Strona 133 z 3048 PierwszyPierwszy ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 233 633 1133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzien dobry

Ewa ...
    dzieki za kawe ... oj przyda mi sie dzis oj przyda... nie zmruzylam oka do godz 4.20 potem troche mi sie przymknelo, ale jaka mam dzis glowe nie musze chyba nikomu tlumaczyc...

Agnieszko...
    ja w przeciwienstwie do ciebie balam sie wejsc na wage ... no iniestety nie bez podstaw... pierwsze dwa dni po swietach wygladaja nieciekawie... cala pociecha, w tym, ze nigdy nie lapie dolow z powodu wagi, bo musialabym sie naprawde chyba pochlastac...

Jolinko...
    nie zawsze dobre serce wystarczy... mam to szczescie, ze mam tak wygodna sytuacje rodzinna, ze czesto moge poprostu wostatniej chwili nieco zmodyfikowac wczesniej poczynione plany... czasami mnie to wkurza gdy musze to robic z blahego powodu, ale jesli wyskoczy komus taka sytuacja, to mam pelne poczucie dobrze spelnionego obowiazku ...

Milego dnia wszystkim zycze ...
    Jolinkaa and evige like this.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam!
    Widze, ze nasze chorowitki juz wracaja "do zywych" i w poczuciu obowiazku pedza do pracy!
    Oby to nie byla zbyt pochopna decyzja Agnisiu! Chorowania ci nie zazdroszcze slonko, ale nie przytacia w swieta -tak!
    Ewciu- Jsli sie lepiej czujesz to moze zadzwonisz dzis wieczorkiem do mnie- co?
    A ja ...

...i lece do ogrodu dzisiaj!

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

hej dziewczyny
    święta święta i po świętach, tyle zachodu z to tylko dwa dni
    spokojne i miłe, więc szybko zleciały
    a wczoraj nareszcie trochę słonka wyszło więc była okazja coś w ogródku porobić, zabraliśmy się za rozsypywanie ziemi, 1/3 udało się rozłożyć przed zmrokiem , przesadziliśmy tez trzmielinę, dzisiaj jak pogoda dopisze, następna część zrobimy. No ale na razie leje. Cóż zrobić, czasu mało po pracy a urlopu brak

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Witam!
    Widze, ze nasze chorowitki juz wracaja "do zywych" i w poczuciu obowiazku pedza do pracy!
    Oby to nie byla zbyt pochopna decyzja Agnisiu! Chorowania ci nie zazdroszcze slonko, ale nie przytacia w swieta -tak!
    Ewciu- Jsli sie lepiej czujesz to moze zadzwonisz dzis wieczorkiem do mnie- co?
    A ja ...

...i lece do ogrodu dzisiaj!
    Ok Kasiu, o której godzinie ci odpowiada, mam zamiar po pracy wyjść na krótki marsz, bo ostatnio nosa z domu nie wystawiałam, brakuje mi powietrza i ruchu, a za 2 tyg nasz planowany bieg Potem mogę zadzwonić buziaki

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jestem juz w domu ewuniu- i mozesz zadzwonic o ktorej chcesz...moj malzonek dzis nie wychodzi...ale to nic!
    Pojde sobie do innego pokoju.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witam cieplutko[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

U mnie ok-na wagę nadal nie weszłam,ale od dzisiaj będę się starać trzymać limitu kalorii i jeść w granicach 1300-1500.Dzisiaj się udało,ale trudno było...czuję głód.Jednak 2-3 dni innego jedzenia w większych ilościach i już żołądek się rozbestwił i z lekka rozciągnął.
    Byłam w Biedronce i jest fajna akcja "Wiesz co jesz"-jest dużo zdrowych produktów.Kupiłam sobie makaron fitness orkiszowy z otrębami,płatki błyskawiczne orkiszowe i płatki błyskawiczne jaglane.Miałam chęć jeszcze na kilka produktów,ale na koncie pustki i muszę do jutra poczekać na przelew.

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    usiłuję zebrać się do pracy, nie jestem jeszcze zupełnie zdrowa, ale przez te dwa kolejne dni muszę w pracy być. Wyzdrowieć mam zamiar w weekend.
    Agnieszko niedobrze,że musisz te dwa dni już pracować.Mam nadzieję,że w weekend nie stwierdzisz ,że już zdrowa jesteś i będziesz "szaleć".Proszę zadbaj o siebie i weekend spędź pod kocykiem.

Cytat Zamieszczone przez gamma56 Zobacz posta
    Jolinko...
    nie zawsze dobre serce wystarczy... mam to szczescie, ze mam tak wygodna sytuacje rodzinna, ze czesto moge poprostu wostatniej chwili nieco zmodyfikowac wczesniej poczynione plany... czasami mnie to wkurza gdy musze to robic z blahego powodu, ale jesli wyskoczy komus taka sytuacja, to mam pelne poczucie dobrze spelnionego obowiazku
    Masz rację Gammuś,że trzeba mieć też możliwości.Znam jednak takie osoby,które mając możliwości nie postąpiłyby jak Ty....nie pomogłyby potrzebującemu ,bo myślą o własnej wygodzie.Dużo teraz jest takich egoistów...niestety za dużo.

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    ..i lece do ogrodu dzisiaj!
    Kasiu jak ja Ci zazdroszczę tej pracy w ogrodzie-u nas nadal zimno i deszczowo,ale zapowiadają ciepełko,przynajmniej na piątek i sobotę.

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    a wczoraj nareszcie trochę słonka wyszło więc była okazja coś w ogródku porobić, zabraliśmy się za rozsypywanie ziemi, 1/3 udało się rozłożyć przed zmrokiem , przesadziliśmy tez trzmielinę, dzisiaj jak pogoda dopisze, następna część zrobimy. No ale na razie leje. Cóż zrobić, czasu mało po pracy a urlopu brak
    U mnie Aguś co prawda słonko było,ale było wietrznie i zimno,a dziś jak u Ciebie lało do południa.Mam trzmielinę,ale małe krzaczki jeszcze-takie zielono-żółte.Sama sobie sadzonki zrobiłam 2 lata temu-sąsiadka swoją podcinała i dała mi kilka gałązek.Końcówki wsadziłam w ukorzeniacz i wetknęłam w ziemię.

Cytat Zamieszczone przez evige Zobacz posta
    mam zamiar po pracy wyjść na krótki marsz, bo ostatnio nosa z domu nie wystawiałam, brakuje mi powietrza i ruchu, a za 2 tyg nasz planowany bieg
    Ewuś....niereformowalna po prostu jesteś!Jeszcze nie do końca wyzdrowiałaś i już Ci marsze i bieganie w głowie?A co to za bieg masz w planach za 2 tyg?

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

No co jest? Napisalam posta i go nie ma...

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Krysiu ... wszystko idzie mi calkiem gladko ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Za oknem słonko,więc j ja witam Was słonecznie życząc miłego dnia

5c8d8efefaa3b74e1adb32e7edc1eb2a_th2.gif.jpg
    evige lubi to.

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Właśnie na fb doczytałam,że miałyście wczoraj i dzisiaj problemy z logowaniem na forum-ja nie miałam żadnych.Nie wiem...może dlatego,że jestem zalogowana na stałe i jak wchodzę tutaj ,to nie muszę się za każdym razem logować.Przy logowaniu ,na górze jest taki kwadracik,żeby hasło zostało zapamiętane i wystarczy odhaczyć.

Widzę za to,że Kasi post zniknął i widziałam na którymś wątku,że dziewczyna swoich postów nie widziała.Mnie nic takiego się nie zdarzyło.Za to jak długo piszę odpowiedź,albo w trakcie pisania zaglądam na inne strony czy szukam obrazka,to potrafi mnie "wrócić" na stronę forum i wyskakuje napis czy chcę opuścić tą stronę.Klikam,że nie,a i tak potrafi mi skasować to co napisałam.To jest wkurzające.

Ale znalazłam ten wątek na propozycjach dla forum i już wiem o co chodzi-były prace administracyjne.

Prace administracyjne - 08.04.2015

Możemy tam zgłosić swoje problemy.

Uprawnienia umieszczania postów