Strona 1418 z 3048 PierwszyPierwszy ... 418 918 1318 1368 1408 1416 1417 1418 1419 1420 1428 1468 1518 1918 2418 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,171 do 14,180 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cz.2,żeby mi znowu nie zjadlo.
    Trochę przyjemniej sytuacja wygląda w 2 połowie sierpnia i na początku września.
    Tuż obok mnie powstaje nowy hostel,ale na razie nie wiem od kiedy będzie czynny.Popytam jeszcze wśród znajomych,ale raczej nikt dla mnie nie zrezygnuje z możliwych dochodow,skoro ten wysoki sezon jest w końcu bardzo krótki.

Wygląda na to,że ciągle jeszcze jest mnóstwo wolnych miejsc,ale pójdą na rynek dopiero wtedy jak nie uda się ich wynająć na pełen tydzień.
    Teraz czekam na decyzję i wasze opinie.Może w tym roku inny kierunek okaże się modniejszy i będziemy jednak mogly spedzić w moim pięknym mieście udany weekend

Powoli dochodzę do siebie,już wczoraj bardzo pracowity dzień,dziś trochę spokojnie.Za mną szycie drugiej sukni balowej na drugą studniówkę.Tym razem też sukienka księżniczki,ale z zielonego szyfonu.Trochę na bazie poprzedniej z tym,zę tu wyzwanie bylo jeszcze większe.
    Długo nie wiedziałam jak sobie z projektem poradzić,bo nie mam żadnej szkoły krawieckiej.dobrze,że czas intensywego myślenia kreatywnego przypadł na chorobę i brak apetytu,bo zwykle towarzyszą temu nieustanne pielgrzymki do kuchni i lodówki
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

TRoszkę dalej od centrum można znaleźć takie mieszkanko już od 1100/4os/5dni
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Nie wiem ja inne dziewczyny, ale ja n a 5 dni nie dam rady przyjechac

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Gruszko, dobrze ze powoli wracasz do zdrowia. Dzięki wielkie, że spróbowałaś i dalej jeszcze chcesz próbować znaleźć coś dla nas. Zastanawiam się przy tym nad Agnieszkową listą - skąd te cztery osoby a nie więcej?
    1.Kasia (na miejscu czy z nami?)
    2.Krysia
    3.Maniusia
    4.Gruschka (na miejscu?)
    5. Agnieszka
    6. Madzia
    7. Sabinka?
    Szkoda, że nie pasuje wam więcej noclegów, bo to mieszkanie, zwłaszcza za 1100 byłoby korzystne! A gdyby się np. dało tak jakoś wymiennie, żeby razem chociaż dwa dni i jedna noc była wspólna? Nie wiem, zaczynam kombinować.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Krysiu- ja mysle, ze Gruszka nie liczyla mnie ani siebie do noclegowania. Sabinki rowniez nie...przynajmniej narazie.
    To wtedy te cztery osoby to obie Agnieszki, ty i Madzia. Problem jest rzeczywiscie w tym, ze nie bardzo pasuje te 5 noclegow- bo z tego co wiem-dziewczyny chca zostac w tym mieszkaniu na dwie noce tylko...
    No i co w takim razie proponujecie?
    krysiapysia lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ja na pięć nocy tez nie bardzo, ale najwyżej zapłacę za 5, a będę np. 3

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

No jesli rozumiem dobrze- to to mieszkanie na 5 dni za 1100 to mozna by na nas wszystkie podzielic...czy tez dokladniej na te, ktore zechca w kosztach partycypowac. Ja tez jestem gotowa sie dolozyc.

Agnieszko, na szczęście widzę że napisałaś trochę więcej niż raz, więc mam nadzieję, że to „raz na jakoś czas” jest nieaktualne? Piszesz codziennie, ale dzielnie towarzyszy ci Kasia, Sabinka i Maniusia. Ja też ostatnio bywałam w naddatku. To gdzie jest ciebie za dużo? Już nie mówiąc o tym, że poranna kawa bez ciebie jest mniej kawowa! Mam nadzieję, że na pewno niczym cię nie uraziłyśmy?
    Fajnie że macie jeszcze śnieg. Bo u nas w zasadzie głównie ślizgawka. Chociaż coś tam teraz chyba zaczyna lekko prószyć? Z dietką do przodu – jestem po pierwszym tygodniu. Mam wzloty i upadki (to znaczy momenty głodu) ale ogólnie trwam.

Maniusiu, ło matko! Toż ty się nie baw we mnie . Jednej takiej upadkowej już aż nadto! . Jeżeli możesz, to podaj mi dokładniejszy przepis na tą kapustę kiszoną. Ta moja jest raczej mało smaczna i oprócz mnie nikt nie chce jej ruszać .

Kasiu, wydaje mi się, że zdążyłam zobaczyć to zdjęcie, które na chwilę wkleiłaś, ale nie jestem pewna czy widziałam, bo nie pamiętam co na nim było. Normalnie paranoja .

W takiej sytuacji też dołączyłabym do kosztów za te 5 dni.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Mam nadzieję, że na pewno niczym cię nie uraziłyśmy?
    Broń Boże- sama uznałam, że za dużo gadam

Uprawnienia umieszczania postów