomo jaka pogoda będzie i czy będzie czas.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Fajnie nam się razem spało,co Maniusiu
    bardzo fajnie
    miło wspominam te spotkania
    Jolinkaa and kalahari like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Jolinko napisałam szczerze swoje zdanie ale rozumiem doskonale, że dla innych morze jest końcem świata
    niczego jeszcze nie przesądzam oczywiście, być może w sezonie byłyby lepsze połączenia
    Jolinkaa and kalahari like this.

Uprawnienia umieszczania postów