Strona 1561 z 3048 PierwszyPierwszy ... 561 1061 1461 1511 1551 1559 1560 1561 1562 1563 1571 1611 1661 2061 2561 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,601 do 15,610 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

witam, smętnie dziś i pada snieg....
    już mam serdecznie dośc tej pogody
    kalahari lubi to.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Jeszcze trochę o angielskim na obczyźnie.
    Patrząc z perspektywy córki Sabinki doskonale rozumiem jej postępowanie.
    Nie ma co ukrywać,nie wszyscy przebywający w Anglii Polacy przynoszą nam chlubęPolski nie brzmi tam tak jak np.francuski czy skandynawski.I mam wrażenie,że córka stara się aby jej corki byly po prostu Brytyjkami a nie córkami emigrantki.
    Nie wiem co zrobiłabym na jej miejscu,piszę po prostu,ze rozumiem jej decyzję.
    Rozumiem też Sabinkę i bardzo jej zyczę złapania lepszego kontakt szczególnie ze starszą wnuczką.Takie zycie.
    Krysiu
    rozmyślałam jeszcze ( na rowerze a jakze) o tym co pisałaś o znaczeniu grupy wsparcia dla emocjonalnych.
    Przez wiele lat należałam do takiej fantastycznej grupy pod nazwą Kwadransowe Grubasy (ktoś pamięta?).to był mocny kontakt osobisty,rzeczywiście bardzo się wspierałyśmy.Do tej pory z niektórymi spotkanymi przypadkiem nie możemy się nagadać.I chudłyśmy
    Ale akcja tabelkowa to zupełnie co innego.Tu liczą się właściwie tylko suche liczby w tabelkach.I jakaś podskórna,mocna konkurencja.A to już mojemu odchudzaniu nie sluzy
    krysiapysia and kalahari like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Mieszka w
    Częstochowa

Pmiętam kwadransowe grubasy i bardzo bolalo mnie że nie było takiej grupy w Czestochowie
    no ale jest teraz forum :0

Schudłam 5 kg i nkt nie zauwazył
    Agnieszka111 and kalahari like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Maniusiu jak to nikt ??? Gratulowałam Ci przedwczoraj o 7.52 nie zauważyłaś wiec powtórzę jeszcze raz - gratuluje spadku wagi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    kalahari lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Jak były kwadransowe grubasy, to ja ważyłam 60 kg No i oczywiście uważałam ze jestem za gruba, ale nie odchudzałam sie tylko oglądałam namiętnie w telewizji

kalahari lubi to.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu
    słabo czytasz,bo ja też pisałam,ze brawo za suwak
    kalahari lubi to.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Mieszka w
    Częstochowa

Ni chodzi mi dziewczyny o Was, tu widziałam gratulacje i dziękuję, chodzi mi o " na żywo", żeby ktoś spojrzał i powiedział : ale schudłaś.
    Znów brak u mnie precyzji w pisaniu

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

O jakie wredoty ☹️zazdroszczą Ci i tyle

kalahari lubi to.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Witam cieplutko....tym cieplej im paskudniej za oknem
    U mnie od wczorajszej nocy prawie non-stop leje,a dzisiaj nawet śnieg padał,a temperatura w granicach 2-4 stopni i to ma być wiosna???

Wczoraj byłam padnięta i jeszcze wieczorem strasznie internet zwolnił.Weszłam więc tylko na swój wątek,żeby raport zdać.Muszę tego pilnować,żeby się mobilizować.Piszę swoje menu,piszę jak z ruchem i piszę jeszcze coś jednego-za co jestem wdzięczna w mijającym dniuMoże to dziwne,ale jest na forum fajna dziewczyna,która to robi od dawna i jej to pomaga.Próbuję więc i ja nawet w złym dniu znaleźć choć drobiazg za który jestem wdzięczna i próbuję choć drobnostkę znaleźć ...coś co by mi się podobało "w sobie".Dziś mija siódmy dzień diety.Jest dobrze,choć chciałabym,żeby było jeszcze lepiej,żeby więcej ruchu mieć.Ważenie może w poniedziałek.

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Jolinko bardzo sie ciesze z tych wiesci. Oby tak dalej i kolejna kontrola pozwolila calkie odsunac lekarstwa! Bedzie dobrze!
    Dziękuję Kasiu Co do kolejnej kontroli i odstawienia sterydów....to może się zdziwisz,ale ja na ten moment nie jestem "za".Jak zaczęłam przyjmować steryd,to dużo o tym czytałam o sterydoterapii w mojej chorobie-w tym artykuły z pism medycznych,napisane przez lekarzy.W kilku miejscach były informacje ile powinno trwać leczenie- i powinno być prowadzone przez okres od 18 do 24 miesięcy, ze względu na duże niebezpieczeństwo nawrotu.Ja biorę je 5 miesięcy i na serio miałam obawy,co powie lekarz przy wizycie i jakby chciał je odstawić,to bym z nim polemizowała.Może za 3 m-ce jak będzie ok. zmniejszy dawkę do 5 mg,a potem można kontynuować leczenie podtrzymujące czyli tabletka np,co drugi dzień.
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Ja dziś jadę na shopping , tym razem dla siebie. Muszę sobie kupić nowy kostium kąpielowy, bo wszystkie, które mam są na mnie za duże, może jakieś buty, może coś jeszcze.
    Shopping...nie lubię.To znaczy nie lubię kupować sobie ubrań,bo ciężko kupić coś ładnego na takiego grubasa jak ja i we wszystkim źle wyglądam...we wszystkim czuję się źle.Ech...pewno najlepiej byłoby na siebie worek założyć,to tych fałd tłuszczu by nie było widać.I nie piszcie,ze przesadzam,bo tak nie jest.Wczoraj wyciągnęłam sukienkę,w której byłam na ślubie chrześniaczki przed rokiem-rozmiar 50 i co?I jest dużo za ciasna -popłakałam się

CDN....czas na kolację.
    krysiapysia and kalahari like this.

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao!!!!!
    a ja zyje!!!! (jeszcze)
    jestem potwornie zmeczona, wykonczona praca,,remontem w calym domu , niektorzy goscie juz zjechali a inni zjezdzaja sie na wesele i ogolnie , ze tak powiem, ogarniam a wlasciwie to nie daje rady ogarnac calej sytuacji i troche sobie odpuszczam.
    co chwile mowie sobie: no trudno tego nie zrobie, tego nie kupie, tam nie pojde, tamtego tez nie zalatwie...
    nie wiem czy cos zrozumialyscie z tego co napisalam bo ja nie za bardzo....
    troche sie w zyciu pogubilam.....
    slub w poniedzialek....damy rade....bo jak nie my to kto?

ciao, ciao

kochajmy sie i odchudzajmy sie!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów