Strona 1367 z 3048 PierwszyPierwszy ... 367 867 1267 1317 1357 1365 1366 1367 1368 1369 1377 1417 1467 1867 2367 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,661 do 13,670 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Maniusiu podobnie jak Kasia podziwiam cię za jazdę w takich warunkach, wiem, że nie masz innego wyjścia i musisz to robić ale tak czy owak jestem pełna podziwu a zajęcia fitness dobra sprawa, na pewno zapłacone i zaplanowane zajęcia łatwiej zrealizować niż na przykład ćwiczenie w domu czego mnie nie udaje się zrobić

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

No właśnie Sabinko, jest już piąty, a ja do tej pory nie ćwiczyłam ani jednego dnia, a jak będzie zapłacone to szkoda będzie nie iść, bo jakby nie patrzeć tanie te zajęcia nie są , Mam wybór 10 wejść za 99zł, albo open karnet za 120zł, różnica nie jest powalająca więc chyba się na open zdecyduję, wtedy mogę chodzić ile razy chcę i czas mnie nie ogranicza

Maniusiu ja z doświadczenia wiem że lepiej chodzić jak ma się wyznaczoną godzinę i dzień bo wtedy wiesz, że musisz iść na te zajęcia.... Ja w zeszłym roku chodziłam na aqua aerobik na Starym basenie na konkretną godzinę w konkretny dzień i było OK, czasem nie szłam owszem ale przeważnie byłam na zajęciach a w tym roku wymyśliłam, że będę sobie chodzić do Aquaparku już nie na aerobik tylko tak sie popluskac i poruszac w wodzie bo cena porównywalna a warunki zdecydowanie lepsze.... No i co? byłam raz a w tym czasie o którym mówię na Aqua aerobiku byłabym co najmniej kilka razy...

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Mieszka w
    Częstochowa

no, niestety tu u mnie nie ma takiej opcji, 10 wejść jest też bez określonej godziny, tyle że do wykorzystania w ciągu 40 dni.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ja zaś wolę, gdy karnet mnie nie ogranicza, tylko mogę iść kiedy chcę, ale Sabinka też dobrze mówi- jak trzeba iść, to się idzie

Wróciłam ze spaceru- jest cudownie piękna zima- słońce świeci, śnieg skrzypi...teraz wpadłam zobaczyć co u was i zakopuję się z książką...
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 05-01-2017 o 12:44
    Jolinkaa and kasiaogrodniczka like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A ja mam akurat przerwe obiadowa. Zjadlam obiad malo dietetyczny, bo byla to kielbaska z frytkami-ale wypije dzisiaj na kolacje tylko maslanke i pochrupie marchewke.

Nowa waga? No nie wiem czy jej nie oddam bo spadkow nie chce pokazywac psiajucha! Ale tak patrzac na twoje jedzonko Agnieszko,
    to mysle, ze ja jednak za duzo kalorycznie jem jednak ...to i nie dziwota, ze waga nie spada!

Dziewczyny kochane- dzis dokladnie rok temu rozpoczelam moja "zawodowa rehabilitacje"! 5 stycznia 2015 to byl moj pierwszy dzien w szkole... Boze jak ja sie od tego czasu zmienilam! Ilez ja rzeczy robie, ktorych wtedy nawet mi przez mysl nie przyszlo robic- np liczyc rownania czy procenty...
    Ze nie wspomne o takich banalach- ja mieszkanie poza domem i spowodowanie, ze moja rodzinka musi sie o siebie sama troszczyc...bo mama jest poza domem i o wszystkim za nich nie mysli!!! Jestem z siebie bardzo dumna i w ogolnym rozliczeniu zadowolona, ze stalo sie jak sie stalo z ta moja stara praca. Nie jest to oczywiscie koniec zmartwien i wiele jeszcze pewnie bede musial stresow przezyc i przeszkod pokonac (nie zamkniety stosunek pracy naprzyklad uregulowac...) no ale...staram sie patrzec w przyszlosc optymistycznie i wierzyc, ze skoro tyle mi sie udalo to i to sie jakos uda!

Mieszka w
    Częstochowa

brawo Kasiu

Kasiu no pewnie, że ci się uda bo jak nie tobie to komu
    rzeczywiście zrobiłaś w ciągu ostatniego roku wiele, nie każdą z nas stać byłoby na takie wyrzeczenia, jeżeli chodzi o dom, domowników, rodzinę, naukę ciagle czegoś nowego, mieszkanie poza domem, poznawanie ciągle nowych ludzi (chociaż to akurat jest chyba przyjemne)
    I bardzo dobrze, że pozytywnie patrzysz w przyszłość, ciekawi mnie, że wisi jeszcze w próżni ten twój "stosunek" z poprzednim zakładem pracy, że jeszcze to nie zostało w jakiś sposób rozwiązane czy rozwiklane i ciekawa jestem bardzo czym to się skończy...
    tak czy owak człowiek uczy się przez całe życie i ty jesteś tego doskonałym przykładem
    Ja powiem szczerze, że pewnie by mi się nie chciało, chociaż kto wie jak by było jakbym znalazła się w twojej sytuacji ale pewnie wolałabym spokojnie siedzieć w domku i pobierać jakiś zasiłek czy może rentę czy jeszcze jakieś inne choćby nieduże pieniążki, bo rozumiem, że byłoby Was na to stać, jesteś jakby nie było nie w pełni zdrowa i masz trochę albo i więcej różnych dolegliwości....
    A tak a propos czy po ostatnim zabiegu jest choćby trochę lepiej?

Jolinko lekarz na pewno ma miał rację - nie jesteś sama w domu i wiele obowiązków mogliby za ciebie wykonać inni domownicy (nawet podejrzewam syn) a jakby czasem nie było posprzątane tak jak ty to masz w zwyczaju robić, to też świat by się nie zawalił
    W zamian mogłabyś częściej zaglądać do nas w celu odstresowania

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów