Strona 1421 z 3048 PierwszyPierwszy ... 421 921 1321 1371 1411 1419 1420 1421 1422 1423 1431 1471 1521 1921 2421 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,201 do 14,210 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

O spóżniłam się z kawą
    Chyba sobie zrobię tym razem po twojemu Aga i porównam.

Napoczątku bardzo mi brakowało pieczywa, ale idzie się przyzwyczaić
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ja chętnie wypiję drugą kawkę
    Maniusiu, podczas wo, wychodzą z nas różne rzeczy, które kiedyś sprawiały nam kłopoty. Może bylaś kiedyś na coś uczulona i teraz to się pokazuje?
    Ja też uważam, że Boczarska była rewelacyjna

Mieszka w
    Częstochowa

A najbardziej podobała mi się pierwsza scena z tą bitą żoną

No i dostałam wczoraj z prokuratury pismo, że odmówiono wszczęcia śledztwa przeciwko mnie o zawłaszczenie mienia
    Za to mój były małżonek, strasznie zezwał moje dziecko, że jest wrdena itd inne epitety, ponieważ zeznała prawdę, ech
    Ostatnio edytowane przez maniusia72 ; 02-02-2017 o 09:58
    Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Dzieki za podwojna kawke dziewczyny. Przyda sie, bo mnie dzis od rana glowa cos boli...

Maniusiu- wspolczuje tobie i twojej corce przezyc zwiazanych z jej ojcem. Oby na tym sie zakonczyly... Chyba juz naprawde dosc przykrego...

Ja probuje dzisiaj ujechac na jednym posilku. Mam nadzieje, ze mnie nie zmoze glod, bo obawiam sie mocno, ze mam akurat jakies sensacje hormonalne. Wczoraj cale popoludnie cmila mnie glowa i mialam nieodparty ciag na jedzenie.
    Oby dzis nie bylo podobnie.

Na cale szczescie mam dzis tylko "papierkowa robote" a nie zaden fizyczny wysilek...

Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry

ja może będę upierdliwa ale wrzucam link do strony domków w Dąbkach gdzie byłyśmy 2 lata temu...wrzuciłam daty od 28-30 lipca i 4-6 osób

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

no niestety link otwiera chyba stronę główną domków, po wrzucaniu daty wyświetliło mi się

domek typu studio z aneksem ( dla 4 osób) - 608-640 zł

domek apartament z aneksem ( 4-6 osób) - 742-780 zł

ja dalej nie wiem czy będę mogła być bo moi młodzi na razie nie wiedzą kiedy wybiorą się do Francji ( ale rozmawiali wstępnie właśnie o przełomie lipca i sierpnia - z tym że to może się zmienić a poza tym musimy też sprawdzić ile by nas kosztowała taka wyprawa ( samolot + wypożyczenie tam samochodu) bo samochodem już tam nie pojedziemy po przygodach sprzed dwóch lat i kosztach w jakie wpadliśmy
    tak że ja dalej nic nie wiem

A tak w ogóle to jak zwykle po powrocie z Anglii ( no prawie jak zwykle) mam zawalone gardło, kaszel i chyba zapalenie krtani bo prawie nie mogę mówić
    na razie próbuję się leczyć sama bo pewnie dostałabym od razu antybiotyk a może uda się bez niego
    któraś z was pytała jak moją rwę kulszowa - po trzech zastrzykach przed wylotem ( bo tylko tyle zdążyłam wziąć) przeszło jak ręką odjął
    jeżeli chodzi o problemy z prądem to J. zaprzyjaźnił się z elektrykiem który musiał kilkakrotnie włączać korki na klatce schodowej i dostał od niego kluczy od skrzynki na klatce no i metodą prób i błędów, wyłączając i włączając rożne urządzenia odkrył że winny był przedłużacz w kuchni
    nadałby sie na śledczego

Mieszka w
    Częstochowa

Dobrze mieć taką złotą rączkę pod ręką
    ja miałam wczoraj przygodę z autem, co ostatnio staje się normą. brakło prądu po drodze i przestało jechać , zgadłam że to cewka zapłonowa( Sucharek mnie podszkolił z mechaniki . Ponieważ stało się to po firma, poprosiłam mechaników o pomoc , no i odmówili . zadzwoniłam do Sucharka i instruowana przez telefon zmieniłam ta cewkę na nową i dojechałam do domu. Ale jestem z siebie dumna, choć to proste jak budowa cepa

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Maniusiu- nieustannie podziwiam takie kobiety jak ty wlasnie! No ja bym na pewno nic sama w samochodzie nie zrobila.
    Siedzialabym i czekala na pomoc...

Sabinko- czyli -jesli dobrze rozumiem- ta cena to sa dwa noclegi, czyli w przypadku domku na 6 osob- wychodzi po okolo 125-130 zloty na 1 osobe na ten caly weekend ? To by bylo do przyjecia...co myslicie dziewczyny?
    Tyle tylko, ze do Dabek Gruszka nie dojedzie po pracy... Gdyby cos podobnego bylo w poblizu Gdyni...
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów