Strona 1426 z 3048 PierwszyPierwszy ... 426 926 1326 1376 1416 1424 1425 1426 1427 1428 1436 1476 1526 1926 2426 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,251 do 14,260 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Mam ochotę poddać się....po prostu poddać się.....
    Niestety....tak się stało....poddałam się w ostatnim tygodniu.
    Trudno opisać co się ze mną działo....dzieje.Nie pamiętam takich napadów obżarstwa jak teraz.Co mi wpadło w ręce,to moje.Wszystkiego dużo...duże porcje obiadowe,kalorycznie duże śniadania i kolacje,słodycze,lody i ciągłe podjadanie nawet w nocy.
    Dlaczego?
    Nie wiem...po prostu nie wiem co spowodowało lawinę.Nic takiego się nie stało,żadnych nowych stresów ani kłopotów.Ile ważę...pewno będzie ok.93...może 94 kg.Czuję się fizycznie źle-pełna,z paskudnie wzdętym brzuchem,dusznościami przy wysiłku...psychicznie,to nawet szkoda mówić.Nie można wszystkiego zgonić na sterydy...poległam z głupoty i tyle.
    Może w głowie coś nie tak?
    Może w tym kierunku przydałaby się pomoc?
    Dam sobie jeszcze czas do czerwca,do moich urodzin.Postanowiłam jeszcze skorzystać z pomocy dietetyka.Jest w moim mieście dietetyk ,który ma bardzo dobre opinie i co najważniejsze nie zdziera kasy jak np.w Nature House i nie wciska suplementów.Koszt na miesiąc to tylko 100 zł.Są dwa gabinety-w drugim,w innym mieście przyjmuje jego żona i do niej przed rokiem chodziła dziewczyna z naszego forum-była bardzo zadowolona i ładnie chudła.Tylko,żeby wytrwać.........mam już dość.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Agnieszka111 lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Rozmawiałam z Sabinką i przekonała mnie. W końcu zna teren i rzeczywiście najlepiej wie, jakie są teraz realia. No więc przekonała mnie, że Dąbki będą jednak sensowniejsze . Tak więc nic póki co już nie mieszam . W ogóle to wypiszcie mnie na razie z grupy, bo jestem jak ta typowa rybka, bardzo niezdecydowana i ciągle poszukująca (bez urazy Kasiu ).
    Agnieszka111 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kurczę to nie jest tak, ze ja was na te Dąbki namawiam na siłę, tylko po prostu jak zobaczyłam, że Krysia proponowałaby Unieście - zapchane i z bardzo kiepskim dojazdem ( tylko busiki w zasadzie bo szynobus jeździ co dwie godziny i tylko do Milena, nawet na początku Mielna ma przystanek a do Unieścia kawał drogi a w sezonie korki na trasie Koszalin Mielno okropne, potem trzeba sie przebić do Unieścia - znowu korek straszny, jedzie się a w zasadzie stoi w korku czasem ponad godzinę) to Dąbki wydają mi się rozsądniejsze bo bez takich korków i już je znamy...
    a podana cena to cena za dwie noce
    ale ponieważ ja i tak nie wiem czy będę to już nie zabieram głosu, może wymyślicie coś innego a jak będę na miejscu w Polsce to się dostosuję
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar bbaaja
    bbaaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz

Ja tu caly czas czytam i sledze losy spotkania

Awatar bbaaja
    Mieszka w
    bydgoszcz

Ucielo mi kawalek posta

Awatar bbaaja
    Mieszka w
    bydgoszcz

Jolinko nie martw sie ja tez poplynelam... I nie wiem co z tym zrobic ..

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witajcie
    Dopiero mam chwile, by usiąść i coś napisać. Cały dzień spędziliśmy na zakupach. Kupiliśmy wszystko- łóżko, szafę, szafki nocne,komodę, żyrandol, pościel, kołdrę, poduszki, karnisz, narzutę, listwy przypodłogowe i farby do sypialni Jutro nam wszystko przywiozą, i jeśli Andrzej będzie miał czas, to w tym tygodniu zaczynamy malowanie Ech, jak ja lubię remonty

Widzę, że tu dyskusja na temat wyjazdu osiągnęła punkt kulminacyjny , nie zdążyłam się do jednego pomysłu przyzwyczaić, gdy Krysia rzuciła następny, który upadł nim się pojawił
    Liczę- Agnieszka, Maniusia, Krysia, Kasia, Gruszka, Madzia-6- Basiu, Ty tylko śledzisz losy spotkania jak piszesz, czy przymierzasz się ? Daj znać, bo jutro będę dzwonić do Dąbek
    Jest tylko problem z tym podwójnym łóżkiem, ale coś wymyślę...

Swoją drogą, miejsca na następne spotkanie zaczynamy szukać od razu gdy wrócimy z Dąbek

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    W ogóle to wypiszcie mnie na razie z grupy, bo jestem jak ta typowa rybka, bardzo niezdecydowana i ciągle poszukująca (bez urazy Kasiu ).
    , Krysiu, dobrze, że jesteś zaangażowana i poszukująca...bardzo dobrze , bo to znaczy, że Ci zależy.

Kasiu, bardzo dobrze Ci w prostych dłuższych włosach...nie myślałaś o zmianie fryzurki?świetnie, że impreza się udała, no i trzymam teraz kciuki za poszukiwania pracy

Jolinko, może musi minąć jakiś czas zanim przejdziesz na dobre na dietę, może jest za wcześnie po wszystkim co przeszłaś ?

Miłej nocy dziewczynki, idę spać, choć coś czarno to widzę, bo jestem za bardzo podekscytowana zakupami i remontem
    sabinka57 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

sabinka57 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Taaaa...zeby to bylo takie proste z tym bezstresowym dzionkiem...

Napisalam to wlasnie u siebie w pamietniku, ale poniewaz nie wszystkie tam zagladacie dziele sie mymi wypocinami i tutaj...
    Dzien dobry przed piata rano!

...tak to jest, gdy czlowiek za duzo mysli po nocy...
    Obudzilam sie o wpol do trzeciej w nocy...i spac dalej nie moge!
    Za duzo wszystkiego w glowie! Albo raczej...na glowie!

Wczoraj wyjechalam z domu po nieprzyjemnej wymianie zdan, wyniklej z roznicy pogladow co powinnam zrobic w zwiazku z moja sytuacja pracowa...
    Ach dziewczynki...
    Malz twierdzi, ze poki nic nie mam nowego w garsci (czytaj zadnej nowej pracy) to powinnam siedziec cicho, bo i tak moj stosunek pracy zamarl smiercia naturalna.
    Ja jestem natomiast zdania, ze powinnam jeszcze teraz w lutym zaczac dzialac, bo jesli chcialabym od wrzesnia pojsc do jakiejs nowej pracy, czy ewentualnie zlozyc podanie o zasilek po zakonczeniu stazu i kursu (25 sierpnia) to musze to zrobic z polrocznym wyprzedzeniem.
    6 miesiecy wypowiedzenia to czas jaki mi oficjalnie przysluguje po 15 latach pracy w zakladzie. No ale...
    Ta moja umowa z pracodawca jest -jak moze ktoras z was pamieta, bardzo skomplikowana. Zaklad zostal przejety przez nowego wlasciciela, z ktorym nie dane mi bylo podpisac umowy, wiec "wisze" na tej starej z poprzednikiem.
    Najlepiej byloby oczywiscie zwrocic sie do tego adwokata, ktory prowadzil sprawe. No ale on nie wystawil nam za poprzednie dzialania zadnego raunku jeszcze (pewnie uwazajac, ze sprawa nie zostala zakonczona) i malz twierdzi, ze jak juz teraz sie mu przypomne to nas poczestuje zadaniem zaplaty.
    Do tego martwi mnie fakt, ze pismo potwierdzajace "zgode" czy tez przyjecie do wiadomosci, ze robie ten kurs i jestem na ten czas "urlopowana bezplatnie" bylo tylko do etapu 26 wrzesnia. Pozniej, mimo iz ich poinformowalam mailowo i faxowo, ze rozpoczynam kolejny etap 26.09.16 to oni juz nie zareagowali w zaden sposob.
    No i jestem w kropce.
    Nie zamierzam jeszcze dzis naturalnie nic robic, ale nie chce tez zasypac gruszek w popiele i potem sobie wyrzucac...a moglas to i tamto.

Latwiej by mi bylo gdybym wiedziala, ze mam szanse na jakas nowa prace. To znaczy gdybym dostala ten staz juz teraz i dowiedziala sie, ze ewentualnie byloby tam dla mnie miejsc pracy. A tak to co?
    Myslam oczywiscie zeby gdzies indziej, poza adwokatem, zaciagnac porady jakie mam prawa i obowiazki. No ale wszedzie slysze- pani sprawa jest bardzo skomplikowana i to przerasta nasze mozliwosci-prosze zwrocic sie do swojego adwokata.

Ech...jakby malo bylo klopotow syna to jeszcze i moje...
    sabinka57 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry po nieprzespanej nocy ...całą noc planowałam kiedy co zrobimy, jak będzie wyglądało, że z emocji nie mogłam usnąć. Tym bardziej, że cały remont mamy rozłożony na 3 lata, więc będzie się działo. Na pierwszy ogień poszła sypialnia, w maju dach, a potem łazienka na dole. Potem się zobaczy co następne

Kasiu, przykro mi, że nie spałaś z takiego smutnego powodu a powiedz mi, jakie argumenty ma Twój mąż mówiąc żeby się nie wychylać? Co to wg niego da? Ja tak sobie myślę, że podobnie jak Ty, wolałabym wiedzieć na czym stoję i wszystko załatwić- jedno zamknąć, a dopiero wtedy otwierać drugie .

Kobiety, czekam do wieczora na ostateczne deklaracje. Kto, już wiem, teraz jeszcze na ile nocy. Nie chcę załatwiać przez internet, będę do nich dzwonić, więc muszę wiedzieć wszystko na 100%.

Miłego poniedziałku
    sabinka57 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów