Strona 1406 z 3048 PierwszyPierwszy ... 406 906 1306 1356 1396 1404 1405 1406 1407 1408 1416 1456 1506 1906 2406 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,051 do 14,060 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

zapomnialam dodac do mojego menù przepyszny humus wszedzie dostepny(w italii, nie) i trendy sushi-tez obecne ciagle w domach moich znajomych, bo prawie wszyscy stali sie wegetrianami....
    a ja..wierna jestem miesozernosci, choc wiem, ze to nie jest zdrowotnie poprawne.
    ciao

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Madzia, strasznie się cieszę, że pojedziesz i już Cie wpisuję . W dalszym ciągu czekam na propozycje, które miejsce najbardziej wam się podoba
    Zainteresowane:

1.Kasia
    2.Krysia
    3.Maniusia
    4. Gruschka
    5. Agnieszka
    6. Madzia
    7.
    8.
    9.
    10.
    ...

miejsce- wpisujemy:

1.Kasia-
    2.Krysia-
    3.Maniusia-
    4.Gruschka-
    5. Agnieszka-
    6. Madzia-
    7.
    8.
    9.
    10.
    ...

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

aga, podaj mi prosze jeszcze raz linki do miejsc wakacyjnego spotkania. GRAZIE!!

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Madzia wszystkie są na poprzedniej stronie

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Tu jest namiar na różniste domki – jest podawana cena, ilość przewidzianych osób i do tego mapka na której od razu punktuje się wybrane miejsce. Jest chyba kilka fajnych ofert, tylko póki nie wiemy na ile osób szukamy, to trudno wybrać coś konkretnego. Dajmy jeszcze dziewczynom chwilę na określenie się, ale może dobrze byłoby ustalić jakiś konkretny czas do namysłu?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Agnieszka111 lubi to.

Witajcie!
    U mnie czwarty dzień – dzień głodniaka. No kiedyś musiał w końcu nastać . Jest trudno, ale daję radę. Gruszko, a jak u ciebie? Widzę Agnieszko, że na razie zakończyłaś dietkowanie, ale fajnie że zeszło ci znowu z wagi. Natomiast cieszę się Maniusiu, że z krótką przerwą, ale będziesz mi towarzyszyła. Twój spadek to chyba jednak efekt dietki. Masz rację, że jeżeli jakaś znajomość ma trwać, to nic jej nie zaszkodzi. A Sucharkowi daj się nacieszyć autkiem – może kiedyś mu przejdzie.

Kasiu, gratulacje dzielna Zawziętasko!

Agnieszko, może być też tak, że koleżanki po prostu nie mają czasu. Wiesz jak to jest, kiedy pracuje się na co dzień - zawsze jakaś robota czeka. Na pewno mają rodziny i może też, szczególnie na taką pogodę nie chce im się wychodzić. Poczekaj do wiosny – słoneczko, ciepło, więcej optymizmu to i łatwiej będzie zagospodarować wspólny czas na spotkania.

Jolinko, masz fajnego męża - pogadaj z nim, a wtedy na pewno zamiast zajadać z tobą słodycze, będzie cię mobilizował do trzymania dietki. Wierzę, że niedługo i u ciebie nastąpi ten klik i wejdziesz we właściwy rytm jedzenia. Tylko się nie zniechęcaj.

Oj Sabinko, to jednak szkoda, że nic sobie nie kupiłaś. Mogłaś coś bardzo ładnego, nawet mniejszego. I miałabyś motywację . A o domek się nie martw. J jest na miejscu, więc na pewno wszystko pozałatwia jak trzeba.

Madziu, co pojadłaś na tym wyjeździe to twoje . I fajnie, bo podobno takie chwilowe dogadzanie sobie dobrze rokuje przy dalszym odchudzaniu (tak w każdym razie zawsze pisze Agnieszka i tego się trzymaj ). Sushi ja też nie! Gratuluję przyszła młoda babciu – co nic się nie chwalisz? Zaciekawił mnie twój projekt. Rzeczywiście bardzo rozbudowany i wielowymiarowy. Pisz, bo sama jestem ciekawa, co niego wyjdzie .

Co do zapraszanych osób, to ja akurat chętnie spotkałabym się z niektórymi, nawet jeżeli nie mają teraz ochoty na pisanie. Na Kaszubach mieszka Natka, więc fajne byłoby ją zobaczyć. Reginkę też chętnie bym uściskała, no ale ona daleko i zdecydowanie w tym roku nie da rady. Jednocześnie rozumiem Sabinko skąd twój wpis i o jakim niespodziewanym gościu piszesz. To znaczy, gość jako taki to fajna sprawa, tylko no właśnie – to było takie … dziwne doświadczenie.
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Krysiu- weszlam na te twoje oferty i od samego ogladania rozbolala mnie glowa.

Mysle, ze w ten sposob nic nie znajdziemy. Czesc z nas potrzebuje mozliwosci dobrego dojazdu pociagiem-mysle wiec, ze powinnismy sie ograniczyc do jakiegos duzego wezla komunikacyjnego jak Gdynia lub Koszalin i poszukac gdzies tam cos w poblizu. Moze Krysia jak wroci pojechalaby do tego Mielna i zobaczyla tam na miejscu. Albo Gruszka znalazla jakies kwatery na swoim terenie.

Moim zdaniem smialo mozemy ogladnac sie za konkretna oferta na oba te weekendy (opcjonalnie) dla tych 6-7 osob. Ja podobnie jak Madzia jestem gotowa wplacic zaliczke, ktora mi ewentualnie przepadnie gdyby mi przydarzylo podobna historia jak w zeszlym roku, ze nagle w ostatniej chwili cos stanelo mi na przeszkodzie.

Po przemysleniu sprawy musze przyznac, ze nie mam nic przeciwko Kaszubom, ale dojazd gdzies nad jezioro na jakas wies czy do lasu widze troche krytycznie...
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Agnieszko- a zdradz nam swojego faworyta-moze wlasnie ty cos zaproponujesz i to bedzie strzal w dziesiatke!
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Kochane moje-tak sobie mysle, ze nam na taki weekend spedzony razem nie potrzeba jakiegos komfortowego domu- wystarczy prosta mozliwosc noclegowania tak jak bylo w Dabkach. A co powiecie na to... podoba mi sie nawet ta oferta z mieszkaniem w domkach kempingowych-[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 26-01-2017 o 18:26
    Agnieszka111 lubi to.

Kasiu, do Mielna to raczej teraz nie pojadę, ale Sabinka? – kto wie . Prawdą jest, że ważne aby była możliwość dogodnego dojazdu na miejsce, czyli w ten sposób już nam się trochę to pole poszukiwań zawęża. Zawsze coś . Może faktycznie coś upatrzyłyście? To napiszcie, bo ja z konkretnym wyborem mam ogromny problem. Jak tylko widzę morze, to od razu mi się wszystko podoba . O Wrocławiu Kasiu, to może pogadamy, jak będziesz już wiedziała coś na pewno?

Uprawnienia umieszczania postów