Strona 1663 z 3048 PierwszyPierwszy ... 663 1163 1563 1613 1653 1661 1662 1663 1664 1665 1673 1713 1763 2163 2663 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,621 do 16,630 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witajcie dziewczyny
    Zajrzałam na zaproszenie Kasi Moje ostatnie podrygi "jestem po 40 " bo za niecały miesiąc będę już po 50
    Miłego poniedziałku życzę

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie

Dzisiaj miałam inwentaryzację. Nasza dyrekcja odchodzi, więc trzeba wszystko spisywać. Tak więc dzień pracy w takiej trochę innej wersji .

Kasiu, cieszę się, że już ci zupełnie przeszło . A skoro przez to zeszło wagowo, to jednak jakiś pożytek jest .

Agnieszko, maślaki też bardzo lubię, chociaż niestety już dawno nie jadłam . Mój tata był takim zaopatrzeniowcem – uwielbiał las i zbieranie grzybów. A ślimaczki w obecnej wersji też mi nie pasują. Pamiętam, jak zmagały się z nimi nad morzem nasze dziewczyny z ostatniego domku. Staram się więc wyrzucić z pamięci te paskudki, a trzymam tam te , które chodziły z domkami, bo jakoś tak sympatycznie kojarzą mi się z okresem dzieciństwa.

Gruszko, zagalopowałam się pisząc o przysłanych przez ciebie przepisach. Ale ten jeden też wystarczy - ambitnie zabrałam się do jego wykonania i na tym zakończyłam. Ze mnie to jednak prosta konstrukcja kulinarna . Na razie zostałam przy leczo, zwłaszcza, że zasmakowała mi ta wersja szpinakowa

Sabinko, czekamy

Malinowa Felu witaj .

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry wieczor!

A co to za goscinnosc, ze nikt goscia nie wita?

Halo Malinko...milo cie tutaj u nas widziec...akurat chyba jednak kiepsko trafilas, bo dziewczyny jakies zajete.
    Pewnie ogorki robia...bo toc to sezon ogorkowy!

Jola tez po powrocie z urlopu chyba sie w wir pracy rzucila, bo nawet sie nie pojawila na forum...

Jolinko hop hop!

Dobranoc dziewczynki!

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    A co to? Jolinka byla wczoraj, bo polajkowala ile wlezie i nic nie napisala? Mam nadzieje, ze dzis to nadrobi.
    Cytat Zamieszczone przez kasiaogrodniczka Zobacz posta
    Jola tez po powrocie z urlopu chyba sie w wir pracy rzucila, bo nawet sie nie pojawila na forum...

Jolinko hop hop!
    Jestem już ... jestem
    I bardzo się za Wami stęskniłam i za tym naszym wirtualnym "domkiem".

Wczoraj jak weszłam tutaj,to sobie wszystkie zaległości w czytaniu i lajkowaniu nadrobiłam...na pisanie sił brakło,a oczy same się zamykały się ze zmęczenia.A co do dzisiaj i rzucenia się w wir pracy,to Kasia dobrze mnie wyczułaRano poszliśmy z mężem na zakupy,bo w lodówce na "naszych" prawie całkowite pustki.Syn tylko miał swoje zapasy bezglutenowe.Po zakupach szybkie śniadanie i poszliśmy oboje do mamy-tak bardzo się ucieszyłaDostała od nas pamiątkowe drobiazgi i pooglądaliśmy zdjęcia z wyjazdu.
    Po powrocie wzięłam się za obiad,potem wielkie pranie i porządki w domu,a mąż kosił.No i tak czas zleciał do kolacji.Potem obejrzeliśmy film-teraz mąż smacznie śpi,a ja choć troszkę chciałam do Was napisać.

Wyjazd udany,szkoda tylko,że tak szybko się kończy to co fajne.Wczoraj po powrocie jakiś smutek mnie dopadł,że to już koniec,że czas wrócić do codzienności,która nie zawsze jest piękna...kolorowa.W której u mnie od dłuższego czasu dominują szarości.No ok....nie będę smęcić.Jutro napiszę Wam o tym tygodniu więcej-teraz uciekam spać.

Mam mnóstwo zdjęć...ja to jak Japończycy cykam bez umiaruJutro je posegreguję,te nieudane wywalę,ale i tak będzie ich ze 700

Dobranoc

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu, a przepraszam ja to nikt

Jolinko, fajnie cię widzieć z powrotem, ale masz rację - szkoda, że to dobre tak szybko się kończy.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzień dobry images (5).jpg

Zrobiłam dziś więcej kawy, bo może znów pojawią się dawno niewidziane lub nowe twarze

Witaj Malinowa Felu, widujemy się na akcji, ale bardzo byłoby miło, gdybyś do nas zaglądała częściej, zapraszamy

Kasiu, ja się cieszę na spotkanie z wami obojętnie jak ma się wasza obecna waga, nie przejmuj się więc, jeśli do spotkania jej nie zrzucisz Masz rację, wczoraj przerobiłam 35 kg ogórków, wszystkie zakisiłam. Przyniósł nam znajomy, już umyte, obrane z ogonków...grzechem było je zostawić odłogiem.

Krysiu, czyli szykuje się u was konkurs? Ciekawe, czy na lepsze, czy wprost przeciwnie

Jolinko, ciesz się, że wyjazd się udał, zdjęcia będą cudownie rozpraszały szare dni A może jednak dałabyś się skusić na wyjazd do Gdyni?

Cieszę się na spotkanie w Gdyni, ale trochę mam duszę na ramieniu i gdzieś w tyle głowy, że los może pokrzyżować mi plany. Mój ojciec nie czuje się najlepiej, 24 lipca kładą go do szpitala, a 26 ma mieć kolonoskopię i gastroskopię, wykryto mu tez jakieś guzy na tarczycy, nie wiadomo czy to wole, czy coś gorszego. Powinnam być tam wtedy u nich, mama nie chce o tym słyszeć, bo mówi, że nie po to robiła mi prezent żebym teraz z niego zrezygnowała...No nic, mam nadzieję, że do mojego powrotu nic się nie wydarzy, mama bedzie miała opiekunkę do pomocy, ja najwyżej dojadę po powrocie z Gdyni.

Miłego dnia wszystkim życzę
    Jolinkaa and kasiaogrodniczka like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

Krysienko-przepraszam cie kochana! Faktycznie! Umknelas mi, bo pisalysmy chyba w jednym czasie...
    Tak czy owak- Malinko -jestes przywitana i rozgosc sie tu u nas na dluzej!

Agnieszko- ja nawet nie chce o tym slyszec, zeby zly los mogl pokrzyzowac twoje plany! Przezylam to na wlasnej skorze rok temu...i jeszcze mi to kamieniem w zoladku siedzi. Daj Boze twemu tatusiowi zdrowie i zebys nie musiala na gwalt jechac do niego.

35 kilo ogorkow???
    O Matko jedyna!
    To ci dopiero akcja ogorkowa! A ja codziennie robie sloik lub dwa z ogoreczkow przyniesionych swiezo z ogrodu i narzekam...

Jolu- czekamy na fotorelacje! Zdjec jest duzo? To dobrze! Bedzie z czego wybierac! O namawianiu ciebie na przyjazd do Gdyni nawet boje sie wspominac...Pamietaj, ze jestes naszym silnym ogniwem i nigdy o tobie nie zapominamy!

Pozdrowionka dla wszystkich! Trzymajmy sie dziewczyny! Milego dnia!

Jolinkaa and Agnieszka111 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dziewczyny, jestem przygotowana na przyjazd
    ale wczoraj stało się coś strasznego
    potrąciłam kobietę wracając z pracy
    mój stan psychiczny jest bardzo zły
    nie wiem jak to się skończy
    pani jest w szpitalu
    na samochodzie nie ma żadnych śladów uderzenie,było lekkie, bo hamowałam i auto poślizgnęło się na mokrej drodze, ale jednak to starsza pani przewróciła się i potłukła
    na razie nie chce mi się ani pisac ani nic....

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

moje ogórasy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, o Matko jedyna serdecznie współczuję i tej Pani i Tobie. Mam nadzieję, że Pani wydobrzeje, a Ty odzyskasz spokój

Uprawnienia umieszczania postów