Strona 1634 z 3048 PierwszyPierwszy ... 634 1134 1534 1584 1624 1632 1633 1634 1635 1636 1644 1684 1734 2134 2634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,331 do 16,340 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko
    ja właśnie jestem na etapie "jedzenia normalnie" cokolwiek mialoby to oznaczać.
    Staram się jedynie pilnować,zęby nie jeść zbyt dużo,a najlepiej wcale ,tego co mi szkodzi.I ruszać.
    Nie ukrywam,waga nie spada ale tez i nie rośniebylam dokładniena takim etapie jakty i nieczekając na żaden"klik" powiedziałam sobie dość i zaczęłam poprostu żyć.
    O dziwo,kiedy niczego sobie nie zakazuję moje wybory jedzeniowe są bardzo rozsądne
    Trzymam mocno kciuki za całowite wyjście z dołka.
    Może wyjazd do córki będzie początkiem takiej normalności,przecież tam się nigdy nie odchudzasz a przyjeżdżasz do domu co najmniej taka sama a zazwyczaj lżejszaI w dodatku szczęśliwa
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu
    to beznadziejny fotograf byl
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Mieszka w
    Częstochowa

zmarł mój były mąż

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Aga, bardzo mi przykro, moje kondolencje

Mieszka w
    Częstochowa

tak właściwie to nie wiem co czuję, wydawało mi sie że mnie to w ogóle nie obejdzie, a jednak, trochę szkoda człowieka, natomiast zapracował na to solidnie

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu bardzo mi przykro, wyrazy współczucia, wiem, że dał ci popalić ale jakby nie było to były mąż i ojciec twojej córki a córka ci się udała
    zdjęcie rzeczywiście nieszczególne ale być może jak napisała Gruszka to wina fotografa
    tak czy owak przysłużyło ci się mocno i zdjęcie i fotograf

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Maniusiu, wyrazy współczucia . To był ojciec twojej wspaniałej córki, więc bez względu na wszystko bardzo zrozumiałe jest, że też cię to poruszyło.

Gruszko, bardzo przykro z powodu tego, co się stało . Niestety miałam niedawno dwa pożegnania osób nie tylko bliskich mi wiekowo, ale przede wszystkim bliskich mi duchowo, dlatego rozumiem, jak bardzo było ci wczoraj trudno .

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Gruszko, cieszę się na spotkanie i pogaduszki. Nie chcę się na nic nastawiać - może będziemy w nastroju do zgłębiania poważnych tematów, a może zatrzymamy się na pogodzie. Każda opcja będzie dobra .

Agnieszko, widzę, ze na kijkach działasz na całego . Dopełniając to co pisałam, jak najbardziej mam nadzieję zwłaszcza na nocne rozmowy. Chociaż z uwagi na to, że trzy z was będą na przychodnym, mogą być większe zakłócenia .
    A gdzie się dzisiaj wycieczkowałaś?

Sabinko, dobrze że piszesz o tym, co tak cię dołuje. I rób to, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę! Ważne, że już zmieniasz nastawienie. Czytając ciebie wydaje mi się coraz bardziej, że jesteś typem ucztownika z osłabionym hormonem sytości. A on potrzebuje podejścia rozumowego i nakazowego. Wiąże się z tym zaplanowane i rozpisane rano co i ile się zje (to daje kontrolę), wolne jedzenie i trzy posiłki. Trzy, bo podjadanie w międzyczasie chociażby jabłka, już może wciągać w otchłań spożywania bez końca. Znam to wszystko niestety z autopsji i coraz częściej zaczynam skłaniać się ku teorii, że może faktycznie trzeba rozumowo narzucić sobie kliknięcie.

Maniusiu, no to ci przyznam rację, co do tego zdjęcia . Najważniejsze jednak, że teraz jest bardzo duża zmiana i na pewno postarasz się ją utrzymać.

Gruszko, fotograf Maniusi może i był beznadziejny, ale za to jaki skuteczny . A z tym twoim szyciem to chyba faktycznie problem. Wobec tego może powinno ci się odradzać tą przyjemność . Ale jak tu odradzać w zderzeniu z szafirowym lnem .

Kasieńko, a ty gdzie nam się smykasz, że tylko rączką trochę zamachasz?

Mieszka w
    Częstochowa

Agnieszka111 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów