Strona 1357 z 3048 PierwszyPierwszy ... 357 857 1257 1307 1347 1355 1356 1357 1358 1359 1367 1407 1457 1857 2357 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,561 do 13,570 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

No dziewczynki...czytając ostatnie wasze wpisy wagowe, widzę, że jesteście w tym samym punkcie, w którym ja byłam dokładnie rok temu- 81 kilogramów, które mnie przytłoczyły, ale jednocześnie dały solidnego kopa do walki. Uda się, tylko musicie to postanowić, zrobić plan i NIE ODPUSZCZAĆ. To dobre postanowienie na nowy rok. Nawet nie wiecie, jaka to ogromna radość że się udało, że samemu się sobą rządzi, a nie, że to jedzenie rządzi nami- no i te coraz lepiej leżące ciuchy Z perspektywy czasu wiem, że było warto

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Kasiu witaj w klubie, mamy teraz podobną wagę, moja dzisiaj pokazała o 300 g więcej niż twoja, ale nic to kochana, za rok będziemy takie jak Agnieszka ha ha bardzo bardzo bym chciała ale w sumie to dosyć czarno widzę to swoje odchudzanie, bo jakby policzyć to kolejna próba zaczęcia będzie już naprawdę nie wiem którą....
    ale w tym miesiącu kończę 60 lat - imprezy żadnej nie robię bo nie jest to dla mnie radosna wiadomość, za to postanowiłam zrobić coś dla siebie czyli schudnąć i zadbać trochę o siebie - w końcu trzeba haha powiem wam, że oglądałem wczoraj mnóstwo zdjęć robionych w czasie świąt z J. rodzinką i jak oglądałem się w lustrze przed wyjsciem do nich to wydawało mi się, że jest jako tako ale jak obejrzałam się na dużym 55 calowym ekranie telewizora to tylko siąść i płakać.... po prostu horror gruba baba, z piętnastoma podbródkami i wielkim brzuchem a do tego stara
    Tak tak Maniusiu - jestem tylko 4 lata młodsza od twojej Mamy a tak a propos to mam nadzieję że daje Ci choć trochę mniej "popalic"

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Moja Frania kończy dzisiaj roczek, czas szybko pędzi, rok temu byłam u nich i doslownie jakby dwie godziny temu Frania się urodziła i byliśmy wszyscy bardzo bardzo szczęśliwi to, znaczy dalej jesteśmy szczęśliwi bo Frania jest uroczym dzieckiem

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Sabinko, jeszcze raz przesyłam mnóstwo życzeń Franusi- uważam, że dobrych życzeń nigdy za wiele.
    Bardzo dobrze, że postanowiłaś, że ten rok będzie dla Ciebie i zdrowotnie i urodowo
    Moja przyjaciółka, która w tym roku kończyła 60, zrobiła super imprezę nad jeziorem dla 40 osób Postanowiła, że z przytupem wejdzie w nową dekadę , ale ona jako psycholożka dużo lepiej daje sobie radę z upływającym czasem niż np. ja. Ja w każde urodziny mam doła

Tak a propo's urody - polecam wam świetny preparat odmładzający- jestem nim po prostu zachwycona, tym bardziej, że całe życie miałam ogromne problemy z cerą- od wszystkiego robiły mi się wypryski, miałam uczulenie. Zresztą do tej pory mogę używać tylko kremów ziai do twarzy. Ten kwas jest świetny i naprawdę widzę efekty...a przecież sporo schudłam. Używam go raz dziennie rano, pod krem na dzień. Dostałam w prezencie, a teraz wiem, że na pewno kupię sobie drugą butelkę.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tym bardziej, że nie jest drogi- jakieś 35 zł
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 31-12-2016 o 10:14

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Sabinko przytulam cie w tej zgryzocie kochana ! Masz rację za rok będziemy takie jak Agnieszka!
    Serdeczne życzenia urodzinowe dla waszej Franusi!
    Samych słonecznych dni!

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Tak trzymać dziewczyny- jestem za i trzymam za to kciuki

Któraś z was pytała na jaki idziemy film na sylwestra- chyba ty Sabinko? idziemy na " La, la land"- jakis amerykański wesoły
    krysiapysia and sabinka57 like this.

Agnieszka111 and krysiapysia like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Zawzietaski, na ten nadchodzący rok, życzę Wam
    zdrowia
    spokoju
    wolności ( każdej takiej, jakiej potrzebuje)
    miłości
    pieniędzy ( na realizację marzeń i spokojne życie)
    szczęścia
    tylko miłych niespodzianek.
    Życzę, aby było nas tu jak najwięcej, żebyśmy nadal stanowiły grupę przyjaciół, żeby te, które tylko zaglądają, napisały choć słówko na znak, że o nas pamiętają, żeby wróciły wszystkie, które były z nami od zawsze i na zawsze mają miejsce w naszych sercach. Żebyśmy się w dobrym zdrowiu spotkały w tym samym czasie za rok i mogły powiedzieć, że to był świetny rok.
    Sporo mam tych życzeń, ale wiele zależy od nas, więc wierzę, że spełnią się wszystkie

Do siego roku kochane

images (1).jpg

0_0_0_228894776_middle.jpgjakie to jest supr
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 31-12-2016 o 16:30

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

ha, wpadła Sucharek z pracy i oznajmił że idziemy na "domówkę " do jego kolezanki, tak z biegu...
    już panikuję, a nie chce mi się jak diabli...
    na tą okazję kupiłam sobie w galerii spódnicę i bluzkę, no ale i tak to nei wiele pomoże i tak będę tak zapewne najgrubsza
    no ale pretensje tylko do siebie...
    a za rok o tej poże będziemy jak Agnieszka, zgadzam się Kasiu i Sabinko, tak musi być i już

Mama dała kolejny popis, ale dzisiaj cicho siedzi, chciała do brata jechać, nie zawiozłam jej mówiąc że znó będzie że się jej pozbyłam na Nowy Rok

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

gott nytt år 2017
    from STHLM

Uprawnienia umieszczania postów