Strona 1280 z 3048 PierwszyPierwszy ... 280 780 1180 1230 1270 1278 1279 1280 1281 1282 1290 1330 1380 1780 2280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,791 do 12,800 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witajcie, czytam i widzę, że pojawiają się dyskusje i spory. To dobrze. Tego czasami brakuje, pewnie z powodu zwiększonej uważności, obawy żeby kogoś nie urazić. Ale wyrażanie zdania bez osądzania nie powinno urażać. Jeżeli będzie w ty sympatia do oponenta, to dobra droga. Zastanawiałam się nad tym wyjazdem z grupą. I tu myślę Kasiu, że bliżej jest mi do twojego stanowiska. Bo to nie grupa nie liczy się z pozostałymi uczestniczkami, tylko jeżeli już, to te dwie osoby, które zrezygnowały. Za co więc karać pozostałe dziewczyny? Natomiast zdrowy egoizm jest jak najbardziej wskazany i to właśnie zrobiłaś decydując się na mieszkanie przy szkole. Różnica polega na tym, że rezygnując z wyjazdu zrobiłabyś przykrość koleżankom, natomiast zostawiając swoich mężczyzn, stwarzasz im warunki do usamodzielniania. Na temat nauki drugiego języka trudno mi się wypowiadać, bo ani nie jestem babcią, ani też nie miałam takich trudnych doświadczeń z wtrącającymi się rodzicami. Z jednym muszę się zgodzić na pewno – to rodzice wychowują dziecko i oni decydują. Jako dziadkowie możemy im powiedzieć jak się z tym czujemy, podać argumenty, spytać czy naprawdę nie chcą uczyć dziecka i ewentualnie przemycać trochę słówek w rozmowach. To wszystko.

Gruszko – to konkretna propozycja i na pewno ją rozważę. Może to rzeczywiście dobry pomysł, żeby podjąć taką próbę po świętach?
    sabinka57 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

pobrane (6).jpg

Witam . Jak się cieszę, że dziś jest dopiero sobota Wpisałam wagę w tabelkę, dziś niższą o 300 gram i leciutko przekroczyłam w dół wagę 66 kg. Pomalutku, do celu . Chciałabym do Bożego Narodzenia dotrzeć do 65 kg i mam nadzieję, że mi się to uda...chociaż od przyszłego tygodnia rozpoczynam bardzo intensywny sezon urodzinowo- imieninowy , więc może być różnie , ale zupelnie już się tym nie martwię. Wyglądam i czuję się dobrze, a przecież o to chodzi Jedną imprezę odpuszczę bardziej, drugą mniej i będzie dobrze

Sabinko, a jak dajecie sobie z drugą babcią radę? Po zdjęciach widać, że dziewczynki, to małe Aniołki, czy tak jest w rzeczywistości? Czy trochę dają wam w kość

Kasiu, jak tam masaże i inne przyjemności ?

Fajnej soboty wam życzę

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

A w ogóle, to zgubiłam już 15 kg !!!
    Sonka57 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

A propo's rodziców i wtrącania się... Ja byłam i jestem bardzo wdzięczna i moim rodzicom i rodzicom mojego męża za to, że nigdy, ale to nigdy żadnym słóweczkiem nie wtrącali się w nasze życie i wychowanie dzieci. To ogromny komfort , zawsze przez to czuliśmy się bardzo odpowiedzialni i dorośli to było super .

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Wielkie brawa za spadek!5 kg mniej to jest naprawdę COŚ!
    Sabinko
    generalnie z wytrwalością i konsekwencją to u mnie slabawo,ale jak strach zajrzy do tylka to potrafię się zmobilizować.
    Dla samego odchudzania przetrwalam na WO 3-10 dni max.Ale zawsze kusi te 12-14 kg w 6 tygodni...
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

brawo Aga

a tu o mnie
    Psyche

Osoby otyłe w większości cierpią na znaczne obniżenie samooceny, a co za tym idzie również nastroju. Kolejne nieskuteczne diety, efekt jo-jo, frustracja, poczucie nieskuteczności i bezradności powodują, że chory zaczyna wątpić w możliwość jakiejkolwiek korzystnej zmiany. Niejednokrotnie taki stan utrzymuje się miesiącami, a jedyną pociechę w niedoli pacjent znajduje w jedzeniu, powodując tym samym jeszcze większe nasilenie problemu. Wyjście na siłownię czy nawet marsz w parku również wiąże się ze stresem. Ćwiczący otyli często przykuwają krytyczne spojrzenia i niewybredne komentarze, które na dobre zniechęcają do powrotu do aktywności. To samo dotyczy jedzenia w miejscach publicznych – osoby otyłe często unikają pokazywania się „z jedzeniem”, co na przykład skutkuje niejedzeniem przez dużą część dnia (np. w pracy) i kompensacją powodowaną wilczym głodem, jak również odreagowaniem frustracji w godzinach wieczornych.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Good morning
    gruschka and Agnieszka111 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam was dziewuszki! Sabinko nie gniewaj się na nas proszę. Faktycznie się może ciut zagalopowalysmy...
    Franusia jest prześliczna ...jak porcelanowa laleczka!

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Awatar bbaaja
    bbaaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz

Sabinko przesliczne masz wnuczki... A mala na tym zdjeciu jest boska :-)
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Uprawnienia umieszczania postów