Strona 1267 z 3048 PierwszyPierwszy ... 267 767 1167 1217 1257 1265 1266 1267 1268 1269 1277 1317 1367 1767 2267 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,661 do 12,670 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

No i jeszcze jedno- takie momenty przychodzą dopiero po wielomiesięcznym odchudzaniu ( nie po kilkudniowym )
    gruschka and kasiaogrodniczka like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dzisiaj to już przegięcie
    w socjalnym stoi wielka micha czekolady ( gorzkiej) z tabliczką, czestujcie sie , degustacja
    ciastek naszych od dawna nie jem, bo nawet mi nie smakują, ale czekolada ??????
    i tak ma byc co dzien, co dzień inna
    pasuje urlop wziąć

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Ale mam doła

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, mieliśmy wczoraj sporo do odwiedzania, ale o dziwo udało się jakoś omijać deszcze. Dzisiaj teściowa odwieziona na rehabilitację. Dobrze, bo trochę poćwiczy, ale oczywiście nie zwalnia to nas od jeżdżenia do niej.

Sabinko, co się dzieje? Wiesz, że jakby co to dzwoń proszę

Sabinko, Kasiu – nie mam problemów z błędnikiem. Chodzę po prostu jak kaczka . Trochę się opamiętałam, kiedy spadłam z pociągu i teraz staram się nieco wyżej podnosić te moje szłapki. Jak pamiętam i się pilnuję, to jest dobrze.

Kasiu – ciekawa jestem, jak ci się dojeżdża do szkoły? Podejrzewam, że tylko upewniłaś się w tym, że decyzja spania tam, gdzie się uczysz, okazała się bardzo sensowna. No ale przyjazd mamy rekompensuje ci chyba wszystkie niedogodności dojazdowe .

Maniusiu – chyba też miałabym problem, żeby oprzeć się takim smakołykom Tym bardziej, że z tyłu głowy jest gdzieś informacja, że jest przyzwolenie na jedzenie gorzkiej czekolady również na diecie. No to masz mały smakowity kłopocik .

Agnieszko – ciekawy pomysł na stabilizowanie wagi i myślę że naprawdę całkiem sensowny

Madziu – filmik obejrzałam. Wariaci

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzień dobry! Maniusiu dzięki za kawencje. Masz za to ode mnie jabłuszka z ogródka...

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry

Dzięki Aga za kawkę i życzę nie ulegania czekoladowej pokusie

Wyprawiłam dziś ostatnich gości, i znów zostaliśmy z synkiem sami. Chwila ciszy i spokoju, a w przyszłym tygodniu urodziny córki.

Sabinko, coś Cię przygnębiło...Jeśli tylko mogę pomóc, pisz, dzwoń ...

Krysiu, ja na swoją mamę "krzyczę" za to, że powłóczy nogami. Bardzo łatwo wtedy o upadek i kontuzję. Przy mnie się pilnuje, ale gdy myśli, że nie widzę znów to robi.

Kasiu, jak się czuje mama?

Sonko Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-82397-1-.gif

Dobrego dnia

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry
    wpadlam lapeczka pomachac i dac znak ze zyje ...moje "tornado"nieco stracilo na sile, ale ciagle jeszcze daje mi sie we znaki . ponadto jakby na dokladke dopadly mnie znow mje dolegliwosi jelitowe. wczoraj w koncu udalo misie dostac do lekarza i juz od wczoraj jestem na silnym antybiotyku wiec wierze, ze teraz to juz bedzie tylko lepiej .... kiedy jednak czytam o tragedii jaka nawiedza od jakiegos czasu druga ojczyzne Madzi to przeszywja mnie dreszcze. czmze sa nasze przyziemne problemy z tym co opatrznosc jest w stanie mam "zaserwowac" ? ludzie w ciagu kilku mnut rtaca wszystko co mieli ... a bywa ze traca tez nablizszych i musza sie podniesc i zyc dalej ... wiec nie mam prawa nazekac na cokolwiek bo w obliczu nieszczescia tamtych ludzi to narawde pryszcz ...

Madziu...
    w pelni sie z toba zgazam z natura nie mamy szans ... mysle ze straty materiale sa owszem dotkliwe, ale psychicznych skutkow takich wydarzen chyba nigdy nie da sie calkiem wymazac z pamieci a juz napewno nie z podswiadomisci .

Milego spokojnego dnia wszystkim zycze ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko
    wspólczuję.ListopadMnie też powoli dopada ale postanowiłam ,ze w tym roku się nie dam!
    Już pierwsze syndromy zapaści zobaczylam,więc rano, choć nie chcialo mi się jeszcze bardziej niż wczoraj,Umylam włosy, trocgę róznych peelingow i mini zabiegów.Porządna fryzura,fajne ciuchy( przy okazji okazalo się ,ze nadal mam w nich lekki luz i jestem gotowa na listopadowe pulapki.Niby nic,a od razu czuję się lepiej.
    gammo,
    zyczę zdrowia.Wielu ludziom na świecie jest w tej chwili gorzej,ale o siebie trzeba bardzo dbać- ozdrowie, nastrój,żeby nie marnować okazji od losu,zę jest namcałiem nieżle.
    Krysiu
    dla każdego masz dobre słówkoale mało mi zawsze ciebie samej.ja u siebie też zauważyłam sklonność do "szurania"U mnie pomogló trochę uwagi i różne aktywności fizyczne.NIc ekstremalnego,ale wszystko zebrane do kupy swoją moc ma.
    Agnieszko
    podziwiam za zapał do dalszego odchudzania w tak niesprzyjającej porze roku.Ja chyba na razie skupię się na utrwalania,jak dla mnie w listopadzie to i tak będzie spore osiągnięcie.
    Maniusiu
    gorzka czekolada dobea na jesienny brak światła.Jak przez 3 dni będziesz jadla ZAMIAST innych posilkow to szybko ci obrzydnie i zatęsknisz do warzywek.Przynajmniej ja tak mam.
    Kalahari
    trzymaj się dzielnie,nic madrzejszego nie umiem napisać, mam nadzieję,ze to już koniez a nie początek czegoś gorszego...I wielkie brawa za spadek
    Kasiu
    jabłuszka musza być pyszne,przez monitor poczułam ich zapach
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Niepotrzebnie wczoraj napisałam o tym dole bo to w zasadzie nie był dół tylko dołek i już wychodzę z niego jakieś wieczorne smutki i smuteczki mnie odpadły. ....

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów