Cześć Maniusiu, dzięki za piękną kawę, choć ja lubię po prostu czarną z mlekiem, lub czarną, ale ta wygląda przecudnie
. U mnie śniegu po kostki
i minus 7 na termometrze.
Gruszka ma rację, ja na wo prawie nie chudnę, no bo trudno nazwać spektakularnym chudnięciem na takiej diecie 1 kg tygodniowo. Ostatnio na dwutygodniowym turnusie schudłam 3 kg, a ludzie po 10 . No, ale ja często ją robię , może dlatego.
Gruszko, przepiękne zdjęcia, fascynujące morzedzięki i wrzucaj dalej, bo morze kocham najbardziej na świecie ( jeśli chodzi o krajobrazy i miejsce spędzania czasu of kors
)
Wczoraj skończyliśmy remont sypialni, jeszcze zostały do wstawienia drzwi do jednej szafy, ale to dopiero jutro. Już nie mogę się doczekać następnego remontu- tym razem łazienki, ale nie mamy jeszcze zaplanowanego terminu.
Lecę teraz na pocztę, skopiuje meila i wysyłam do was. Wpłaciłam zaliczkę, podpisałam umowę.
Miłych Walentynek( mnie osobiście śmieszą takie święta), ale jest pretekst do zabawy, to trzeba się bawić![]()