Strona 1297 z 3048 PierwszyPierwszy ... 297 797 1197 1247 1287 1295 1296 1297 1298 1299 1307 1347 1397 1797 2297 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,961 do 12,970 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Basiu, Reginko, pozdrowiłam Jolę od was wszystkich Fajnie było słyszeć jej nie-smutny głos
    No, dzieciaki rosną nam jak szalone...tak mijają miesiące i lata ...trzeba cieszyć się życiem

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

HEJ
    witam wieczorem
    piękny dzień dzisiaj, ciepło i bez deszczu
    no a jutro znow poniedziałek...

Agnieszko super wieści od Joli bardzo mnie ucieszyły

ja dziś byłam u mamy brata , widziałam się z tą młoda kuzynką w ciąży, już przeżyli pierwszy szok no i nawet cieszą się na wnuka. pokój ładnie urządzony, wszystko już przygotowane, a termin za miesiąc

a po cichu wam powiem, że moje dziecko ma nowa sympatię...

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witam wieczornie - do teściowej jednak pojechałam, jutro zresztą wybieram się już do pracy. Dość tego obijania się . Jest jeszcze katar, a to drobiazg. Ale Reginko, bardzo dobrze rozumiem o czym piszesz – jakoś tak rzeczywiście wychodzi naprzemienne zbieranie się i sypanie. Gruszko dzięki za dobre słowa! Tym razem to rzeczywiście była wina kierowcy. Niestety to, że patrzę na siebie z pewnym politowaniem ma swoje uzasadnienie. Bardzo dużo ostatnimi czasy zdarzało mi się doświadczyć różnych obić, potknięć, upadków i rozciągnięć. Jakim cudem nie skończyło się na wielokrotnych złamaniach i wstrząsach, to nie mam pojęcia . A właściwe mam. Agnieszko, podesłałaś nam anioła stróża, ale myślę, że te moje bardzo się starają i wspierają mnie, chociaż ciągle wywijam im psikusy. I jeszcze wyszukują pomocników, takich jak ci młodzi ludzie w autobusie czy miły pan doktor . Agnieszko, Sabinko – żeby już zakończyć temat, odniosę się do waszego pytania o kierowcę. Nie wiem, czy zauważył co się stało. Byłam na samym końcu autobusu, takiego najdłuższego z najdłuższych. Gdyby zauważył, albo gdyby ktoś mu doniósł co się stało, to musiałby się zatrzymać i wezwać karetkę. A to by znaczyło wstrzymanie jazdy wszystkim i skupienie na mnie niepotrzebnej uwagi. A ja chciałam tylko jak najszybciej zajechać na miejsce. Starczyło mi więc świadomości na tyle, żeby trzymać mocno te chusteczki, zadzwonić do M. i starać się uśmiechać uspokajająco do ludzi siedzących przy mnie. Pewnie nie było to do końca rozsądne, ale na szczęście nie musiałam się o tym przekonywać.

Reginko - mam nadzieję że i tobie powoli uda się zebrać, czego bardzo ci życzę .
    Agnieszko – spóźnione życzenia dla córci
    Reginko – spóźnione życzenia dla syna .
    Więcej nas, które mają dzieci w tym samym wieku. Na pewno jeszcze Kasia i Jola. Może Madzia? Bo twoja córcia Sabinko niewiele, ale trochę starsza, twoja Maniusiu młodsza, a Gruszki?
    Jolinko – bardzo się cieszę!
    Maniusiu – to baaardzo fajna wiadomość . To znaczy oczywiście, jeżeli ta nowa sympatia córci jest fajna. A jest?
    Rene – tulę
    Bbaja? – dziewczyny cię przywitały, więc znają. Ja, a może jeszcze któraś z dziewczyn niekoniecznie. Napisz proszę coś więcej.
    Jolinkaa lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam wieczornie.
    Jak narazie jeszcze z domku, bo dzis mam szofera i jedziemy dopiero po Ranczu.

Weekend minal mi szybko...stanowczo za szybko!
    Corcia przyjechala i znowu wyjechala... Nie nacieszylysmy sie soba za bardzo...Do tego jeszcze ta imprezka!
    No ale mam jak mam...i bylabym niewdziecznikiem gdybym narzekala...

Fajnie, ze od Joli przyszly dobre wiesci. Oby jak najszybciej ja wypuscili i byla znowu z nami.
    Agniesiu makowiec przyjechal tez z Nowego Sacza.
    Nawet nie wiem czy zostal tam kupiony czy nie... ale postaram sie dowiedziec...

Reginko- serdeczne zyczenia i dla twojego synka! Co tam u niego slychac? Jak sprawy sercowe?

Gruszeczko- jak na jarmarki swiateczne to tylko do Niemiec...tutaj u nas sie je naprawde kocha!

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry Zawzietaski... Jest tam kto z drugiej strony okienka? zycze wam...

...i dobrego dnia! I dobrego tygodnia! Ja mam znowu ciut bardziej stresujacego, bo konczymy w tym tygodniu kolejny modul i piszemy znowu testy. mam jednak wielka nadzieje, ze wypadna tak jak te poprzednie...
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Jestem Kasiu, dzięki za kawkę. Przyda się, bo jadę dziś po lekcjach z młodym do Łodzi, będę więc miała dłuuugi dzień, ale za to fajny
    Wczoraj wieczorem wróciłam sobie do pierwszych stron naszego wątku i tak sobie czytałam i zastanawiałam się i czytałam i zastanawiałam...perspektywa czasu wiele zmienia

Miłego dnia dla wszystkich

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Agnieszko...zakupy w tej Lodzi czy inne sprawy? tak czy owak...dobrego dnia kochanie!
    A te refleksje po lekturze to jakie? jesli mozna zapytac...

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Jedziemy odebrać certyfikat z angielskiego, przy okazji wejdziemy do manufaktury po jakieś zakupy
    A te refleksje...to takie różne Niektóre śmieszne, inne zastanawiające, część nostalgicznych, trochę wzruszających, ale też i takich, które otwierają jakaś skrytkę w głowie, której nie chciałoby się otwierać... Wszystkie jednak ważne i cieszę się, że są Myślę, że każda z nas coś tam by sobie ciekawego przemyślała

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko ciekawa jestem co ładnego zakupisz
    Kasiu dzięki za kawkę
    Krysiu, czy chłopiec miły to się okaże, jeszcze nie został mi przedstawiony, wiem tylko, że uczy się informatyki

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Ja już prawie na wylocie - jutro zamelduje się już z domku

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów