Strona 1245 z 3048 PierwszyPierwszy ... 245 745 1145 1195 1235 1243 1244 1245 1246 1247 1255 1295 1345 1745 2245 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,441 do 12,450 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Kalahari ja właśnie myślę, że taka dyscyplina dietowa na naszym spotkaniu dobrze by nam zrobiła, bo jak przypomnę sobie Dąbki i te gofry z bitą smietana, lody, frytki, piwo i inne atrakcje którym nie mogłam się oprzeć i nie opierałam się oczywiście to po tamtym spotkaniu moja waga wyraźnie podskoczyła a chyba nie o to nam chodzi.... Ty trzymałaś się lepiej i potrafiłeś odmówić sobie tego co było najsłodsze i najsmaczniejsze

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Kasiu no właśnie jak Ty się tam czujesz na tych warzywach? Czy jelita już się przyzwyczaily do zmian? Czy takie menu nie przeszkadza w życiu towarzyskim? Brawa za kijki ale czy nie macie tam innych sportów?

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Sabinko, nie wyobrażam sobie grillowanych rzodkiewek !
    Aga, fajna taka impreza, w poprzednim zakładzie mieliśmy "mistrzostwa" w siatkówke o puchar prezesa, była super zabawa i integracja pracowników, a drużyny były wg wydziałów: obcasy, kopyta, podeszwy, biuro
    Sabinko, tez bym sobie nie odmówiła gofra czy loda

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

aleszszsz...sabinko, naturalnie, ze masz racje.
    tylko, ze ja po prostu tego nie chce dla siebie.
    nie mam ochoty bo wole rozrywkowo-luzackie spotkania.
    wyrazilam tylko swoja opinie, okreslilam sie jasno zeby wam nie "mieszac" pozniej..

i podziwiam amatorki takich wczasow, moja siostra cioteczna jezdzi tez do takich osrodkow, wiec z jej opowiadan wiem jak to wyglada.
    poza tym nie widze tutaj zadnego problemu: kto chce jedzie, komu nie pasuje nie jedzie lub wpada na weekend.

buzka!

maniusiu, czy w Pit 28 nic sie nie zmienilo'? nadal sie placi 8.5 %
    jakbys byla blizej, to wyjasnilabys mi kilka spraw... podatkowych a tak, musze sie sama kiwac...
    ciao, ciao
    Ostatnio edytowane przez kalahari ; 20-10-2016 o 09:49

Kalahari źle się wyraziłam - chodziło mi o to, że taka dyscyplina dietowa dobrze by MNIE zrobiła ha ha bo jak wiesz sama nie bardzo umiem sobie odmawiać i waga jaka jest świadczy o tym ....

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Podzielam twój pogląd Sabinko. Mnie również w grupie jest łatwiej się dyscyplinowac.
    Ale z drugiej strony wolę jak Magda i Gruszka spotkania towarzyskie - szczególnie takie raz w roku!- przeżywać w radości i cieszyć się z okazji do dobrego jedzonka i wypitka... niż takie umartwianie jak tutaj.
    Powiem wam, że szczególnie źle psychicznie się czułam w pierwszy wieczór- jakby to była jakaś kara. I ja byłam tym chętnym do pofolgowania sobie w dzień przyjazdu. Chciałam zacząć dietę od niedzieli rano ale dziewczyny mnie zakrzyczaly.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez kalahari Zobacz posta
    tylko, ze ja po prostu tego nie chce dla siebie.
    nie mam ochoty bo wole rozrywkowo-luzowe spotkania.
    wyrazilam tylko swoja opinie, okreslilam sie jasno zeby wam nie "mieszac" pozniej..
    zupełnie tak jak ja.Tym bardziej,że dietę WO robiłam kilka razy i wiem,że przez pierwszy tydzień jestem zazwyczaj wyjątkowo nietowarzyska....
    Poza tym w takich ośrodkach posiłki zazwyczaj są regularne i umiarkowane co samo w sobie jest już dietą dla większości z nas
    Więc mamy dwa obozy - dietkujące i obserwujące i myślę ,że jak najbardziej da się je pogodzić.Szczególnie jeśli do soków owocowych zaliczymy wino
    W końcu kiedyś piło się tylko wino i piwo a woda była uznawana za truciznę.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Sabinko pytałaś o me samopoczucie tutaj...
    Sama dietę po trzech pierwszych dniach znoszę bardzo dobrze. Ani razu mimo tej wielkiej ilości surowizny nie bolało mnie brzuch. Nie miałam mdłości czy innego dyskomfortu zoladkowego.
    Mój problem zaparciowy jednak się pogorszył i to mnie trochę frustrowalo.
    Wczoraj się zlamalam i pomogłem sobie w swój stary farmakologiczne sposób. Dziś rano obudziłam się jak nowo narodzinach. Dobry humor jeszcze dodatkowo podniósł mi ubytek wagi. Nie będę pisała ile bo chce zobaczyć efekt końcowy. I taki wam podam.
    Pozostałe dziewczyny mają wahania wagi wczoraj kupilysmy ciasteczka świętokrzyskie i od ich samego wąchania waga się podniosła nieco !

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez kalahari Zobacz posta
    maniusiu, czy w Pit 28 nic sie nie zmienilo'? nadal sie placi 8.5 %
    nic się nie zmieniło, pisz na priv jak coś chcesz wiedziec
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Dąbki i te gofry z bitą smietana, lody, frytki, piwo i inne atrakcje którym nie mogłam się oprzeć
    ot to to

Magda, a ja myślałam, że to Ty w Dąbkach zdziwiłaś się, że nie dietkujemy , jak widać coś pokręciłam

Dziewczynki, np. w Korbielowie jest restauracja z normalnym wyżywieniem- jeździłam tam z dzieciakami, które nie były na diecie. Mało tego, jest kilka fajnych knajpek, do których chodziłyśmy na piwo, ciacha i pstrąga - kto chciał, to jadł, kto nie, to nie. Jeżdziłyśmy do Żywca do galerii handlowej, przy okazji na lody i piwo. Ale na kawę chodziłyśmy gdzieś codziennie. Zawsze coś tam zgubiłam- raz mniej raz więcej. Potem przez kilka lat często powtarzałam strukturalną, aż przestałam na niej chudnąć.

Myślę, że podobnie jest w wielu ośrodkach.

Poza Czapielskim Młynem, bo tam jest ośrodek, który ma tylko diety. Różne, ale diety. No i jest w środku lasu a w promieniu wielu kilometrów nie ma nic poza jednym sklepem. Myślę, że wszystko da się pogodzić

Uprawnienia umieszczania postów