Strona 1419 z 3048 PierwszyPierwszy ... 419 919 1319 1369 1409 1417 1418 1419 1420 1421 1429 1469 1519 1919 2419 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,181 do 14,190 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry dziewczynki
    ja już w domku ale na dobre zamelduję się jak się trochę ogarnę jak to po powrocie

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao, dopiero weszlam do domu, pomysle o tym mieszkaniu. musze jeszcze dojsc do siebie.
    przynajmniej sie wyjasnio-kto na ile chce przyjechac , czy bedzie spal i czy jeszcze nie wie...
    ciao m

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam pieknie!

Spac cos dzis znowu nie moglam...za duzo mysli mam na mysli...

Ech zycie! Ze tez ta moja glowa odpoczac nigdy nie potrafi...

Wczoraj byla u mnie kolezanka tutaj w internacie i planowalysmy wspolnie menu na nasza sobotnia impreze. Moj malz mial urodziny w poniedzialek, ona ma w piatek wiec robimy party razem. Bedzie okolo 30 osob (z nasza mlodzieza). Mamy dzieci w jednym wieku, ktore sie znaja od pieluszek. A jej najmlodsza corcia to moja chrzesnica i w tym roku ma mature... moj Boze jak ten czas leci...
    Chcemy, poniewaz to karnawal, w sobote sie poprzebierac...w poniedzialek stalam przez pol wieczoru przed szafa i zastanawialam sie co wymyslic. Pokaze wam w sobote rezultat...

Krysiu- tak ta fotka to bylo zdjecie monitora w leptopie i uwieczniona na nim nasza pierwsza rodzinna skypowa wideokonferencja.... Nawet nie wiedzialam dotad, ze tak mozna. Dzieki niej zobaczylismy naszego "nowego" pierworodnego, ktory z okazji urodzin taty zdecydowal sie sciac swoje dlugie loki!!! Mial to zrobic dopiero na swoja 30-tke w czerwcu, ale zdecydowal sie sprawic tacie urodzinowa niespodzianke.
    Te wlosy to byl przedmiot nieustannych dyskusji na linii ojciec-syn!

Dziewczynki teraz co do spotkania: Rozumiem, ze czekamy tylko na rezultat poszukiwan Gruszki na miejscu w Gdynii? Tak?
    Czy wszystkim odpowiada opcja wziecia tego mieszkania na 5 nocy i podzielenia sie kosztami? Gruszko czy moglabys nam pokazac linkiem te propozycje za 1100 zloty czy jakas inna w podobnej cenie? Ja wtedy bym dochodzila na dzien do was a na noc wracalabym do tesciowej, no chyba ze jedna nocke moglabym przekimac na materacu. Tak jak pisalam jestem gotowa partycypowac przez to w kosztach.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

witajcie
    Ja rezygnuję , 1100 zł na 4 osoby to prawie 300 zł plus dojazd i jedzenie - nie na moja kieszeń niestety. A że jestem jedyną osobą którą koszty ograniczają, to nie będe wam mieszac. Liczyłam, że uda się coś znależć tańszego, ale fakt o tej porze w pełni sezonu to wynajmujący mają przewagę.
    Spotkam się za to z wami na tym drugim spotkaniu z Jolą

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam Dzięki Kasiu za kawkę i przeganiam ciężkie myśli

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Czy wszystkim odpowiada opcja wziecia tego mieszkania na 5 nocy i podzielenia sie kosztami?
    - mnie tak. Jest jeszcze opcja, że może ktoś chciałby skorzystać z tego, że my wyjedziemy wcześniej i wykorzystać te dwie doby na pobyt w Gdyni gratisowy? Ja nie miałabym nic przeciwko temu.
    My nie zostaniemy dłużej ze względu na czas i na to, że przy dłuższym pobycie ponosimy koszty dalszego wyżywienia, które jak wiemy nad morzem tanie nie jest, więc może czyjeś dzieciaki chciałyby przez te dwa dni sobie pomieszkać, bo my i tak zapłacimy za 5 nocy, a musiałyby tylko dokupić jedzenie.
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Te wlosy to byl przedmiot nieustannych dyskusji na linii ojciec-syn!
    - to dobrze, że konflikt z tak błahego w końcu powodu przestał istnieć

Cześć Sabinko , jak takm sytuacja z prądem ?

Jolinka "Co do diety,to ogarnęłam się trochę i waga z 92.2 spadła na 90.8.Nadal to bardzo dużo,ale ważne,że nie rośnie.Wczoraj po raz pierwszy od chyba prawie roku "odkurzyłam" rowerek stacjonarny i pojeździłam godzinę.Nogi potem miałam jak z waty i tyłek bolał,ale ruch zaliczyłam.

Mam dość zimy i mrozu.U mnie wczoraj i dziś rano -11"
    - gratuluję, dobrego startu, trzymam kciuki za dalej - Ja wczoraj wychodziłam 11 km z kijkami, ale nie mam formy. Latem w tym samym czasie latałam 20. No, ale niech tylko stopnieją śniegi, i zdejmę te cieple ciuchy...

Idę szykować śniadanie i wyprwić wszystkich do pracy i szkoły
    Dobrej środy.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, ale 300 zł, na 5 dób! O tym myślałam, że może Twoja córka, z Krysi np dziećmi, Jolinka...nie wiem kto tam jeszcze mógłby lub chciał dojechałyby na resztę dni w ramach tej ceny pobyły nad morzem. A byłby eden dzień , kiedy mogłybyśmy spotkać się wszystkie- taki łącznik między jedną grupą i drugą

Mieszka w
    Częstochowa

Nieważne ile dób , 300zł trzeba wyłożyć a dla mnie to jest dużo, w porównaniu z noclegiem za 50- 60 zł to jest duża różnica

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta
    witajcie
    Ja rezygnuję , 1100 zł na 4 osoby to prawie 300 zł plus dojazd i jedzenie - nie na moja kieszeń niestety. A że jestem jedyną osobą którą koszty ograniczają, to nie będe wam mieszac. Liczyłam, że uda się coś znależć tańszego, ale fakt o tej porze w pełni sezonu to wynajmujący mają przewagę.
    Spotkam się za to z wami na tym drugim spotkaniu z Jolą
    Maniusiu- nie na 4 tylko na 5 osob -bo przeciez napisalam , ze bede partycypowac w kosztach.

Moze tez, jesli naprzyklad Krysia czy Madzia chcialyby zostac dluzej zechca zwiekszyc swoja finansowa czesc skladki? Wtedy to moze okazac sie, ze mowimy o sumie ponizej 200 zlotych... To mozna przeciez obgadac.
    A jedzenie? Przeciez te z nas, ktore dojada autem na pewno przywioza w czesci ze soba. No chyba zebysmy chcialy gdzies razem pojsc do knajpki. Dojazd? Nie wiem ile kosztuje pociag jezeli jest juz odpowiednio wczesniej zakupiony. Czy ktoras z was dziewczynki moglaby to sprawdzic?
    Agnieszka111 lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

pociag w jedna strone 96zl już sprawdzałam

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Dziewczyny,Maniusia ma rację ,taki weekend w Gdyni w środku sezonu będzie drogi
    Dla porównania ( to tylko przykład)sprawdziłam taki koszt w Poznaniu i jest o wiele taniej.W miastach studenckich w wakacje jest całkiem sporo okazji tanich noclegow i chętnie bez krzywienia sie wynajmują je na weekend.

U nas sporo ludzi z letniego wynajmu żyje pół roku lub rok.Więc się wyciska z turystów każdy grosik jak przez wyżymaczkę,niewiele za to oferując.A ostatnia moda tylko to podkręca....Za te 1100 zł to jest jakieś 35-40m,umeblowanie więcej niż skromne,np.2 łóżka pojedyncze i rozkładana kanapa, średni dojazd do centrum i do morza(5-8km)bez ogrodka,bez balkonu...
    Naprawdę dobrze byloby rozważyć albo inne miejsce w tym terminie albo inny termin w tym miejscu....
    krysiapysia lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Uprawnienia umieszczania postów