Strona 1360 z 3048 PierwszyPierwszy ... 360 860 1260 1310 1350 1358 1359 1360 1361 1362 1370 1410 1460 1860 2360 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,591 do 13,600 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

A oto moje "pudełka " na dzisiaj :
    -naleśniki razowe z twarożkiem z warzywami
    -gazpacho z nutą czosnku i bazylii
    -roladki drobiowe faszerowane szpinakiem z sałatką z kalafiora z jogurtem i słonecznikiem i czipsami ziemniaczanymi
    -zapiekana brzoskwinia z żurawiną i pieczonymi migdałami
    -sałatka ze świeżych warzyw z kozim serem i granatem i małą grzaneczka

Jak widać jedzenia niemało i urozmaicone to jedzonko

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj w pytaniu na śniadanie ma być spotkanie z babeczka która schudła wiele kilogramów i chcę zobaczyć jak to zrobiła a teraz jest nawet instruktorka fitnes co oczywiscie mi nie grozi ale muszę zacząć coś robić bo sprawność mi siada co było widać np podczas sylwestrowych tańców ( dobrze, że odbywały się w zaciszu domowym )

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

powtórz Sabinko potem co mówiła
    CHoć po tym co zaprezentowali w tym programie przed sylwestrem to nie wiem czy można wierzyć ich poradom
    ten-makijaz-na-sylwestra-to-hit-internetu-poleca_27348377.jpg
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Maniusiu oglądałam na żywo jak pani wizażystka pokazywała te makijaże sylwestrowe i byłam przerażona po prostu tym co widziałam a dzisiaj Pani schudła 58 kg w trzy lata ale Nowa była tylko o ruchu a zupełnie nic o diecie a poza tym ta Pani ma około 30 i te kilogramy to były chyba takie pociazowe bo ta Pani ma 4 dzieci...

Jolinko mam nadzieję że jutrzejsze wizyta we Wrocławiu będzie miała jednak jakieś pozytywy ....

Rene jak się trzymasz kochana, machnij chociaż łapka jak możesz. ...

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie - dzisiaj zrobiłam sobie jeszcze jeden dzień wolnego, ale jutro już karnie do pracy . Chociaż tak właściwie będzie to bardzo skrócony tydzień.
    A jak z tym wolnymi dniami jest u was – we Włoszech i w Niemczech?

Madziu, ale ci zeszło wagowo! Nawet w tym zimowym okryciu to widać . Wielkie gratki! A jak tam śledzie w Sztokholmie?

Jolu, trzymam kciuki za Wrocław!

Agnieszko, rozumiem, że już nie wracasz ani na trochę do pracy w styczniu? Masz pomysł, jak zagospodarujesz ten cały rok?

Sabinko, bardzo apetycznie wygląda to jedzenie. I rzeczywiście niemało tego! Masz motywację, więc jest duża szansa, że osiągniesz swój cel przed wyjazdem do córki. Fajnie, że spędzisz swoje urodziny z wszystkimi najbliższymi .

Maniusiu, widzę że ty też masz ambitne plany - powodzenia . I super, że mimo obaw tak dobrze udała się zabawa sylwestrowa. Emotek motywacyjny bardzo na czasie . A makijaż już zdobył dużą popularność. Zresztą na pewno widziałyście, jak dowcipnie na występy sylwestrowe zrobiła sobie go Ewa Farna?

Kasiu, widzę, że już Agnieszka zaczęła cię szukać. Gdzieś się nam schowała?
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Jak na razie, kompletnie nie mam na nic czasu

Krysiu, postanowiłam prowadzić tryb życia taki jakbym pracowała, tzn. w godzinach, w których zwykle jestem w szkole pracuję w domu- sprzątam, piorę, gotuję obiad, robię zakupy itd, trochę porządkuję papiery męża. Potem wychodzę na kijki, no i wieczór tradycyjnie- komputer, książka. Już jestem umówiona z przyjaciółką na wyjazd do Łodzi w środę na imprezę kinową wspierającą młodzież uspołeczniającą się po wyjściu z zakładów opiekuńczych.Mamy bilety do teatru na dwa wyjazdy w lutym i marcu. Na pewno pojadę do rodziców na kilka dni, no i Warszawa będzie w końcu moja Teraz będzie właśnie tak. Wiosną zacznie się ogródek i rower, więc wtedy już na pewno nie będę się nudzić...zresztą nawet chętnie troch się ponudzę

Sabinko, Maniusiu, trzymajcie się dzielnie
    Jolinkaa and krysiapysia like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam was dziewczynki po przerwie sylwestrowo-noworocznej, ktora byla spowodowana brakiem internetu. Moj pan malz zarzadzil dla naszej rodzinki zmiane operatora telefonicznego i tenze zrobil nas na sam Nowy Rok w bambuko!
    Dzis dalej jestesmy odcieci od swiata telefonicznie i internetowo-ale ja wybylam z domu i tutaj gdzie jestem, czyli w internacie moga mi podskoczyc...mam internet z kabla!

A tymczasem na watku widze zmiany, plany, zamierzenia i zobowiazania...
    No i bardzo dobrze! ja tez sie do nich dolaczam!

Na moim watku pamietnikowym wrzucilam fotke, na ktorej widac (chwala Bogu, ze chociaz to niewyrazna fotka) do jakiego stanu sie doprowadzilam. Wygladalam w tego Sylwestra jak wlasna stara ciotka!
    Kielich goryczy przechylil film, ktory w trakcie imprezy lecial na telebimie-byly to fotki z zycia jubilata-na przestrzeni szczegolnie ostatnich dziesieciu lat. Wszyscy mogli ogladac jak sie gabarytowo zmienilam. Na naszym wspolnym urlopie w 2008 wazylam okolo 68kg.
    Dzisiaj waze 83kg!

Dlatego powiedzialam sobie basta! Koniec! Wracam na droge cnoty.
    Zaczelam od dzisiaj. Wprowadzam dwa dni postne w tygodniu, z trzema skromnymi nabialowymi posilkami i w ktorych nie jem zadnych slodyczy. Czy to wystarczy to sie zobaczy. Za kazdy tydzien , gdy uda mi sie w sobote wpisac minus do tabeli-bede sobie odkladac do sloika z pozytywnymi wydarzeniami 5 euro na cos extra dla poprawy zdrowia czy urody.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jolu- jestem z wami dzisiaj myslami- oby ten wyjazd do Wroclawia przyniosl pomoc lekarska i poprawe zdrowia twego syna.

Uprawnienia umieszczania postów