Strona 1263 z 3048 PierwszyPierwszy ... 263 763 1163 1213 1253 1261 1262 1263 1264 1265 1273 1313 1363 1763 2263 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,621 do 12,630 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry
    Kasiu i Agnieszko dzięki za kawę
    Agnieszko pomimo tego, że nie udało ci się zważyć rano ale i tak jestem pewna że coś tam zgubiłaś - nie ma innej opcji bo jako solidna odchudzaczka trzymasz się tego co sobie założyłaś
    Kasiu powodzenia dzisiaj na imprezie i życzę ci żeby ci się udało nie popłynąć zupełnie tylko zjeść grzecznie to co ci wolno
    Krysiu to co piszesz o swojej ręce i nie tylko nie brzmi fajnie, mam nadzieję, że to chwilowe dolegliwości i jakoś uda ci się rozruszać te mało ruchliwe części ciała
    Laugizorli miło, że się odezwałaś i że wszystko u ciebie OK

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
    Agnieszka111 lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, duzo nie popisze, bol reki bardzo się nasilil. Niestety noc zarwana. Jest sobota i nie mam pojecia co z tym zrobic, bo to przeciez nie przypadek na pogotowie. Biore co mam przecibolowego. Kasiu, gratki za spadek i trzymaj tak dalej.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Krysiu jest takie cos jak pomoc swiateczna sprawdź gdzie jest u ciebie
    Agnieszka111 lubi to.

Krysiu Maniusia ma rację - musi być jakaś pomoc medyczna w dni wolne, w twoim mieście na pewno też coś takiego jest... Sprawdź może w internecie ?
    Współczuję ci bardzo bólu i tego że przytrafiło ci się to akurat w dni wolne.

Agnieszka111 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam pieknie!
    A co tu tutaj taki pomor? Nikogo nie ma z kawusia poranna? Spia wszystkie Zawzietaski- czy jak?

Moj wewnetrzny zegar nie dal sie dzisiaj nabrac na zadne plewy i obudzil mnie jak zwykle...czyli gleboka noca o5 rano!
    Mimo, ze wczoraj poszlam okolo 2 giej spac, bom jak wiecie- imprezowala i jubilatka namawiala...posiedzcie jeszcze- jutro zmiana czasu to pospicie dluzej! Taaa...Kto pospi ten pospi!

A dzis nie ma dalej zmiluj i bedzie wystawianie na dietetyczne pokusy ciag dalszy- zaprosilam siostre z rodzina i babcia u nich w tym tygodniu goszczaca na niedzielny obiadek. Mialbyc jeszcze i pierworodny nasz synek z wybranka swego serca na tym obiedzie, ale wybranka sie zbiesila i uciachala po powrocie z wojazy milosc ...jakoby nozem!
    Dziecko gleboko zranione lize teraz rany i cos czuje , ze ten obiad stype bardziej bedzie przypominal, niz radosne biesiadowanie...
    No ale co robic? Ljubow nie kartoszka...

Jedzeniowo staralam sie wczoraj byc korekt, ale i tak wpadlo do gebusi wiecej, niz by rozsadne trzymanie sie swiezo wyuczonych dietetycznych zasad pozwalalo. Jakowoz przynajmniej nie bralam zadnych dokladek a na talerzu kolacyjnym przewazaly warzywa.
    Wypilam tez tylko jednego kielonka i przed polnoca nie poszlam sie tacy serowo- owocowej nawet przygladac...

Suma sumarum jestem wiec z siebie w miare zadowolona

Mam nadzieje, ze Krysience w bolu jakis doktor jednak wczoraj ulzyl i dzisiaj sie juz w lepszej kondycji zamelduje.

Trzymajcie sie kochane cieplutko w te ostatnia pazdziernikowa niedziele!

Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Dzień dobry Kasiu też wczoraj zajrzalam wieczorem i zdziwiłam się, gdzie to wszystkich wywiało ? bo wiało rzeczywiście mocno, przynajmniej u mnie ale jakoś nie udało się mnie wywiac
    Oj to przykre, że wybranka synka się zbiesila ale o ile pamiętam to już chyba coś raz podobnego się przytrafiło ?
    życzę aby ci się udało w miarę dietetycznie przeżyć dzisiejszy dzień
    u mnie ostatnie 2 dni nie były w tej dziedzinie zbyt udane no ale nic to, nie poddaję się, karawana idzie dalej

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam. Pożegnałam przed chwilą siostrę cioteczną, teraz czekam na córkę i zięcia, jutro przyjeżdża mama i mąż Od rana zagniotłam ciasto na bułeczki drożdżowe z twarogiem, teraz pieką się, a w całym domu pachnie tak, że no...mówię wam ...ślinka leci
    U mnie 1 listopada, to ruchome święto
    sabinka57 lubi to.

Agnieszko jakbyś miała chwilę to wrzuć proszę przepis na te bułeczki to może upieklabym swoim dziewczynom

Agnieszka111 lubi to.

Krysiu jak twoja ręka? Mam nadzieję że znalazłaś gdzieś pomóc...

Agnieszka111 and krysiapysia like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Jak będę miała chwilę, to napiszę Sabinko, to nasz rodzinny przepis. Przepyszny...i wrzucę zdjęcia.
    sabinka57 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów