Strona 136 z 3048 PierwszyPierwszy ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 636 1136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

hej nareszcie forum działa jak należy
    na razie mogę się tylko pochwalić równiutką ziemią
    żałuję że nie zrobiliśmy zdjęcia - przed - po
    u mnie roślinki wszystkie później niż u innych kwitną, taki mikroklimat
    Jolinkaa, Natka55 and krysiapysia like this.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witajcie dziewuszki

Ale się tu działo-widzę,że nawet Admin zawitał w nasze skromne progiJa aż takich problemów nie miałam-wchodziłam na wszystkie wątki i nie wylogowywało mnie,mogłam pisać i wysłać wiadomość.Czasem tylko jak za długo pisałam i w tym czasie weszłam na inną stronę,to mi wpis skasowało.Z tego co doczytałam pod podanym Wam linkiem Admin wrócił do poprzedniej "wersji" :

Zrobiłem rollback do wersji z przed 08.04.2015.
    Kto ma problemy niech spróbuje przeładować stronę: F5 lub CTRL+R i się przelogować.
    Mam tylko kilka minut,bo o 10-tej muszę męża obudzić po nocce i idziemy do Leroya po kilka rzeczy do ogródka i zaległy prezent urodzinowy dla mojej połówkiObok jest Auchan to wdepnę na stoisko ze zdrową żywnością dla syna.

Miłego dnia

15529_402542493259247_8073559920573648804_n.jpg

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu , ale radosne słoneczko! – tego nam było trzeba
    Witajcie Zawziętaski – weekend i chwila wytchnienia. Na dworze pięknie i od razu chce się inaczej oddychać . Biorę się za obiad, bo córcia zaraz wychodzi na zbiórkę. Jestem pełna podziwu, że chce jej się tak co tydzień zbierać dzieciaki i organizować im jakieś zajęcia. Poczytam was później, bo wczoraj nie zdążyłam. Dobrze, że forum już działa, bo przez chwilę miałam wrażenie „powtórki z rozrywki”

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Radosne sloneczko Krysiaczku...a ja dzis troche przekorna... a co!
    Natka55, krysiapysia and evige like this.

Kasieńko – to ja też trochę przekornie . Właśnie jestem świeżo po lekturze artykułu w jednym z czasopism. A jest tam napisane mniej więcej tak:
    „Dlaczego tak wielu ludzi szybko odzyskuje utraconą wagę? Okazało się, że jest to zupełnie niezależne od naszej woli, a winę ponoszą hormony odpowiedzialne za apetyt! Okazuje się, że po zakończeniu diety poziom hormonów apetytu wzrasta i utrzymuje się zwiększony nawet rok po zakończeniu diety! Nic więc dziwnego, że potem ludzie przybierają na wadze parę kilogramów. Wygląda więc na to, ze jeżeli chcielibyśmy utrzymać efekty odchudzania, musielibyśmy być na diecie do końca życia”
    Tylko, że według nich to „do końca życia” oznacza duży dyskomfort psychiczny i bardzo niekorzystne samopoczucie.
    Po przeczytaniu tego postanowiłam więc „ mieć to … gdzieś”, bo inaczej nic tylko załamać ręce i nic już więcej nie robić

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

ja też już po pracy, idę pobiegać, powoli może krótko, ale troszeczkę chcę się rozruszać
    Załączone miniatury Załączone miniatury Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-k-odqwnjkzotqsntexotqwotq-f-34_rw_orig.gif  

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Ewuniu - masz racje kochana- ruch jest wazny i trzeba sie ruszac, ale poza tym jest tak jak Krysia mowi- raz sie odchudzalas...cale zycie musisz sie odchudzac!
    Krysiaczku- tez slyszalam o tych hormonach tak podstepnie dzialajacych, ze w zasadzie jstesmy na przegranej pozycji.
    Ogladalam nawet kiedys w Spiegel-TV o tym program dr Mosleya. Byl po niemiecku jednak- wiec nie nadawal sie zeby go na forum zalinkowac. A moze ty wrzucisz link do tego artykulu?
    Natka55, krysiapysia and evige like this.

Zaczęłam oglądać wiadomości, ale zaraz wyłączyłam. Nie umiem już oglądać o tym wypadku sprzed 5 lat. A jednak jeden raz się dzisiaj zatrzymałam. Była audycja w radio – rozmowa z Joanną Racewicz „wciąż nie wiem, nie wierzę”. Naprawdę bardzo mnie poruszyła. Jeżeli macie ochotę ją wysłuchać, to poszukajcie w audycji „Godzina prawdy”, którą prowadził Michał Olszański.
    Natka55 lubi to.

Kasiu – ja to czytałam w wersji papierowej czasopisma „Newsweek”. Zerknęłam teraz do Internetu. Widzę, że tam też jest ten artykuł, tyle że płatny. Ale na wszelki wypadek stronkę podaję:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Natka55 and evige like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jolinkaa, Natka55 and evige like this.

Uprawnienia umieszczania postów