Strona 1393 z 3048 PierwszyPierwszy ... 393 893 1293 1343 1383 1391 1392 1393 1394 1395 1403 1443 1493 1893 2393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,921 do 13,930 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witam pieknie!

Dla wszystkich babci...tych watkowych i tych pozawatkowych, tych realnych i tych w marzeniach...z okazji ich swieta- sto lat!!!

A dla naszej solenizantki- Agnieszki- Maniusi bukiet kwiatow z okazji Imienin!

gruschka lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Dziękuję Kasiu
    I ja wszystkim babciom życzę Sto Lat i pociechy z wnuczątBabcia-350x212.jpg

a my kierunek Kraków

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Agnieszko
    troszkę jednak muszę naprostować to co napisałaś o diecie Dąbrowskiej.
    Nie wszystkie warzywa są silnie wychładzające.Np.zupa porowo-cebulowa jest silnym rozgrzewaczem.Zimno nie jest od warzyw tylko od małej ilości kalorii.Marznie się właściwie na wszystkich dietach do 800 kcal.Po prostu organizm chroniąc się najpierw wyłącza ogrzewanie obniżając przemianę materii.Dlatego w diecie powinno się jeść dużo.I na pewnie nie sałatkę z ogorkow kiszonych z pomidorami ,bo to tak jak byśmy sobie włączyli w środku chlodzenie zamiast grzania.
    Marzłam bardzo ale tylko na pierwszej WO.Potem odpowiedni dobor warzyw i owocow ( w zimie można spokojnie darować sobie cytrusy)a także przypraw sprawił,że dieta byla o wiele latwiejsza

Krysiu
    wg moich doświadczeń ważniejsze od pory roku jest nastawienie do diety i pewna gotowość.Teraz po prawdzie i tak nie ma nic specjalnego do jedzenia więc jak czujesz się gotowa to startuj.Ja chociaż się zarzekałam,że teraz nie to może jednak się złamię i ci potowarzyszę.
    Efekty.To jest bardzo subiektywne.Mnie pomaga bardzo na właściwie wszystko.Ale moje dolegliwości jeśli się jakieś pojawiają są w bardzo początkowej fazie.Nie jest tak,że zastosuje się 6 tygodni i wszystko ma się jak nowe i można zyć jak przedtem.
    Leczenie dietą ma to do siebie,ze dziala jak długo po diecie zachowujemy rozsądek.Ruszamy się,jemy umiarkowanie i głównie to co nam sluży.Ale że rzadko to się nam udaje,bo człowiek istotą słabą jest, to dieta jest zalecana raz w roku.
    Łatwo nie jest ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.Bez oczekiwania wielkiego cudu,bo trudno w 6 tygodni tylko dietą naprawić to co się psuło latami.Jeżeli jak piszesz ważysz więcej ode mnie to pewnie zgubisz z 15 kg a to już jest wielka ulga dla organizmu.

Na razie tyle,bo ogarniam się i do pracy.
    FemmeFATale. lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Gruschko, mogłabym się z Tobą zgodzić, gdybym tylko sama robiła sobie tę dietę. Ale tak jak pisałam, byłam na kilku turnusach, w tym zimą, gdzie bardzo dbali o dobór warzyw żeby nie było nam zimno. Wszystkie marzłyśmy. Ja bardzo, może mam taki organizm, a może dlatego, że gdy ja przeprowadzałam, byłam raczej szczupła, bo było to w czasach, gdy ważyłam tyle co teraz. Potem robiłam tylko jednodniówki i wtey nie marzłam.
    Jak zwykle, każdy inaczej przechodzi różne diety

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzis po tym nowym antybiotyku jakbym juz lepiej spala, wiec obudzilam sie wpol do osmej w calkiem niezlym humorku.
    Mam wielka nadzieje, ze nastapil przelom i teraz to juz pojdzie z gorki. Probowalam sie wczoraj troche uczyc, ale idzie mi to w domu jak po grudzie...tyle bym rzeczy mogla robic...zamiast!
    Alez bym chciala umiec chocby z 60 procent tego co powinnam i miec te testy zaliczone! Pisze je we wtorek i czwartek.

Wkurza mnie troche, ze nie daja mi odpowiedzi w kwetii tego stazu...powiedzieliby tak czy nie to by mi to caly czas w glowie nie siedzialo...

Wagowo ten tydzien przeszedl u mnie neutralnie- ci zwazywszy, ze sie prawie nie ruszam jest juz sporym sukcesem.

Agnieszko biedna musisz teraz odpokutowywac...no i swoja droga to jest to wkurzajace...czlowiek stara sie tygodniami, zeby spadlo kilka deko a pare dni odstepu i wracaja...kilogramy!!! Oj, nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie...nie ma!

Gruszko dzieki, ze zajrzalas na ceny domkow...no my w zasadzie zgodzilysmy sie co do terminu pierwszego weekendu sierpnia chyba ... Skoro mowisz, ze to to takie ceny i skoro tylko Krysia zainteresowana jest pozostaniem nad morzem dluzej, to chyba jednak powinnysmy zastanowic sie nad odejsciem od idei spotkania nad morzem.
    Kurcze dziewczyny! Ja juz nie wiem co zaproponowac...
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Warzywa są silnie wychładzające i nie ma znaczenia, że można jeść je na ciepło
    Chodziło mi głównie o to zdanie.I ma znaczenie czy warzywa i owoce są gotowane .Ja gotuję sobie co 2 dzień duży garnek kompotu z 2 jabłek , 1 gruszki i mnóstwa wody.Do tego cynamon i gożdziki i gotuję pół godziny.Rozgrzewa bosko.Patrzyłam na talerze dziewczyn na zdjęciach Kasi z wypadu na dietkę i zimno mi bylo od samego patrzenia.A to był ośrodek i listopad.
    Herbata,w szczegółności zielona jest baardzo wychładzająca,więc efekt rozgrzania musi być chwilowy.
    Każdy ma swoje doświadczenia i super,ze można o nich poczytać, bo nie jest się samemu z bardzo trudną dietą
    Ja po prostu staram się ją nieco obłaskawić
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 21-01-2017 o 09:44
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Agnieszko biedna musisz teraz odpokutowywac...no i swoja droga to jest to wkurzajace...czlowiek stara sie tygodniami, zeby spadlo kilka deko a pare dni odstepu i wracaja...kilogramy!!! Oj, nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie...nie ma!
    Kasiu, u mnie to nie jest kwestia kilku dni odstępu, a kosmicznej ilości kalorii z mąki, tłuszczu i cukru , niepohamowanego łakomstwa, które na szczęście ogarnia mnie tylko w tym jednym okresie w roku, no i na szczęście tylko wtedy, gdy sama zrobię i faworki i pączki. Pączków kupowanych nie lubię w ogóle i nie jem ich zupełnie ( nawet w tłusty czwartek), a faworki lubię tylko swoje... Ja nie zmienilam swojego sposobu odżywiania, które ciągnę od roku, tylko musiałam ulec presji karnawału, jako jedynego okresu w roku, w którym królują moje ukochane desery . Jest to jeden tydzień w roku, zaspokoiłam swoją potrzebę i już do tego nie wracam no i na szczęście spadły mi kilogramy a nie dekagramy, więc z obecną nadwyżką mam zamiar szybko się rozprawić

Jeśli chodzi o odpowiedź w sprawie stażu, to myślę, że musisz uzbroić się w cierpliwość, bo może jest dłuższy okres rekrutacyjny i muszą wysłuchać wielu kandydatów. Ja tam wierzę, że byłaś najlepsza i odpowiedź będzie dla Ciebie pozytywna
    FemmeFATale. lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez gruschka Zobacz posta
    Każdy ma swoje doświadczenia i super,ze można o nich poczytać, bo nie jest się samemu z bardzo trudną dietą
    Masz rację. Ja bardzo lubię czytać o rożnych doświadczeniach w tych samych sprawach,nie tylko jeśli chodzi o diety, bo potem opowiadając coś komuś mogę powołać się na inne poglądy, doświadczenia itd.

Dla mnie generalnie Dąbrowska jest ukochaną dietą ze względu na optymizm, ktory mnie w jej trakcie ogarnia . Nie wiem czym to jest spowodowane, ale myślę, że brakiem śmieciowego jedzenia.

Dosyć gadania wstawiłam obiad na mały gaz i lecę na kijki. U nas dziś ciepło- jest odwilż
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka111 ; 21-01-2017 o 09:57
    gruschka lubi to.

Awatar bbaaja
    bbaaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz

Kasiu a moze kaszuby koscierzyna albo cus

Awatar bbaaja
    bbaaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz