Strona 1256 z 3048 PierwszyPierwszy ... 256 756 1156 1206 1246 1254 1255 1256 1257 1258 1266 1306 1356 1756 2256 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,551 do 12,560 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Ps. Ciekawe, czy Reginka wyjęła już swoją zimową kapę...
    sabinka57 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Dzieki Agusiu za kaweczke...wlalam ja sobie do termosika i wypije potem.
    Melduje sie juz z mojego internatowego pokoiku.
    Jejku! Jak szybko minl ten ostatni tydzien! Dopiero co pakowalam sie do wyjazdu a tu masz! Juz jestem znowu w szkole...

Sabinko- ten szkolny tydzien bedzie rzeczywiscie krotszy, ale za to bardziej intensywny- przez te dwa podsumuwujace kolokwia.
    No ale co robic? Damy rade! Musze jednak w te dwa dni przysiasc troszke nad papierzyskami...odetchne dopiero po czwartku.

Rene...kwiatuszku do dla ciebie specjalnie smutny kwiatuszku...
    No i Jolinko dla ciebie tez...

Agnieszka111 and sabinka57 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko dzięki za kawę a przygoda z budzikiem ( twoim wewnętrznym) super ale będziesz miała dłuugi dzień
    przypomniało mi to moją przygodę kiedy to dawno dawno temu, gdy byłam jeszcze w ogólniaku, wybierałam się z moim ówczesnym chłopakiem i jego bratem do Berlina na zakupy ( takie były czasy ha ha), pociąg był około 2 w nocy, położyłam się do łózka, nastawiłam sobie budzik na odpowiednia porę i śpię sobie a oni mieli przyjść po mnie i razem mieliśmy pojechać na dworzec...śpię sobie smacznie i raptem słyszę pukanie i oni już są, ja pewna, że budzik nie zadzwonił wyskoczyłam z łóżka i jak szalona biegam, ubieram się szykuję bo przecież pociąg nie będzie czekał i co się okazało? panowie przyszli wcześniej bo im się nie chciało czekać w domu a ja jak szalona mało zawału nie dostałam !!!

"Aktualnie 13 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (1 zarejestrowany(ch) oraz 12 gości)"

ale nas goście podczytują

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko
    sama dlugo podczytywałam,zanim zaczęłam pisaćOd czegoś trzeba zacząć
    Właśnie wrócilam z roweru - mokra ale szczęśliwa!nie ośmielam się nawet prosić o slóńce,ale zęby chociaż na dworze nie byló gorzej.Jeszcze przez jakiś czas.
    Wracam do codziennego ważenia, bo widzę ze zaczyna mi się przyplątywać jakiś stracony już wcześniej kg.Na razie szybko znika,ale obawiam się ,ze jak spuszczę go z oka to się na nowo zadomowi
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Sabinko, Aga
    ja miałam przygodę w liceum , po południu w niedzielę położyłam się na chwilę i przysnęłam, obudziłam się patrzę na zegarek 7, zaspałam do szkoły ! panika, szybko się wyszykowałam , spakowałam i bieg na autobus, po drodze się ocknęłam, że coś nie tak bo dużo o ludzi sobie spaceruje, no i się zorientowałam że niedziela nadal jest a ja spalam coś z pól godzinki a nie całą noc :

Ha ha - widzę, że przygody z zegarkami miało więcej z nas
    Gruschko ja oczywiście ważę się codziennie i powiem ci, że od czasu pudełek waga pokazuje codziennie mniej a to uskrzydla

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Niedawno wróciłam z pracy. Mieliśmy dziś bardzo intensywny i smaczny dzień Ja co prawda zapierałam się przed degustacją jak tylko mogłam, ale częściowo musiałam ulec Na szczęście wszystko działo się ok. godziny 12, więc mam nadzieję, że te dwa porządne kawały ciasta do wieczora spalę
    U nas jest paskudna pogoda- bardzo ciepło, ciemno i mży...jednym słowem totalna zgnilizna...nic się nie chce robić nie mówiąc już o wyjściu z domu na kijki lub pobiegać. Wczoraj poszłam właśnie pobiegać i znów wróciłam przemoczona.Podobnie jak wczoraj i przedwczoraj. trochę to zniechęcające

Sabinko, jak ci idzie dieta domowo- pudełkowa

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

mialam najszczersze checi pomachac tu z rana lapecczka , ale niestety czasu mi nie stalo...
    przelecialam ostatniedwie strony bo wiecej narazie ie zdolam...

Kalahari, Sabinko,Agnieszko , Kasiu gratuluje pieknych spadeczkow...

Rene ...
    zachowanie Twego meza to niestety bardzo typowa, wrecz ksiazkowa faza choroby nowotworowej ... wiem jak ci ciezko ...przechodzilam to samo... rozmawialam duzo ze swoim mezem i pytalam czy jest mu lzej kiedy mnie tak traktuje... mowilam : jesli to ci pomaga to bardzo prosze rob tak dalej ale jesli nie pomaga, to zanim cos powiesz to prosze pomysl zawsze jak bardzo mnie ranisz ... ja robie wszystko aby ci pomoc ...prosze i ty pomoz mi przejsc przez koszmar ktory nas dopadl ... mielismy byc razem na dobra i na zle ... teraz nastalo zle , prosze pomoz mi przez to przejsc ... ja potrzebuje twego wsparcia nie mniej niz ty mego ...

to czaasami pomagaloo na kilka dni sie uspokajal , ale niestety nie zawsze... przytulam mocno ...

Jolinko..
    ciebie tez mocno porzytulam i zycze spokoju ...

Serdecznie pozdrawiam wszystkie zawzietaski ...
    Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 25-10-2016 o 17:39
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dobry wieczor!

Witaj Reginko! Milo cie znowu tutaj widziec.
    Stesknilam sie juz troche za toba... Jak tam jesien w twoich regionach? Czy taka brzydka jak i we Frankfurcie?

Dziewczynki-jestem ciut w stresie,bo jak pisalam chyba, przede mna dwa dni sprawdzianowe. Chcialabym je miec za soba.
    Wtedy wypuszcze powietrze i bede bardziej pismienna.

Gruszeczko- ja jak jestem tutaj w internacie to sie nie waze i to chyba tez trzeba bedzie zmienic. Mus mi sie obejrzec za jakas druga waga... moze gdzies znajde jakas niedroga... Jednak codzienna kontrola dobrze mi robi.

Dzis niestety na obiedzie pojadlam chyba za duzo i to niewlasciwie, bo po poludniu bardzo meczyly mnie gazy. Nie jem jeszcze ryb ani miesa, ale mimo to-moje jelita sie zbuntowaly.

Na kolacje zjadlam duza miske mieszanej salaty z olejem budwigowym. I jedna kromke chleba proteinowego.
    Trzymam sie nadal stalych por posilkow-7:30-10:30-13:30-18:30 i to mnie cieszy.
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Uprawnienia umieszczania postów