Strona 1636 z 3048 PierwszyPierwszy ... 636 1136 1536 1586 1626 1634 1635 1636 1637 1638 1646 1686 1736 2136 2636 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,351 do 16,360 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Macie kawę w górach i nad morzem

Dzięki Kasiu

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

wakacyjna kawka
    super
    zaskakuje mnie to moje dziecko zaskakuje
    pozałatwiała poza sprawami pogrzebowymi dużo innych, np nowy wózek z NFZ dla dziadka
    no i dla siebie kartę zdrowia europejska na wakacyjny wyjazd
    no niby to nic trudnego ale dla młodego człowieka to nowości'
    no i kupiła teściowej nową wersalkę, bo ta po Wojtku nie nadawała się nawet do wyprania
    dziś ma jakieś kolejne zadania od babci, ida na cmentarz posprzątać groby i jakieś jeszcze inne drobiazgi
    no i odbiera świadectwo

Mieszka w
    Częstochowa

I nie wiem czy Marcie jakaś renta się należy, musi iść do ZUSU złożyć papiery. Czytałam trochę w necie ale ciężko się połapać, miał 27 lat pracy na uczelni, a potem jakieś dorywcze, głownie na zlecenie, ostatnie miesiące nie pracował, a czytałam ,że powinien być zatrudniony w chwili śmierci, ale to chore jest...

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Powtarzam, zuch dziewczyna

Mój syn, jest drugi w klasie Jestem dumna z niego, bo w mat fizie to niełatwe. Między nimi było 0,1 różnicy w średniej, więc są traktowani ex aequo.Teraz myślimy już tylko o maturze i studiach. Sama jestem ciekawa co z tego wyniknie.
    krysiapysia and sabinka57 like this.

Mieszka w
    Częstochowa

Gratuluję Agnieszko, wspanialy chłopak
    Moja ma pasek, ale az tak dobrych wyników nie ma
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko
    zartujac sobie,ze to kiepski fotograf byl nie mam wrazenia,ze obrazam bliska Maniusi osobe....Przeciez on sie tym zawodowo nie zajmuje

Zrobilam sobie mini wkacje i pisze z jakiegos maka,wiec sorki za brak polskich znakow.Slabo ogarniam inna klawiature

Agnieszko,Maniusiu super,ze macie powody do dumy z dzieci,ja tez

Krysiu
    ja sie ciesze na kazda rozmowe

Co do przeczuc to sa rozne teorie -jedne mowia o przewidywaniu przyszlosci inne,ze wlasnymi myslami ja kreujemy
    Ja jestem chyba z tej drugiej opcji...Ale to tak z przymruzeniem oka
    krysiapysia and sabinka57 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko
    dobrze,a nawet az za dobrze rozumiem twoj stan,moze rzeczywiscie trzeba zrobic jak radzi Krysia.To madra kobitka jest

Kasiu
    widze,ze masz teraz bardzo trudny czas,u mnie bywalo podobie,bardzo ci zycze,zebys znalazla dobre rozwiazanie i poczula sie lepiej.Tym bardziej,ze twoja sutuacja z raca i zdrowiem tez nie jest najweselsza.

Jestem w fajnym miejscu,brakuje mi tylko roweru....Ale u mnie teraz wielkie powitanie lata i pewnie i tak nie mialabym sie gdzie podziac.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Mieszka w
    Częstochowa

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Ale pojadlam dzisiaj słodkości jak głupia a przed chwilą dopchalam zrobionym przez siebie pysznym deserem eton mess - pychota ale pekam w szwach....Ale J. ma dzisiaj urodziny to mu potowarzyszylam -ze smakiem

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie

Kasiu

Sabinko, najlepsze życzenia dla J. Jesteś w takim razie zupełnie usprawiedliwiona z dzisiejszego objadania się . A ja nie, a też się dzisiaj nie ograniczałam, więc może trochę cię to pocieszy.

Gruszko i tak was podziwiam, jak bierzecie się za pisanie z komórki. Ja na wszelki wypadek nie próbuję. Trochę mnie rozpuszczasz i już się zastanawiam, jak się z tego wywiążę . Ale właściwie mam odpowiedź – wice wersa . Chociaż w moim przypadku, jak robię wieczorny bilans po jakimś sutym jedzonku, to z pełną jasnością uświadamiam sobie, ze głupich nie sieją, więc ciągle mam nad czym pracować . A w jakim to fajnym miejscu byłaś?

Agnieszko, czytałam niedawno artykuł, w którym zastanawiano się, dlaczego młodzi ludzie potrafią być tak inni od dorosłych, zwłaszcza w podejmowaniu nieodpowiedzialnych decyzji. Zrobili jakieś badania i wyszło im, że mózg młodego człowieka funkcjonuje nieco inaczej. Bunty to droga do dorosłości. Twój Kuba jest tak fajnym młodzieńcem (naprawdę masz z czego być dumna), że trudno tu mówić o czymś poważniejszym, a z drugiej strony patrząc na to rozwojowo, dobrze że próbuje trochę powalczyć o swoje . Pomyśl, czy zawsze chciałaś słuchać swoich rodziców . Młodzi nie chcą pytać o rady, bo chcą doświadczać sami. To jest dla nas dorosłych trudne, ale jednocześnie to właściwie jest też wspaniałe . A kolanko całkiem nieźle.

Poruszyłyście tak przy okazji temat przeczuć. Myślę że jest coś takiego, jak intuicja. Ale dla mnie to ona bardziej odnosi się do tak zwanego pierwszego wrażenia, dotyczącego nowo poznanych osób czy też do intuicyjnej oceny jakiejś nagłej sytuacji.

Maniusiu, też mam nadzieję, że Marcie uda się załatwić sprawy rentowe.
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów