Strona 1530 z 3048 PierwszyPierwszy ... 530 1030 1430 1480 1520 1528 1529 1530 1531 1532 1540 1580 1630 2030 2530 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,291 do 15,300 z 30477
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

No właśnie o to chodzi,żeby produkty byly świeże,a mogą być najprostsze,nasze lokalne
    Wtedy każdemu smakują,a sajgonki tylko brzmią egzotycznie a tak naprawdę niewiele różnią się od popularnych krokietów z naleśnikow.
    Sabinko
    papier ryżowy kupiłam w Piotrze i Pawle,TaoTao 45 arkuszy za ok.8 zł.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

sajgonki kiedyś robiłam i dobre mi wyszły, lepsze niż od Chińczyka, bo świerze i nie tłuste, dawno to było i chyba mnie skusiłaś, już wczoraj myslalam o zakupie produktów, a robisz do tego jakiś sos?
    gruschka lubi to.

Mieszka w
    Częstochowa

tym dziewczynom co wcześniej sajgonek nie jadłam to potwierdzam, że to fajne jedzonko. Jak byłam panną i mieszkałam u mamy, to mieszkanie nad nami wynajmowali wietnamczycy co handlowali na rynku i oni pierwsi mnie tym poczęstowali, mówili, że to ich gołąbki
    Tak dobrych to już nigdy więcej nie jadła, ani w barze ani u siebie

acha i można to zawijać w liść kapusty pekińskiej , jak się nie ma papieru ryzowego, tylko nie wiem jak na smak taka zmiana wpłynie ( wg tych panów)

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Bo sajgonki to ichnie proste,wiejskie jedzenie i takie zwykle jest najlepsze
    Sos robię bardzo polski,bo tych orzechowo-slodko-kwaśnych to za bardzo nie lubię.
    Ogórki kiszone lub świeże posiekane,czosnek,szczypior,natka,sol pieprz ,w sezonie koperek- do tego majonez z wodą 1:4,lub śmietana.
    Sos jest boski do wszystkiego a najlepszy chyba do każdej postaci ziemniaków.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Cześć dziewczynki
    kawa do wyboru do koloru, dzięki dziewczynki, ja jakoś tak pomału działam rano, późno wstaję i w leniwym tempie zaczynam dzień...
    muszę sobie chyba jakoś inaczej zacząć organizować obie dzień bo godziny mijają jedna za drugą a ja nic pożytecznego i twórczego nie zdziałałam, teraz zbieram się pomału na angielski, dobrze jeszcze że mam jakieś zajęcia na które muszę się wyszykować
    sajgonki na pewno wypróbuję, wczoraj byłam w Piotrze i Pawle i nawet oglądałam papier ryżowy ale nie mogłam się doczytać ile tam jest arkuszy
    Agnieszko no twój ogródek i otoczenie domu jest piękne, ukwiecone, zadbane, miałam przecież okazję zobaczyc go na zywo - mam przed oczami nasze pogaduszki przed domem, częśc dziewczyn już wyjechała a ty sprytnie w tzw międzyczasie zmieniłaś pościel i wynosiłas juz wypraną, tak mimochodem ale jakże skutecznie, dobra gospodyni prawie na chwilę nie opuszczała gości ale trzymała rękę na pulsie w każdym momencie, bardzo miło wspominam tę wizytę u ciebie i twoją troskę o nas

Krysiu ciasta na pewno były pyszne a i sałatka pomimo że z puszek też na pewno była doskonała, przyznam, że też często korzystam z puszek bo przecież nie chce mi się gotować np niewielkiej ilości fasoli np do sałatki a poza tym jakbym ugotowała więcej to i tak zjadłabym wszystko

Maniusiu ciekawe co też działo się w nocy skoro niewyspana jesteś i to Sucharek nie dawał ci spać

Kasiu no jak zwykle spotkanie na pewno było udane choć za ciepło chyba nie było a twój ogródek to też wypieszczony i wymuskany pomimo tego, że czasu masz nie za wiele ale za to jak go masz to pędzisz na ten ogródek, nasza ty Kasiu Ogrodniczko
    jakoś mi umknęło ile ma trwać twoja praktyka? pewnie z biegiem czasu otrzymasz jakieś ambitniejsze zadania do wykonania
    a jak ww bo byłaś na spotkaniu ? udaje ci się stosować przy twoim bardzo towarzysko bogatym trybie życia?

Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Maniusiu ciekawe co też działo się w nocy skoro niewyspana jesteś i to Sucharek nie dawał ci spać
    Sabinko ja by to o to chodziło to bym nie narzekała

Mieszka w
    Częstochowa

No i własnie , gdzie nam się znowu Jola zapodziała?

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Sabinko

Maniusiu, następnym razem weź sprawy w swoje ręce, to wspólne niespanie będzie przyjemniejsze

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Jolinko, machamy do Ciebie Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-kubus_puchatek30.gif

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Kiepsko z naszą sunią . Od dłuższego czasu miała kłopoty oddechowe. Dostawała różne leki i zastrzyki. Metodą prób i błędów. Teraz znowu coś jej przepisali. Miała to brać, tylko że nie na pusty żołądek. Ale nie chciała niczego poza ciasteczkami, a ciasteczek też nie może z powodu wątroby. Dawałam jej jednak ciasteczka, ale malutko. I być może za malutko!
    Wczoraj zaczęła bardzo wymiotować. M pojechał z nią do weterynarza, który stwierdził duże podrażnienie żołądka. Zakazał picia i jedzenia. Biedna przez cała noc próbowała coś wypić z tej pustej miski . Rano pojechali znowu do weterynarza, dostała kroplówkę na odwodnienie i okazało, że po kroplówce pęcherz dalej pusty. Nie wiadomo gdzie to wszystko poszło. Zrobili prześwietlenie i stwierdzili ostre zapalenie nerek. M odesłali do domu, a ona została w klinice. Mamy przyjechać znowu pod wieczór .

Uprawnienia umieszczania postów