Strona 1492 z 3048 PierwszyPierwszy ... 492 992 1392 1442 1482 1490 1491 1492 1493 1494 1502 1542 1592 1992 2492 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,911 do 14,920 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Ja też jeszcze coś o polityce... ( w ogóle, to moje czwarta pasja )

Nie rozumiem wydawania naszych pieniędzy na obchody miesięcznic smoleńskich, asysty wojskowe przy każdej za przeproszeniem dupereli, przeloty premier do domu wojskowymi samolotami itd...o wiele bardziej cieszy mnie polityk( którego stać na wszystko) idący w Brukseli ze sklepu do domu ze zgrzewką wody mineralnej i torbą z zakupami Mam nadzieję, że i to w końcu większość Polaków doceni. Wolę takie proste, przyziemne odruchy człowieczeństwa niż górnolotne zapewnienia o niezłomności i wstawaniu z kolan, co mnie niezmiernie śmieszy.
    Jolinkaa and krysiapysia like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Agnieszko podpisuję się pod twoją ostatnią wypowiedzią obiema rękoma i nogami, byłam pod ogromnym wrażeniem po zobaczeniu w tv i na fb chyba zdjęcia Tuska ze zgrzewka wody i czymś tam innym, nie byle kto w Europie a jaki normalny....
    Też marzy mi się w tym roku pojeździć na rowerze i zobaczyć jak moje kolana to wytrzymają, roweru nie mam ale chce spróbować pojeździć na rowerze córki J. który stoi bezuzyteczny
    Co do diety to zamówiłam pudełka od poniedziałku do piątku - może w ten sposób uda mi się opanować. ...
    Ale zapomniałam że w poniedziałek wychodzę z koleżankami do restauracji i chyba posiedze przy wodzie
    Mam nadzieję, że nie będą mnie mocno namawiać

Awatar MiaCwiczycChce
    MiaCwiczycChce jest nieaktywny Nowy na forum
    Mieszka w
    Katowice

Dzień dobry,
    Mam do was Drogie Panie ogromną prośbę,otóż piszę pracę magisterską na temat stylu życia i objawów menopauzy u kobiet w wieku 40-65 lat.Chciałabym Was bardzo prosić o rozwiązanie anonimowej ankiety, zajmie wam to kilka minut a mi bardzo pomoże, ponieważ potrzebuję jak najwięcej osób żeby badania były dobre. W wolnej chwili bardzo bym prosiła o rozwiązanie ankiety, będę ogromnie wdzięczna!
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

wysłałam

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie! Chciałam napisać witajcie wieczornie, ale tak naprawdę zaczął się już następny dzień .

Agnieszko, moja córcia miała w tym roku egzamin na certyfikat z angielskiego na uczelni. Mają jeden raz taką możliwość i wtedy nie płaci się za to. Zdała i myślałam, że to już koniec, ale z tego co napisałaś widzę, że jeżeli myśli się o pracy w międzynarodowych firmach, to trzeba zdać chyba jeszcze coś innego . Jak tam zakupy? Udało ci się znaleźć jakąś sukienkę?

Gruszko, Agnieszko – chyba nie pojeździłabym waszymi rowerami. Mój jest bardzo stary, ale najwspanialszy. Ma przeszło czterdzieści lat i dostałam go na osiemnastkę od mojego taty . To znany wam z pewnością składak. Uwielbiam go i za nic nie chcę innego. Zresztą próbowałam kiedyś przejażdżki na rowerach dzieci (w pozycji schylonej) i strasznie się wtedy umęczyłam. Na moim jestem dosyć wyprostowana i bardzo mi to pasuje. Tras rowerowych u nas oczywiście na lekarstwo. Mój problem polega jednak na tym, że nie lubię jeździć bez celu. Wyjątkiem byłby tylko brzeg morza. Tak więc jeżdżę chętnie, ale tylko wtedy gdy wiem gdzie i po co.

Gruszko, nie wiem którą książkę Pape czytasz, ale dla mnie to ciekawostka, że można jeść węglowodany również na kolację? Ale masz rację – sen chyba jest tu ważniejszy i przy takim wyborze też stawiałabym na spanie.

Maniusiu, Gruszko – obie macie rację, jeżeli chodzi o nasze starsze panie. Bo jest i podziw i niepokój. U mnie też niepokój uzasadniony, bo teściowa jest po większych czy mniejszych trzech wylewach. Ale jeżeli coś chce zrobić, to żadne prośby i groźby nie pomagają. I jedyne co możemy z tym zrobić, to uszanować, ewentualnie pewne zamiary wyprzedzać.

Sabinko, cieszy mnie że mimo chwilowych zniechęceń nie poddajesz się. Tak trzymaj!

Kasiu, Maniusiu, to gdzie się ostatecznie dzisiaj wybrałyście?

Agnieszko, Gruszko – co do polityki, to unikam, bo bardzo emocjonalnie reaguję na to, co się teraz dzieje. Ale generalnie zgadzam się z tym, co tu napisałyście.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Dziś zamiast kawy najlepsze, najserdeczniejsze, podwójne życzenia dla Krysi Zdrowia i wszelkiej pomyślności
    pobrane.jpg

Krysiu sukienki nie kupiłam, ale już wiem co chyba bym chciała. Obkupiłam za to Kubę

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

No, a teraz kawka

pobrane (1).jpg

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Czekam na moje pudełka - ciekawe co mi zaserwuja pierwszego dnia
    Agnieszko dzięki za kawkę

Krysiu kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i imienin ( o ile czegoś nie pomieszalam )

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Uprawnienia umieszczania postów