Strona 1450 z 3048 PierwszyPierwszy ... 450 950 1350 1400 1440 1448 1449 1450 1451 1452 1460 1500 1550 1950 2450 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,491 do 14,500 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Krysiu,no po prostu brak mi słów ...jakie to szczęście, że nic Ci się nie stało
    Jeśli chodzi o tę stronę z przepisami, to świetne są różnego rodzaju sałatki. Robiłam już trzy i są naprawdę smaczne.

Ja nigdy nie robiłam Dukana ani Atkinsa, bo słyszałam o ich szkodliwym działaniu, a wtedy gdy robiłam wo( sześciotygodniowe), to ze stawami nie miałam kłopotu Teraz mam, więc powinnam przetestować Dąbrowską, i coraz częściej skłaniam się do myśli, że zacznę w środę popielcową.Pokrzywka mi minęła po niej, to może choć na jakiś czas i stawy przestaną mnie boleć.

Dzis przeczytałam całą książkę, co prawda niegrubą, ale tak mnie wciągnęła, że nie mogłam przestać. Fajna, leciutka, odprężająca. Musiałam coś takiego przeczytać,( Wspomnienia kury domowej ) bo ostatnio czytałam Wybór Suworowa i musiałam się zresetować.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko, na razie widzę, że może mi przypaść do smaku chlebek, niektóre kotleciki i pasty. Z sałatkami mam zawsze problem, ale też zobaczę. Miałaś szczęścia, że nie natknęłaś się wcześniej na Dukana czy Atkinsa. Ja natknęłam się na pierwszego z nich, kiedy niestety nikt jeszcze praktycznie nic o nim nie słyszał. A jak w końcu nastała na niego moda, to byłam dawno po i z rozwalonymi stawami. Szkoda, że o wo myślisz dopiero od środy popielcowej, ale oczywiście zachęcam i juz wspieram . Wymienimy się .
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar bbaaja
    bbaaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz

Agnieszko bardzo poprosze o maila, dzieki ze pomyslalas:-)

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Anoolko witaj i od razu przestawiaj się na pozytywne myślenie o odchudzaniu. Jest tu wśród nas parę takich, którym się udało, więc do dzieła .
    Krysiu ja mam dlugoletnie doswiadczenie, teorie w malym paluszku a i tak co roku wiecej waze...
    A jakbys zobaczyla ile mam w domu sprzetu do cwiczen, i to takiego porzadnego
    Przestalam sie przejmowac, swojej trumny niesc nie bede
    Ps
    Maja mnie skremowac
    Pss
    Juz jestem w pracy, musze sie zajac tym za co mi placa

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Cytat Zamieszczone przez gruschka Zobacz posta
    Anoolka
    no ja też mam talent do uśmiercania ponoć nieśmiertelnych roślin.I nawet studia ogrodnicze nie byly w stanie tego zmienić.
    Ale pietruszka na oknie rośnie mi jak szalona,zaraz dorzucę do niej szczypior.
    Mi tez najlepiej pietruszka rosnie

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

kawa3.jpg

witajce

witam nową forumowiczkę

wczoraj miałam bardzo zabiegany dzień, zarejestrowałam nowy samochód, potem go ubezpieczyłam, cena OC zwaliła mnie z nóg ...
    potem jeszcze odwiedziłam ZUS, no i tym sposobem cała dniówka zeszła. Miałam problem z rejestracją, bo diagnosta nie podpisał się na badaniu technicznym i trzeba było po ten podpis pedałowac 40km w jedną stronę. No ale udało się wszystko załatwić a to najważniejsze

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry

Maniusiu, dzięki za kawkę Masz rację, ceny oc są niebotyczne. Ostatnio mój mąż za wszystkie samochody zapłacił kosmiczną cenę, jakieś 30000 zł!!!i to po negocjacjach trwających tydzień czasu .

Gruszko, Anoolko, pietruszka wsadzona w doniczki

Basiu, wysłałam

Krysiu, pewnie pomyślałabym wcześniej o wo, ale mam przed sobą dwie ważne imprezy , więc musiałabym przerwać, a chyba mam ochotę na co najmniej trzytygodniowy detoks. Mam nadzieję, że to będzie w tym czasie, gdy osiągnę cel wagowy, więc do wo podejdę na luzie , może uda mi się wytrzymać, choć jest mi na niej ciężko ostatnio .

Dziś przyjeżdża moj zięć, muszę coś dobrego ugotować i upiec Lubię chłopaka

No i dziś wrzucę zdjęcia sypialni

Dobrego dnia wszystkim, a teraz idę poczytać sąsiadki

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

[QUOTE=gruschka;3459750
    ja "hoduję" na oknie w słońcu.Odcinam 5-8 cm pietruszki od strony wiechetka ( moja producentka warzywna sprzedaje takie wielkie,zazielenione po 3 zł za kg) umieszczam w wodzie,albo jeszcze lepiej w ziemi i już.Samo rośnie
    [/QUOTE]

Dzien dobry!

Moze ja jestem inteligentna inaczej, ale nie bardzo rozumiem jak ta pietruszka rosnie... Korzonkiem do gory? A co to znaczy od strony wiechetka? A tak w ogole to u nas pietruszke w korzeniu kupic to graniczy z cudem. A na ogrodzie nam sie nie udaje, bo mamy za ciezka ziemie, wiec wychodza jakies takie rachityczne. Ja kupuje zatem takie w doniczce po 1 euro , stoja na oknie w kuchni do wykorzystania i potem...zastepuje je nowa roslinka!

Agnieszka111 and kalahari like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Wczorajszy "chudy" dzien troche mi sie popsul pod wieczor. Mialo juz byc nic, czy tez niewiele... a byly i pomidorki i truskawki i kalarepka ( ta ostatnia jak duza to ma i 100kcal!) i jeszcze 100g chudej wedlinki! Tak wiec na kolacje wpadlo i z 300kcal! Niby takie nic a prosze!
    Wszystko dlatego, ze kazda z tych rzeczy wydawala sie mi byc taka niewinna i wrecz "odchudzajaca"...
    Musze to jednak wyeliminowac. Taki styl myslenia, bo to do zadnych spadkow wagi nie doprowadzi...

Takie moze kocham najbardziej! Moze jeszcze bardziej...morze!
    Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 16-02-2017 o 11:04

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, u nas pietruszka w korzeniu jest w każdym sklepiku nie mówiąc już o bazarkach. My hodujemy pietruszkę na natkę a nie na korzeń, dlatego odcinamy go przy miejscu skąd natka wychodzi, i te kilka centymetrow wsadzamy w ziemię i rośnie nam natka w doniczce

Uprawnienia umieszczania postów