Strona 1468 z 3048 PierwszyPierwszy ... 468 968 1368 1418 1458 1466 1467 1468 1469 1470 1478 1518 1568 1968 2468 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,671 do 14,680 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Pączki z mascarpone - no zaszalałaś Kasiu
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

ślinkę mam już u pasa
    a Marta przyniosła jakieś pączki z Pączkarni,niedawno takie cudo u nas otwarli, jest tam chyba ze 30 rodzajów pączków i jest to taka kawiarenka i sklep
    I namawiam Sucharka, żeby to zjadł, żeby nie kusiło, aon mi na to, że z 10 już zjadł, bo w każdej firmie go częstowali

Awatar bbaaja
    bbaaja jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    bydgoszcz

Kasiu piekne paczki wypieklas:-)

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witajcie kobietki

Cofnęłam się kilka stron do tyłu,żeby poczytać i choć troszkę odpisać.
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    ja też wsadzam cebulki do ziemi i sieję nasionka ... ale nie sprawia mi to zbyt dużej frajdy
    Ogród jest dla mnie jak narkotykSianie,sadzenie,obserwowanie każdego dnia jak roślinki kiełkują,jak pąki kwiatów pęcznieją,a potem rozkwitają i urzekają barwami.Dzisiaj wreszcie po 3 dniach ulewnych deszczy woda wsiąkła i mogłam pójść do ogródka zerknąć "co tam słychać"
    Mam koleżankę, która jest lepsza w naprawianiu wszystkiego w domu niż niejeden facet. Ja umiem tylko równo gwoździe wbijać
    Brawo za gwoździe-moje paskudy często się krzywią.Jakoś zimą zrobiła sobie na necie dwuczęściowy quiz pt."Czy jesteś prawdziwym mężczyzną?"Były pytania o różne narzędzia,pytania techniczne,takie dla majsterkowiczów itp.I co?W pierwszym miałam 10/10 punktów,a w drugim o jeden mniej.Uwaga....jestem facetem

Cytat Zamieszczone przez maniusia72 Zobacz posta

co do zdolności do napraw, potrzeba matką wynalazku, musiałam się nauczyć wielu rzeczy, ale wolę unikac, jeśli mogę.
    No właśnie Maniusiu-potrzeba matką wynalazków.Mój mąż w zasadzie wszystko w domu zrobi,no może poza tapetowaniem -to moja domena,a nauczył mnie tata.Kładłam też kasetony na sufitach.Sporo umiem zrobić,ale jednej rzeczy nie zrobię i nawet nie spróbuję-nie tknę się prądu.No i jeszcze piły elektrycznej wolę unikać.

Krysiu, ja też gdy robię jakąś dietę, szukam ludzi, którzy odchudzają się w podobny sposób. Mnie bardzo motywuje kilka osób na naszym forum, czytam ich wpisy, gadam z nimi, jest po prostu raźniej odchudzać się z kimś, no i można się wyżalić, gdy jest źle lub ciężko.
    Mnie zawsze wystarczyły osoby z forum-nie koniecznie musiały być na takiej samej diecie.Teraz dużo się na forum zmieniło-brakuje mi takiego wsparcia ,jakie tutaj było jeszcze jakieś 4-5 lat temu.I to nie tak,że rozmawiałyśmy tylko o diecie,bo o innych sprawach też.Dieta była jednak na pierwszym miejscu i większość z nas codziennie lub co drugi dzień pisała co i ile je.Można było bardziej liczyć na wsparcie,na uwagi odnośnie jadłospisu itp.Postanowiłam,że będę tutaj wklejać swoje jadłospisy-choćby dla siebie.Bardzo mi teraz brakuje wsparcia-czasami kopniaka w tyłek,czasami pogłaskania po głowie i nawoływania,kiedy znikam na parę dni.

Cytat Zamieszczone przez PsiaMac Zobacz posta
    A o moim "ogrodnictwie" wole sie nie chwalic.
    Udalo mi sie usmiercic lawende i miete a podobno sie nie da
    Witam nową koleżankę
    Fajny nick PsiaMac....a może Anoolka?Nie trafiłam tutaj nigdy na Ciebie,więc poza tym,że mieszkasz w Australii nic o Tobie nie wiemA wiesz...przed laty była tu bardzo fajna Kasia,która mieszka na stałe w Australiiw Melbourne.
    Lawenda....uśmierciłam jeden krzaczek,ale reszta pięknie rośnie.

CDN....idę herbatkę sobie zrobić.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Jolinko ja też obiecałam, że będę podawała co jem ale jak na razie nie robię tego bo po prostu byłoby mi wstyd napisać i wymienić wszystko co jem każdego dnia
    dalej u mnie doooopa blada - teraz wróciłam od koleżanki mojej "piwnej" koleżanki ale tym razem było winko, pozostałości po sobotniej imprezie, bo to ta koleżanka, która w sobotę miałam wspaniałą imprezę z okazji 15 rocznicy ślubu
    dzisiejszy dzień też niestety nieudany a wino wypite to tylko dodatek, niewinny dodatek, do tego co zjadłam w ciągu dnia ....
    wstyd i hańba moje koleżanki drogie
    Chyba zaszyje się w jakąś mysia dziurę i nie wyjdę dopóki się nie opamietam ...
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao,
    no dobra, pomimo, ze pozno jest , nie bede pisala buonanotte w pierwszej linijce...
    paczki sa niesamowicie pyszne na waszych zdjeciach-ja na pewno jedyna z calego towarzystwa- nie zjadlam ani jednego...
    owszem tydz.temu naplotlam faworkow i pojadlam troche,ale na tym sie skonczyl kulinarny karnawal, acha wsunelam jeszcze ze 2 mega kaloryczne bigné-to taki wloski obowiazkowy przysmak karnawalowy.

jestem bardzo zakrecona ze wzgledu na projekt. obecnie siedze w : nigerii, osecji,gruzji,rumunii , niemczech i senegalu, to jest pierwszy kulturalny meeting. nasluchalam sie do znudzenia tamtejszych rytmow w roznej postaci , naogladalam sie zdjec,naczytalam historii i wladowalam to na pendriva.co bylo najtrudniejsze, bo mieszalo mi sie wszystko ze wszystkim...

zafascynowala mnie najbardziej kultura gruzinska ich muzyka, tance, wiersze...maja twardy charakter ale wyrazaja go w bardzo wyrafinowany i elegancki sposob.wogole cala atmosfera gruzinskiej kultury jest bardzo emocjonalna i tajemnicza....no i dramatyczna.
    OK.to ide zapalic i klade sie, jutro kolejny odcinek logistyczny calego przedsiewziecia-zaczynam w poniedzialek.
    BUONANOTTE!!!!!

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Cytat Zamieszczone przez Jolinkaa Zobacz posta
    Witam nową koleżankę
    Fajny nick PsiaMac....a może Anoolka?Nie trafiłam tutaj nigdy na Ciebie,więc poza tym,że mieszkasz w Australii nic o Tobie nie wiemA wiesz...przed laty była tu bardzo fajna Kasia,która mieszka na stałe w Australiiw Melbourne.
    Lawenda....uśmierciłam jeden krzaczek,ale reszta pięknie rośnie.
    Jolinko, a co bys chciala wiedziec? Juz wiesz ze kocham pieski i ze usmiercam roslinki.
    Ze waze wiecej niz bym chciala ale nic z tym nie robie bo jestem LEN!
    Poza tym nie wiem jak Ty cytujesz kilka osob w jednym poscie, ja nie umiem... a Krysia sie pytala jakie mam pieski.
    Jakie pieski?
    PRZEKOCHANE!!!

futrzaki.jpg

Troche mam z nimi problemow bo staruszki i choc nie wygladaja to kazda z nich dopadlo zlo, duze zlo
    Za troche wiecej niz godzinke konczy sie moj "pracowy" dzien i niech zyje weekend tylko szkoda ze tak szybko przelatuje...
    Ostatnio edytowane przez PsiaMac ; 24-02-2017 o 04:50

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Cytat Zamieszczone przez gruschka Zobacz posta
    Jeżeli szczęście zależy od ilości zjedzonych to w tym roku nie mam się czym martwićSpisałam się na medal...
    A ja nie zjadlam ani jednego... czyli co? mam miec pecha?
    Byle "pech" nie skupial sie na moich czterolapach!
    Ja na klate przyjme wszystko...

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Kawa-z-mlekiem-i-miodem.jpg

Ta godzina a a kawy ni ma?

a co to za strajk dzisiaj ?
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Uprawnienia umieszczania postów