Strona 1415 z 3048 PierwszyPierwszy ... 415 915 1315 1365 1405 1413 1414 1415 1416 1417 1425 1465 1515 1915 2415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,141 do 14,150 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Madziu, zobacz co Gruszka napisała

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

CIAO, widze, co napisala i czekam na rekonesans

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dziewuszki a ja wczoraj pobradziażylam lekko na imprezce.... oj fajnie było! Tylko dziś coś slabuje....

Sabinko udanego pobytu w spa!

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, Ty jak Ty, ale ten Pan obok, chyba pobradziażył bardziej Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-hihotek.gif

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Krysiu ja próbowałam wo, wytrwalam 11 dni, schudłam nawet nieźle ale jak szybko schudłam tak jeszcze szybciej przytylam, chyba jednak jej nie zacznę.
    Wierzę że może pomaga w wielu schorzeniach ale jednak nie tak do końca, oglądałam jakiś czas temu film o takich jakby detoksach warzywnych ( angielski) - grupie młodych kobiet zrobiono badania a potem podzielono je na dwie grupy, jedne jadly normalnie a nawet i słodycze, czekoladę a druga grupa warzywka, zupki, koktajle warzywne i inne tego typu atrakcje...i co się okazało? wyniki jednych i drugich były porównywalne i dlatego jakoś trochę zwatpilam w wo, chociaż jeżeli komuś pomaga to super

Kasiu skoro trochę slabujesz to wnioskuję że impreza była udana

A propos hostelu to dobrych kilka lat temu mieszkaliśmy w takim w Pradze i powiem wam że interesujące to było przeżycie - szczególnie łazienki ale przynajmniej mamy co wspominać i pośmiać się

Powiem wam że w spa było super, super, super

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witam dziewczyny

Ale się tu dzieje "wakacyjnie"
    Nie będzie mnie z Wami,ale zerkam co tam wyszperałyście,a przy okazji na tych samych stronach szukam ofert w Krynicy Zdroju
    Zazdroszczę Wam tego wyjazdu,ale nie zazdroszczę tego wybierania,bo nie jest łatwo wszystko tak zgrać,żeby wszystkim mniej więcej pasowało.Każdy ma inne preferencjeTak patrząc na Wasze dyskusje utwierdziłam się moich preferencjachByłam na wielu spotkaniach i wszystkie były u kogoś w domu-może i warunki bywały spartańskie,ale było super.We Wrocławiu np. mieszkanko było malutkie ,część z nas spała w śpiworach na podłodze,ale było wesoło.W czasie jednego spotkania w Warszawie spałyśmy we trzy na kanapie-Maniusiu pamiętasz?Nie ważne było dla mnie kto chrapie ,a kto nie...nie ważne było łóżko czy wygody,ale towarzystwo,rozmowy do późnej nocy,spacery,super spędzony czas.

Co do mojego tłumaczenia się,to wiem ,że nie muszę-ja po prostu chciałam,żebyście wiedziały,że jesteście mi bliskie i nie wymiguję się od spotkania.Po prostu jest u mnie jak jest i muszę się z tym pogodzić.Jak się nie ma co się lubi-to się lubi co się ma.

Co do diety,to ogarnęłam się trochę i waga z 92.2 spadła na 90.8.Nadal to bardzo dużo,ale ważne,że nie rośnie.Wczoraj po raz pierwszy od chyba prawie roku "odkurzyłam" rowerek stacjonarny i pojeździłam godzinę.Nogi potem miałam jak z waty i tyłek bolał,ale ruch zaliczyłam.

Mam dość zimy i mrozu.U mnie wczoraj i dziś rano -11

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

byłam a teatrze było super, wspaniała sztuka. Rewelacyjnie zagrali panowie Machalica i Bończak.
    apotem wyszłam i na parkingu zaliczyłam glebę, /mam zdartą skóre z całej dłoni, piecze okropnie

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko, zapraszam do dietki, ale w żaden sposób nie namawiam, tym bardziej że sama nie wiem, jak to u mnie będzie. Ale możesz mi towarzyszyć tym, co będziesz robiła . Cieszę się że Spa zaliczone pozytywnie .

Jolu, brawo za wagę! Też już mam dość zimy, a gdzieś wyczytałam, że zapowiadają mroźności do marca. Mam nadzieję, że to tylko zapowiedzi. Maniusiu współczuję upadku. Boję się tego upadania, do którego zresztą mam ogromne skłonności. Przedłużenie zimy zdecydowanie mi nie pasuje. Mam codziennie do przebrnięcia spory kawałek z przystanku do pracy. Jest to kawałek zupełnie nie sypany, bo nikt się nie przyznaje do odpowiedzialności za jego porządkowanie. Po drodze mam dodatkowo do pokonania schody, które już teraz zamieniły się w śliska górkę. Tak więc informacja, że to nie koniec lodowego stresu działa na mnie raczej dołująco .

Ale co tam lód i mróz. Ważne, że udzielacie się tak aktywnie w karnawale. I tak trzymać . Zastanowiłam się przez chwilę, co bym wybrała z tych atrakcji – zabawę, Spa czy teatr? I nie wiem

Uprawnienia umieszczania postów