Strona 1305 z 3048 PierwszyPierwszy ... 305 805 1205 1255 1295 1303 1304 1305 1306 1307 1315 1355 1405 1805 2305 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,041 do 13,050 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

jestem upocona jak mysz i zostały ze mnie tylko zwłoki...
    wysprzatałam cały dom, niestety bez okien ale za to dokładnie w szafkach itp
    i pomogłam rozładować busa palet i to było większe wyzwanie, myślę że ruch mam zaliczony
    i nie było czasu podżerać
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam i niedzielna kawkę stawiampobrane (12).jpg, dziś taką, którą cześć z nas bardzo lubi .

Ząb wczoraj wieczorem przestał już boleć, więc spokojnie mogliśmy pójść do kina. Mocny film, wulgarny, ale uśmiałam się Rola Mai Ostaszewskiej. to chyba rola jej życia Wieczorem poszliśmy na pizze. Ponieważ ja nie mogłam cały dzień nic jeść, to wieczorem odrobinę sobie poskubałam mężowskiej pizzy i wypiłam herbatę. Na dziś nagotowałam sobie gar zupy wiśniowej więc jakoś dam radę

Sabinko, o cytrynach napisała kilka lat temu Reginka, i od tamtej pory- chyba jakieś 2-3 lata stosuję je regularnie robiąc co jakiś czas przerwy.Ja też się cieszę z kolejnego ubytku wagi, bo sprężam się i chcę zgubić resztę zaplanowanych kilogramów, Jak sobie poradziłaś wczoraj na przyjęciu? Zobacz tak się martwiłaś, że nie schudłaś w Anglii, a jednak Czyli dużo ruchu i obowiązku przy wnusiach pomimo niezbyt sprzyjającego jedzenia zrobiły swoje Swoją drogą podróż powrotną miałaś okropną! Strasznie Ci współczuję, bo dwa razy w życiu miałam taką przypadłość i doskonale rozumiem co przeżyłaś
    Powiem Ci, że też martwiłam się, że dentystka źle mi zrobiła leczenie zęba, ale trochę by mnie to zdziwiło, bo ma opinię najlepszej u nas Jedno jest pewne, robię teraz przerwę do Sylwestra, choć mam wizytę już na piątek wyznaczona, bo robiłam pantomografię i ona chce obejrzeć co tam takiego słychać w tej mojej szczęce

Kasiu, no niestety- tak pisałam o wo...kilogramy wracają, bo jest to dieta tylko zdrowotna, oczyszczająca, ale właśnie z tego powodu warto ją robić..Owszem, jak ktoś na sześciotygodniówce dużo zgubi, a potem ma warunki żeby przejść na zalecane przez Dąbrowską zż, to można uniknąć jojo, ale rzadko komu to się udaje. No, ale zaczął się nowy etap, nowa akcja, więc wszystko przed Tobą , choć jak pamiętam opisywany przez Ciebie okres adwentowy w Niemczech, to wiem, że może to być trudne Natomiast , wszystko zależy od Ciebie Trzymam kciuki, żebyś dała radę

Krysiu, jak tylko zrobię collage ze zdjęciami, to wam pokażę Na razie Kuba nie ma czasu, bo ten semestr jest krótki i cisną ich z klasówkami .

Maniusiu, gratuluje samozaparcia i tak trzymaj. Ja na porządki wyznaczyłam sobie kolejne dwa tygodnie

Joluś, mus to mus- steryd, to lekarstwo i nie da się tego uniknąć. Najważniejsze, że jest jak jest Pisałam wcześniej, że będzie dobrze i sprawdziło się

Gruschko, jestem maniakiem i molem książkowym, nie usnę bez przewrócenia choć jednej strony w łózko. Najpiękniejszy dla mnie wieczór, to książka, kocyk i lampka białego wina. Mąż czyta obok, z kompa płynie mużyka...żyć nie umierać
    Właściwie mogłabym się podpiąć do listy Sabinki, choć Picoult odkryłam dopiero niedawno własnie pod jej wpływem Ja dorzuciłabym jeszcze książki, Krajewskiego, Miłoszewskiego, Szwai, Pilcha. No i zawsze czytam wszystkie nagrodzone nagrodami Nike i Nobla, bardzo podobał mi się Śnieg.

No to miłej niedzieli wszystkim życzę idę wypuścić psa
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 27-11-2016 o 07:22

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

i jeszcze motto na dziś

2010142_product_print-1.jpg

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

popatrzcie, bo zaraz wykasuję
    sabinka57 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

Agnieszko- jak dobrze, ze zrobilas juz dzisiaj- nasza wirtualna kawke i napisalas taki cieply post, bo bardzo mi tego bylo z rana potrzeba.
    Pisalam niedawno, ze jestem zmeczona ludzmi jaka "masa" i rozczarowana ludzmi jako "jednostka"...
    Ostatnio odnosze wrazenie nie bycia dla bliskich osoba wystarczajaco wazna, kims o kim sie pamieta...dla kogo znajduje sie czas i ochote na kontakt.
    Twoj poranny post jest tego zaprzeczeniem...

Zle spalam znowu, sniac przy tym intensywnie. Obudzilam sie z mysla...o Boze jak to dobrze, ze to byl tylko sen...
    Wczorajszy dzien byl bardzo zabiegany, caly czas patrzylam na zegarek i efektem tego byl powrot snu o ...wyjezdzie, pospiechu i nie mozliwosci zapakowania i zabrania wszystkiego co powinnam oraz zdazenia na czas!
    Tym razem byl to czas przed odlotem do obcego kraju, co tym bardziej mnie umeczylo! Nie mialam dokumentow, biletu, polowy bagazu...ba! zapomnialam nawet o swojej towarzysce podrozy!

Sabinko- ani chybi twoje perypetie podrozne byly mi tutaj inspiracja!
    Wspolczuje ci ich bardzo, bo wyobrazam sobie jak musialas sie czuc.
    Oby nigdy wiecej takich "atrakcji"!
    Ja rowniez gratuluje ci, ze tradycji stalo sie zadosc i wyjazd do corci znowu pozwolil ci cos tam jednak zrzucic. Oby teraz poszlo z gorki i kiloski dalej spadaly!

Maniusiu- caly dom posprzatac w jeden dzien??? Jestes niesamowita! Skad ty na to dziewczyno bierzesz sily?
    Ja przy tobie to staruszka chyba jestem! Wczoraj do poludnia poschylalam sie dwie godziny w ogrodzie a po poludniu w domu jedno okno umylam i bylam jak pies Pluto!

Agnieszko...moj ulubiony wieczor to: palaca sie swieczka na stole, telewizor szemrze, malz przy swoim lepku czyta prase w intenecie (uwielbia publicystyke polityczo-spoleczna) a ja przy swoim lepku czytam forum czy szperam sobie po prostu w sieci...
    Pelnie szczescia daje mi herbatka i ulubiony drineczek...np likier 43plus ginger, plus sok pomaranczowy...

Lubimy tez razem obejrzec jakis fajny film ( jak jest to cos o milosci to on wywraca oczami, ze "O Boze na co ja musze patrzec!")-a jak jest to cos do smiechu, to chichocze przy tym jak wariat. Lubimy tez ogladac kabaret- najchetniej Moralnego Niepokoju albo Ani Mru- Mru [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Madziu- zasmucil mnie twoj post... nie masz weny do pisania? Pojawisz sie przed swietami dopiero? Szkoda.
    Przykro mi, ze podobnie jak u Gammy, nie widzisz tutaj na watku dla siebie miejsca, zeby sie znami tym co w duszy gra podzielic...

P.S. Agnieszko! Widze... I podziwiam...

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu,
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Pisalam niedawno, ze jestem zmeczona ludzmi jaka "masa" i rozczarowana ludzmi jako "jednostka"...
    Ostatnio odnosze wrazenie nie bycia dla bliskich osoba wystarczajaco wazna, kims o kim sie pamieta...dla kogo znajduje sie czas i ochote na kontakt.
    tym bardziej, że Ty zawsze pamiętasz o wszystkich
    Natomiast Kasiu, wiem, że to trudne, i często wbrew twojej woli, ale przypominam 1418725062_zzycax_600.jpg czasem, to naprawdę dobre rozwiązanie u mnie działa

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie - weszłam tylko pomachać łapką. Trochę nas ostatnio nosi - w piątek pojechaliśmy do Ikei, wczoraj byliśmy u syna, a teraz jedziemy zaraz do teściowej. Postaram się poczytać i popisać, jak wrócę. A na razie życzę wszystkim miłej niedzieli
    Agnieszko, zdążyłam jeszcze zerknąć na Twoje zdjęcia. Naprawdę widać różnicę i robi to wrażenie! Wielkie gratulacje
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Agnieszko super widać różnicę i wyglądasz szczuplo i zgrabnie a wlasciwie "wyglądasz" to złe słowo - Ty JESTEŚ szczupła i zgrabna i tak trzymaj
    Ja u J. - po imieninach, wszystko bardzo gościom smakowało, poszli przed północą a przed 9 dzisiaj wyciagnely mnie moje dziewczyny dzwoniace na Skypa

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kto miał zobaczyć, zobaczył, więc wykasowałam , dzięki dziewczynki za miłe słowa

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Uprawnienia umieszczania postów