Strona 1511 z 3048 PierwszyPierwszy ... 511 1011 1411 1461 1501 1509 1510 1511 1512 1513 1521 1561 1611 2011 2511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,101 do 15,110 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Piszę w kawałach bo piszę powoli (choć wiem,ze czytacie szybko) bo czasem zanim skończę to mnie wyloguje

Rower 18 km,jak zwykle bosko,ale sporo ludzi i nie wszyscy przytomni i dobrze wychowani....Nic to,miejscówka i tak jest fantastyczna.
    Waga jakoś nie chce dostrzec zalet mojej zdrowotnej diety,za to centymetr był łaskawszy bo połączyl 2 końce o 3 cm bliżej
    Brakuje mi trochę schodów,ale czasu na wszystko nie starcza,jak mi wskoczy wolna godzinka to ja wskakuję na rower.

Sabinko
    tak jak twoja wnuczka obsługuje skypa to moje dzieci wykorzystywały dawno temu wtedy nowoczesny telefon z kodowaniem numerów.Zaczynali o 6.00 po kolei.Szybko zrezygnowaliśmy z tej nowoczesności.Właściwie tylko ich babcia byla zadowolona,reszta średnio bo to zazwyczaj niedziela była....

Ale się naprodukowałam....
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

witam, na razie tylko kawa
    images (1).jpg

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam!
    Kawka sie poczestuje i zaraz znikam, bo dzis moj ostatni normalny poranek tutaj w szkole i musze jeszcze cos zalatwic...
    Jestem zestresowana po kokardki... Organicznie nie znosze takich sytuacji. Bycie egzaminowanym. Pospiech. Konczenie czegos. Pozegnania...
    Ach, jakze chetnie zamienilabym sie teraz z ta pania...

Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Oj Kasiu, stresujące dni przed Tobą. Na pewno wszystko się uda wiem, łatwo tak mówić, gdy to nas nie dotyczy, ale ja naprawdę wierzę, że wszystko będzie ok Ciekawa jestem, jak będzie Ci się podobało w nowej pracy
    No, a taki relaksik pod palmami, tez by mi się podobał

Gruszko, nie wiem czy dziś( mam masę roboty, a o 17 wyjeżdżam do Łodzi ), ale postaram się jak najszybciej wrzucić przepis

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

hej kobitki, ja zawalona przed Vatem
    a w sobotę mamy gości, chyba się zapalę
    gruschka lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, od wczoraj nie umiem poradzić sobie z papierzyskami. Zajrzę do was, poczytam i popiszę, jak tylko w końcu się z nich wygrzebię . Może wyrobię się do wieczora .
    gruschka lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Gruszko, ale widoki morza zdążyłam zobaczyć . Piękne! Jak ja bym już chciała trochę powdychać tego morskiego powietrza. Dzięki za to .
    gruschka lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

No koniec na dzis tego powtarzania! Co ma byc to bedzie! Nie ma sensu wiecej sleczec nad notatkami, bo juz mi sie wszystko miesza...

Mialam dzis rozmowe z kobitka , ktora "prowadzi" mnie z ramienia ubezpieczenia zawodowego...czyli tej instytucji, ktora mi placi za kurs no i wyplaca zasilek. Rozmowa miala charakter posumuwujacy te 6 miesiecy.
    Generalnie mowiac dostalam dobra opinie i urzad rentowy "jest ze mnie zadowolony"... bo dobrze rokuje na przyszlosc w kwestii zawodowej oczywiscie.

Rozmawialysmy o wszystkim. Miedzy innymi tez o tym co bedzie, co moze byc jesli nie bede mogla zostac w tym zakladzie po odbyciu stazu, ani nie znajde innego miejsca pracy. Bede musiala wtedy wg niej, skoro nie ma mowy jak dla mnie o powrocie do starego pracodawcy...jednak pojsc tam od 28 sierpnia chocby na kilka dni, zeby adwokat mial mozliwosc wywalczenia dla mnie rozwiazania umowy za porozumieniem stron, z chocby malym odszkodowaniem za te 15 lat pracy. Jesli sama nie wymowie stosunku pracy a nastapi on za porozumieniem stron, to wtedy mam szanse otrzymywac jeszcze przez rok zasilek dla bezrobotnych.
    Powinini tez mi wystawic dobre swiadectwo pracy - mam zwrocic uwage zeby nie bylo tylko do czasu choroby a do konca calego kursu...ponoc to jest czesty przypadek, ze zaklady tak robia.

Taaa...mam nadzieje jednak, ze wszystko to bedzie mi oszczedzone...jesli w przeciagu nastepnych miesiecy (do 25 sierpnia) znajde nowego pracodawce- czy w miejsu odbywania praktyki czy gdzies indziej...

Trzymajcie dziewuszki jutro rano od 9-tej za mnie kciuki! Paaaaaaa....

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu będę trzymała kciuki ale i bez nich na pewno pójdzie Ci świetnie - nasza ty uczennico
    I tak Cię podziwiam za te nauki i za wszystko co przechodzisz w związku z pracą i nauką, niejeden kurs, staż, ciągle nowe miejsca, nowi ludzie, nowy materiał do opanowania, rozstanie z rodziną, dom tylko w weekendy a jeszcze ogródek w tzw międzyczasie, forum, fb, Skype, kontakty z rodziną która jest z dala od domu a jeszcze imprezy i imprezki po drodze
    No jest tego trochę albo i więcej

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Spac nie moge to chociaz kawke wam z rana zrobie...

Obudzil mnie przed czwarta bol glowy. Wzielam juz tabletke, ale czuje sie tylko po niej bardziej otepiala...nic wiecej!

No ale...nie mam wplywu na to co ma byc...zatem czyn kacie swoja powinnosc....

Dzieki Sabinko za twoje slowa uznania i pocieszenia. Dobrze mi robi taka wiara innych we mnie, gdy ja sama w siebie az tak bardzo nie wierze...

Dobrego dnia dziewczyny!

Uprawnienia umieszczania postów