Strona 1344 z 3048 PierwszyPierwszy ... 344 844 1244 1294 1334 1342 1343 1344 1345 1346 1354 1394 1444 1844 2344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,431 do 13,440 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry
    Maniusiu, no kawy dziś naparzyłaś do wyboru do koloru, dzięki, bo nie zdążyłam rano wypić, więc chętnie zrobię to teraz Ja dziś od rana trochę ogarniałam dom żebym mogła wieczorem spokojnie pogadać z mężem. Nie widzieliśmy się miesiąc, nagromadziło się mnóstwo spraw do obgadania, a nie wszystko da się omówić przez telefon.
    Czas kurczy mi się coraz bardziej, od jutra gotowanie i pieczenie, a wcześniej wigilia w szkole. Walczę o zieloną bombkę na tabelkowej choince żeby zrobić miejsce na wigilijne przysmaki Nie wiem co z tego wyjdzie, bo cały czas mam wagę suwaczkową...no, ale ważenie dopiero w sobotę

Kasiu, najważniejsze, że dokładnie wiesz czego nie możesz i nie chcesz zawodowo wykonywać, a nie każdy ma taką świadomość dzięki temu wiesz czego szukać

Gruschko, nalewkę do pasztetu ?, no popatrz, nawet nie wiedziałam, że można

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Tak wygląda wspólne śniadanie i oglądanie filmu w klasie...

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
    Agnieszka111 and krysiapysia like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    no Maniusiu kawy to dzisiaj naparzylas sporo tych kubków ale mam nadzieję, że pojawi się nas tutaj tyle że dla każdej kubek się znajdzie
    u mnie dzisiaj działalność dekoracyjna, stroje choineczkę i powiem wam, że po raz pierwszy od wielu wielu lat mam choinka żywą, do tej pory stała u mnie w kącie ładna ale sztuczna, tym razem J. kupując do siebie dużą kupił mi małą w donicy, nawet ładna, zgrabna i już jest przystrojona
    poza tym muszę poodkurzać i trochę posprzątać jeszcze.. Agnieszko no miesiąc męża nie widzieć to ogrom czasu, na pewno nie będziecie mogli się nagadac i nie tylko haha
    Kasiu po raz kolejny powiem, że podziwiam cię bardzo bo po pierwsze, co tu dużo mówić wiek już nie ten na naukę a poza tym masz tam trudne zagadnienia, z którymi chyba do tej pory nie miałaś nic do czynienia a określenie siebie i swoich predyspozycji do pracy świetnie ci wyszło, też tak cię odbieram, że kontakty z ludźmi to byłoby to dla ciebie najlepsze
    Gruszko ciasteczka na pewno będą piękne i smaczne, bogato zdobione i z dodatkiem procentów nawet super
    Maniusiu jak się ma mało czasu to człowiek się spreza i zrobi wszystko szybciej, tak że na pewno wszystko będzie u ciebie na czas
    Poza tym masz córkę, Sucharka no i może Mama coś pomaga ?
    Krysiu super, że potrafisz przejść obok smakołyków obojętnie, to dobra zmiana i tak trzymaj

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam z domu znad kubeczka popoludniowej kawusi. Maniusia dzis rano osiem filizanek postawila...no nich policze czy dla wszystkich by starczylo...
    Agnieszka-1
    Maniusia-1
    Sabinka-1
    Gruszeczka-1
    Jolinka-1
    Krysia-1
    Kasia-1
    Basia-1
    ... no, ale jakby tak jeszcze ktos z tych co rzadziej zaglada wpadl, zeby zobaczyc co u nas slychac... to trzeba by bylo kawki dorobic!

Reginko, Madziu, Reniu, Ewuniu, Grazynko, Malgosiu- ktora z was zechce do nas wpasc z przedswiateczna czy swiateczna wizyta?
    Czekamy!

Agnieszka111 and krysiapysia like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, ja jeszcze dodam Zenię, Dronkę

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

no i Marię

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu, kawki nie piję, więc swoją Maniusiową zawsze chętnie odstąpię . Może by się i któraś z naszych mniej lub całkiem już nieobecnych dziewczyn załapała? A chętnie obdzieliłabym nie jedną z tych przez ciebie wypisanych. A Basia to Bbaaja?

Gruszko – jeżeli to prawda, to dla mnie to mimo wszystko byłaby bardziej rewolucja (w myśleniu ) niż ewolucja! Naprawdę masz niechęć do mięsa i nie rzucasz się na słodycze? To bardzo ciekawe. Czytałam sporo o Pape i nigdzie się nie spotkałam z taką informacją. Ale może też na tamtym etapie w ogóle nie zwróciłam na nią uwagi. I długo tak już masz? Ta informacja jest dla mnie naprawdę ważna, bo mam za sobą długie lata nieopanowanego objadania się słodkościami. A to jest taka iskierka nadziei. Z babeczek czekoladowo-pomarańczowych chyba będę musiała zrezygnować, bo u nas z kolei braki alkoholowe . Ale właściwe mogę przecież kupić jakiś likierek .

Kasiu – no i widzisz, poszło dobrze . Zgadzam się na pewno z jednym – wiesz jaki masz dar i zdecydowanie powinnaś dążyć do realizowania się w tym, co lubisz i co sprawia ci przyjemność. Z korzyścią nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla tych, dla których będziesz pracować.

Sabinko – też się co roku zastanawiamy nad prawdziwą choinką, ale ostatecznie pozostaje sztuczna . Dla zapachu kupię jednak trochę gałązek .

Agnieszko – ty już pewnie siedzisz szczęśliwa z M. Dobrze, że będziesz go miała teraz na dłużej.

Coś wypatrzyłam na onecie i wklejam niestety jako dowód moich zaległości czytelniczych. Widziałyście to zestawienie? Podejrzewam, że sporo z tych pozycji znacie! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A tu krótki artykuł, takie właściwie tylko potwierdzenie tego, co już wszystkie wiemy
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzień dobry!
    Agnieszka pewnie przytula się do męża więc nie ma czasu kawki nam zrobić.
    Krysiu fajnie, że ostatnio cie jakby więcej tutaj u nas. Do linków zaraz zajrzę z przyjemnością , bo dawno nic do poczytania nie było.
    Ja wczoraj wieczorem pobradziażylam nieco...waga dziś rano katastroficzna - więc muszę zaciągnąć hamulec bo się w sobotę że wstydu spale.

Dziś w ten zimny grudniowy poranek dla przypomnienia lata... ogrodowa kawka...

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Kawki nie pijam,więc moim przydziałem się podzielcie
    Za to kto chętny zapraszam na gorącą herbatkę malinową-dla mnie akurat w sam raz,bo troszkę przeziębiona jestem.

W ogóle ciężka noc miałam-snu....zero,a poprzednia 4 godziny.No nic-jakoś muszę przeżyć-zdrzemnę się po południu,bo teraz jem śniadanie i będę po karpika jechać.Od wtorku niższa dawka leku,to może spanie się poprawi.W ogóle to mnie denerwują tak wczesne śniadania,ale steryd musi być brany po jedzeniu i jak najwcześniej rano,bo wtedy lepiej się wchłania.Tylko jak ja wstaję ok.6-7mej i od razy jem,to jestem już głodna ok.9tej

Awatar bbaaja
    bbaaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz

Dzien dobry, Jolinko nie martw sie przeciez jak jesz o 6, to po 3 godz. masz prawo byc glodna :-)
    Dzis chcialabym juz cos zrobic do jedzenia, powiedzcie co mozna juz dzis albo co dzis wytwarzacie?? ;-)

Uprawnienia umieszczania postów