Strona 1570 z 3048 PierwszyPierwszy ... 570 1070 1470 1520 1560 1568 1569 1570 1571 1572 1580 1620 1670 2070 2570 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,691 do 15,700 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Uff! Impreza nam się bardzo udała, bo wreszcie przyszło cudne słoneczko. Ponoć tylko na krótko ale kto by tam chciał w to wierzyć... mówią że od jutra ma się znowu ochlodzic..

Sabinko miło cie znowu widzieć i czytać...
    Co tam waga w te czy we wte... ważne by zdrowie było!
    Żebyś mogła odwiedzać i cieszyć się swymi wnusiami...

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Sabinko ...zapewne wiesz o tym?

furaga and Agnieszka111 like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzień dobry!

No i mój pierworodny odjechał!... ...a matka sie została - jak to się mówi ...z jednym łzawym a z drugim śmiawym okiem.

A tak w ogóle to kawkę Barcelońska jeszcze mam dla was...

Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam w niedzielę

niedziela.jpg

Jestem od wczoraj baaaardzo pociągająca...nosem głównie. Kuba też. Poprzeziębialiśmy się wszyscy w domu. No ale nie dziwota. Pogodowa rozpiętość temperatur w tym tygodniu, to od -2, do + 20. Mam nadzieję, że szybko nam przejdzie, bo w piątek jedziemy do siostry męża, która będzie miała usuwaną pierś i chcę być zdrowa, bo inaczej do niej nie wejdę.

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Mnie w każdym razie takiej bardziej rozbudowanej obecności rodziny brakuje.
    mnie z każdym rokiem coraz bardziej, im bardziej widzę jak moi rodzice się starzeją...

Kasiu, u nas też wczoraj była piękna pogoda, ale ja głownie pod kocykiem polegiwałam , troszkę tylko w bratkach pogrzebałam, bo po ostatnich ulewach chwasty rosną jak wściekłe.

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    ale jakoś kiepsko mi idą te rozmowy - kiepski ze mnie rozmówca
    absolutnie się z Tobą nie zgadzam

Miłej niedzieli Wam życzę
    krysiapysia lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Wczoraj cudowna pogoda, a dziś leje i jest szaro jak w listopadzie

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry dziewczynki
    Co do pogody to ja w zasadzie nie mogę narzekać bo od kiedy wróciłam tylko jednego dnia był mały deszczyk a w Anglii padało raz ale za to konkretnie ale byłyśmy wtedy w domu więc, nie było tak źle
    Z tego co słyszę w telewizji to na południu Polski jest zupełnie inaczej i nie tylko na południu. ....
    Agnieszko mam nadzieję, że siostrze twojego męża uda się pokonać chorobę, tego jej życzę z całego serca.
    A na katar z uporem maniaka polecam smarować nos nos maść z witaminą A
    Agnieszka111 and krysiapysia like this.

Kasiu ty na każdym zdjęciu kwitnąca i uśmiechnięta -super
    mnie zawsze wszyscy zarzucają, że za mało się uśmiecham (nie tylko na zdjęciach) i to jest prawda
    Krysiu smutne, że wasza Sunia ma cały czas problemy, ciężko wtedy wam wszystkim...
    Ciekawa jestem na czym będzie polegała ta twoja artroskopia, mnie też kolanka bolą a szczególnie jedno ostatnio ale jakoś na razie lekarzy omijam z daleka... da się z tym żyć...

Kalahari super fotkę wrzuciłaś, taka radość z niej bije, nie ma to jak wesele
    Ciekawa jestem czy goście jeszcze okupują twój dom i jak remont ? ostatnio dosyć długo miałaś poweselnych gości i jak pisałaś trudno było się w tak okupowanym domu odnaleźć ale to jak kto - ty sobie na pewno z tym poradziłaś
    jeszcze raz szczęścia młodym życzę
    A tak w ogóle to wrzucilabys jakąś swoją fotkę bo sukienkę widziałyśmy ale nie na tobie - na pewno wyglądały ście obie Ty i sukienka super

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Krysiu ja mialam artroskopie razem z leczeniem kolana- czyli w moim przypadku byla to tzw sanacja- poprawa stanu pooperacyjnego.
    Bo po pierwszej operacji naprawy wiazadla krzyzowego (zerwanego na nartach),wykonanej kilka lat wczesniej, w dalszym ciagu nie prostowalam stawu kolanowego, obciazajac calym swym ciezarem druga strone. W ten wlasnie sposob zalatwilam sobie cala lewa strone ciala.
    Po tej pierwszej operacji bardzo dlugo bylam unieruchomiana. No ale to bylo duze rozciecie kolana. Chodzenie o kulach i wielomiesieczne zabiegi rehabilitacyjne. Te druga artroskopowo robil mi super lekarz i w zasadzie po 2-3 tygodniach nie pamietalam juz o zabiegu.

Znalazlam na polskich stronach takie informacje i z tego co rozumiem artroskopia to w Polsce nie tylko badanie ale i od razu "naprawianie"-
    a u nas nazywa sie w ten sposob raczej tylko diagnostyke i metode zagladania do stawu endoskopem przez male "dziruki".

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    krysiapysia lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie dziewczynki!
    Zdecydowanie stwierdzam, że tak długi czas bez dni słonecznych nie wpływa dobrze na nastrój. Nie pozostaje nic innego, jak samemu trochę tego słoneczka sprowadzić

usmik.jpg

Kasiu, kawa z Barcelony. Wygląda na to, że naprawdę ci się tam podobało . Twój pierworodny wygląda bardzo dojrzale. Ciekaw jestem, jak mu się spodoba w Krakowie. A był tam już kiedyś na dłużej? Fajnie byłoby natrafić na takiego super specjalistę, jak u ciebie. I mam nadzieję, że to będzie właśnie od razu leczenie, a nie tylko badanie. Dzięki za artykuł. Już też do niego zaglądałam, więc teoretycznie coś wiem. Ale jak będzie naprawdę, to się okaże

Sabinko, też jestem ciekawa co będą mi robić, ale mówiąc szczerze wolałbym tą ciekawość zaspakajać czytając właśnie takie artykuły w internecie .

Agnieszko, zdrówka życzę! Oprócz zalecanej przez Sabinkę witaminy A, pomyśl może też o czosnku?

Uprawnienia umieszczania postów