Strona 1378 z 3048 PierwszyPierwszy ... 378 878 1278 1328 1368 1376 1377 1378 1379 1380 1388 1428 1478 1878 2378 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,771 do 13,780 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry
    u mnie bardzo zimno, rano było 8 stopni mrozu, teraz jest trochę lepiej ale jest mocny wiatr więc temperatura odczuwalna jest dużo niższa
    Agnieszko na pewno zmarzłaś ale co Twoje to twoje, pochodzilas, pozwiedzalas i na pewno po rozgrzaniu ciepłą herbatkę wyruszyłaś dalej, bo po to w końcu tam pojechałaś
    sprzęty domowe u mnie są stare, lodówka i pralka mają po kilkanaście lat ale działają, więc przecież nie będę wymieniać sprawnego sprzętu...

Wiem, że teraz są ładniejsze, mają więcej funkcji ale jak coś mi się popsuje to dopiero wtedy będę miała dylemat ....
    co do sprzętów to laptop już tydzień w serwisie i nic nie wiem, czy naprawią, czy będzie mnie czekał wydatek i kupno nowego.
    Zapisałam się znowu na angielski bo po przerwie jaką sobie zrobiłam cofam się niestety i uwsteczniam, grupka fajna, mała, wydaje mi się, że trochę lepsza ode mnie ale może jak nadrobię zaległości i przypomnę sobie co zapomniałam to nie będzie tak źle
    zajęcia 2 razy w tygodniu po półtorej godziny, blisko domu i niedrogo - żyć nie umierać
    Kasiu mam nadzieję, że już lepiej dzisiaj się czujesz i że dałaś sobie spokój z wszelakimi robotami domowymi.
    Ciekawa jestem czy zaczęłaś przeprowadzać wstępne rozmowy w sprawie swojego stażu?

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
    Jolinkaa and kasiaogrodniczka like this.

Gruszko też uważam, że zupy są bardzo dobre na takie mroźne dni i gotuję sobie zupę krem z wszelakich dostępnych warzyw, ogólnie nie jestem specjalnie za zupami ale takie gęste kremowe polubiłam ostatnio bardzo

Maniusiu ciekawa jestem czy załatwiłaś coś dzisiaj w sprawie skierowania mamy do szpitala ?
    Dopiero jak człowiek zaczyna się leczyć to widać jak nasza służba zdrowia wygląda w praktyce....

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Sabinko, ja nie wymieniałabym pralki gdybym nie musiała, te starsze są dużo trwalsze a i da sie naprawić, te nowe niestety działają do gwarancji a potem naprawa jest nieopłacalna i tak jest ze wszystkim

Co do szpitala to ma mi dzisiaj pielęgniarka załatwić u lekarza ten drugi papierek, ja nie dostane już urlopu do 20 , bo na ten dzień ma być wynik, a już wczoraj dostałam jeden dzień z wielką łaską, jak się uda ten papierek załatwić , to będę mamy brata męczyć żeby z nią pojechał

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witajcie dziewczynki! Bylam znowu u lekarza i otrzymalam mego zwolnienia ciag dalszy... lekarka jednak dalej odmawia mi antybiotyku twierdzac, ze na to kaszlowe wirusowe paskudztwo, nic on nie pomoze, a moze przyczynic sie np do rozwoju grzybicy pochwy.
    Dostalam nowe syropy i tabletki. No nic...miejmy nadzieje, ze zadzialaja bo...tatita...tatam!
    Dostalam pierwsze zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna! I musze byc w przyszlym tygodniu zdrowa!

Sabinko- nazwalas to co zamierzam robic od kwietnia stazem i w zasadzie jest to wlasnie taka forma pracy-z ta tylko roznica, ze ja w trakcie tych 5 miesiecy bede dalej otrzymywac zasilek od ubezpieczalni.
    Firma, ktora mnie zaprosila to dosc duzy pracodawca, zajmujacy sie uslugami w pracy spolecznej zwiazanej z nauka i opieka. Nie wiem dokladnie do czego by mnie tam potrzebowali-ja wyslalam aplikacje jako pracownik biurowy. Zobaczymy przy rozmowie o co im dokladnie chodzi. Cieszylabym sie w kazdym razie gdyby sie to udalo, bo moglabym spac spokojnie w kwestii najblizszych miesiecy. I oczywiscie dalej sie rozgladac. Martwie sie czy bede umiala sie dobrze zaprezentowac.

krysiapysia lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu, fajna wiadomość
    a lekarka ma rację anytybiotyk nie działa na wirusy

Awatar bbaaja
    bbaaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz

u nas tez piekna pogoda, slonce, ale mroz tez dosyc szczypie -5.5 :-)

Awatar bbaaja
    Mieszka w
    bydgoszcz

Kasiu trzymac bede kciuki, zeby dobrze poszlo :-)

Awatar bbaaja
    Mieszka w
    bydgoszcz

Sabinko ja tez lubie zupy tylko niektore, kremy tak, pomidorowke, krupnik, ale raczej bezmiesny, a dzis zrobilam na obiad rybe po grecku na goraco, mniam byla :-)

Awatar bbaaja
    Mieszka w
    bydgoszcz

Ostatnio tez pozbylam sie ksiazek, oddalam do biblioteki, u nas przyjmuja wszystkie, potem czesc sprzedaja po 1zl i kupuja za te pieniadze nowe ksiazki
    krysiapysia lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów