Strona 1478 z 3048 PierwszyPierwszy ... 478 978 1378 1428 1468 1476 1477 1478 1479 1480 1488 1528 1578 1978 2478 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,771 do 14,780 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Krysiu mój mąż ma 186 cm wzrostu, tez jest wysoki

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko, no to rzeczywiscie też jest wysoki

Awatar PsiaMac
    PsiaMac jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Sydney

Kasiu a ja teraz lubie wrzesien bo sie w nim urodzilam a to przeciez wiosna chociaz jak byl jesienny to tez lubilam jesli to byla zlota polska jesien i takie szur szur w lisciach a nie wiatr, deszcz, zimno za kolnierzem!

Chudnie sie ciezko po czterdziestce, po piecdziesiatce, po szescdziesiatce…. A po siedemdziesiatce pewnie bedzie juz nie warto! A po setce to mozemy… wypic… oj tez nie, pogadac tylko mozna .

Gruszeczko jak ja nie lubie telefonow! Mam iPhone 4 i nie pcham sie do zmian. Pewnie moj nastepny bedzie Samsung bo wole ta firme chociaz na moje uzywanie to i ten za madry. Zreszta jak ja mam lubic telefon jak caly dzin przy nim siedze? Jestem dla zakladu pierwszy kontakt! Co prawda nie jestem jak pies uwiazany przy budzie bo teraz juz nawet klienci rzadko dzwonia, wszystko mailami sie zalatwia. Nie wiem jak to jest ale komputerki lubie telefonow nie. W domu to nawet z kanapy sie nie rusze jak domowy dzwoni. Zwykle to jakis marketing a u nas mus miec linie jak sie chce miec internet w miare szybki.

Krysia staralam sie bledy poprawic ale i tak bylam zla na win 10. Dzis pisze w wordzie wiec moze mnie pocalowac .

Wiem, ze te moje futrzaki rozpiescilam ale co robic jak tylko one nie zdradzaja? I zawsze sie ciesza na moj widok. Wiem ze z zarciem sie kojarze ale lepiej tak niz wcale.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Witam pobrane (5).jpg

Anulko, ja z kolei jestem straszna gadżeciara i kocham nowinki telefonowe Tez mam iPhone, ale 6s i już rozglądam się za najnowszym Worda 10 też nie lubię, kazałam synowi odinstalować i wróciłam do poczciwej 7

Krysiu, moja córka ma 180 cm wzrostu...wyobraź sobie jak paradnie wyglądamy w piątkę ( bo zięć też jest wysoki), oni wszyscy ponad 180, a ja 163. Podobno budzę w nich instynkty opiekuńcze...choć i tak ja rządzę

Maniusiu, jak zdrówko ?

Gruszko, wczoraj niestety popracowałam w ogrodzie , wygrabiłam liście,bo pracownicy pgkim nareszcie ścieli nam brzozę, która w wietrzne dni plątała się z drutami wysokiego napięcia i likwidowała prąd na połowie osiedla, a jej liście leciały głównie na naszą działkę.Pełno było ich w miejscu gdzie sadzę bratki. Przy okazji obejrzałam dokładniej ziemię i widziałam, że prawie wszystkie krokusy już wyszły.

Miłego czwartku wszystkim życzę

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszko dziękuję za kawkę
    moje zdrówko jest w stanie którego najbardziej nie lubię , tzn nie jestem tak chora, żeby się położyć i leczyć, ale coś jest nie tak, mam katar i drapie mnie w gardle, ale dziś jest jakby lepiej.
    Anulko, ja mam jak Ty, nie lubie telefonów , a windowsa mam 7 podobnie jak Aga, wersję 10 mam w pracy i jest wkurzająca z aktualizacjami, które codziennie wskakują i potrafią blokować wszystko do 20 minut. A nowinki elektroniczne wogóle mnie nie ciągną
    Wczoraj było prawie dobrze
    prawie bo na śniadanie wszamałam bułkę pszenną zanimsobie przypomniałam postanowenie
    więc była
    bułka z makrelą
    wafel ryżowy z papryką
    ziemniaki z zsiadłym mlekiem

Wykupiłam sobie dostęp na miesiąc do kalkulatora kaloriii notuję wszystko co zjem ( od dzisiaj) niby na diecie.pl jest podobny dziennik, ale ten jak dla mnie jest wygodniejszy. Musze sobie poukładać i popatrzeć co robir nie tak. A ten dziennik robi podsumowania spożycia BWT i spalania
    no zobaczę jak to wyjdzie i jaki będzie skutek
    na pewno musze się spiąc i notować dokładnie wszystko

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

aha
    byłam wczoraj na " Porady na zdrady" taki lekki film, komedia romantyczna, przewidywalna do bólu, ale pośmiać się można. Jak sie chce wyluzować jest ok.
    Reżyser ten sam co "Dlaczego nie" "Tylko mnie kochaj" więc w podobnym stylu

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

My też wybieramy się na Porady na zdrady, ale najpierw w sobotę na Skłodowską Curie- już mamy bilety. Bardzo się ciesze, bo lubię obsadę filmu, a i sama postać Skłodowskiej podobno jest w niestandardowy sposób pokazana.
    Jeśli nie tak mocno Cię rozłożyło, to może szybko przejdzie

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!
    Alezcie sie rozpisaly od wczoraj! Az milo do kawki poczytac.

Zdrowka wszystkim chorujacym zycze! I Maniusi i mamie Joli tez... Oj wiem ci ja wiem...jak to jest, gdy czlowiekowi cos tak dlugo dolega-
    Co do twojej mamy Jolu to mysle, ze Krysia ma racje-byc moze z czasowym opoznieniem wychodzi teraz stres ubieglego roku.
    Wierze jednak, ze z wasza pomoca wszystko sie ulozy...
    Jolu , zdaje mi sie, ze mialysmy skypowac we wtorek i przez te ostatki zupelnie o tym zapomnialam. Gdybys miala czas to jestem dzis wieczorem do dyspozycji. Zreszta nie tylko mowie to do Joli, jesli ktoras ma ochote na pogaduchy, to bardzo mnie taka rozmowa ucieszy.
    Jutro natomiast jade juz do domu i dzialam intensywnie kulinarnie, bo w sobote...mam duzo gosci!

Co do nowinek technicznych to mam jak Maniusia- nie lubie ich i sa dla mnie zlem koniecznym.
    Anoolko- piekne te twoje foteczki- widac, ze masz do tego reke i chyba podobnie jak ja kochasz fotografowac nature. Tutaj w Niemczech tez wiekszosc ludzi ma telefon stacjonarny polaczony z oferta internetowa- i jestem z tego zadowolona. Przez to mam regularny kontakt z moja mama mieszkajaca na Dolnym Slasku skad pochodze.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Anoolko
    ja też lubię wrzesień a ostatnio to nawet bardziej,bo odzyskuję moje miasto po turystach

Co do komputera to system op jest mi właściwie obojętny bo malo z niego korzystam.Od lat pracuję w jednym ulubionym programie PS i nawet pisma w nim piszę.Wszelkie programy biurowe są dla mnie niewyuczalne, szybciej zapominam niż się uczęszybko sie irutuję jak nie mogę czegoś zmienić lub poprawić.Nie dorastam nawet to Worda
    Ale też nie muszę koniecznie tych programow poznawaćPrzez to pisanie idzie mi tak sobie i zdarza mi się mnostwo błędów.

U nas ostatnio okazało się,że M przy syneczkach dołączył do krasnali

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Co do nowinek technicznych to mam jak Maniusia- nie lubie ich i sa dla mnie zlem koniecznym.
    No właśnie,teraz takie czasy,że 10-letni sprzęt do niczego nie pasuje.Większość starszych urządzeń biurowych i innych elementów(nośniki pamięci) nie ma już sterowników w W10 i kiszka.Trzeba kupować nowe.

w kinie byliśmy na "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" i mnie się bardzo podobalo.
    Teraz wybieram się wreszcie na "Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham" Łozińskiego.Polowałam na ten film długo,co pojawił się w miom małym kinie studyjnym to wszystko bylo już zajęte.Teraz wreszcie udalo mi się zarezerwować.
    Krysiu,ty pewnie coś wiesz na temat tego filmu.

Na Skłodowską też się wybiorę.Już w podstawówce książka jej córki byla moją najulubieńszą lekturą dodatkową.

Jeszcze trochę się pochwalę,żebyście też mialy okazję mnie pochwalić
    Wczoraj pokonalam emeryckie 4x174 i do tego ok.4000kroków.
    Piękna godzinka ruchu we wspaniałych okolicznościach przyrody
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez gruschka Zobacz posta
    Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham" Łozińskiego