Strona 171 z 3048 PierwszyPierwszy ... 71 121 161 169 170 171 172 173 181 221 271 671 1171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,701 do 1,710 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dziewczyny- mam tutaj na wieczor swietna lekture...
    naprawde madre i warte wziecia pod uwage... Tylko ja jakos nie moge zaskoczyc i sie przestawic...kocham weglowodany!
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

wiesz Kasiu dość to ciekawe, i na mnie by chyba zadziałało ale jak tu zrezygnowac z pewnych rzeczy?

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, artykuł( bez komentarzy) przeczytałam. I jeśli chodzi o jedzenie, zgadzam się w 100% z autorem tekstu. Natomiast jeśli chodzi o mój organizm, to mam zupełnie inne doświadczenie w zakresie wpływu ruchu na chudnięcie- ale to dotyczy mnie, bo znam osoby, które absolutnie nie chudną pod wpływem ruchu- mojej znajomej tak rozbudowały się mięśnie ud, że wyglądała wręcz karykaturalnie, a najbardziej chciała schudnąć właśnie w tych partiach
    Kalahari, zażenowana jestem ostatnim zachowaniem i wypowiedziami Komorowskiego i dlatego w 1.turze na niego nie zagłosuję, ale przewiduję 2. turę: Komorowski-Duda, a PiS, to nie moja bajka , więc nie będę miała wyjścia Natomiast zupełnie nie przeszkadza mi, że ktoś ma inne poglądy niż ja i wśród moich przyjaciół mam wszystkich popierających PiS lub SLD i jakoś zupełnie nam to nie przeszkadza
    Kasiu, moim zdaniem, chrześcijaństwo nie ma wiele wspólnego z partiami politycznymi...można być wrednym, chrześcijańskim, pisowcem, i dobrym, uczciwym sldowcem.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

zgadzam się Agnieszko z Tobą w 100 %
    politycy są wierzący na pokaz, a dla mnie najważniejsze jakim kto jest człowiekiem a nie w co wierzy i czy wierzy
    a państwo powinno być świeckie
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao,
    ja tez przeczytalam artykul kasi i pobieglam do sklepu kupic tluszcze oraz nisko-weglowce, sprobuje, bo od dawna juz moja waga stoi w miejscu i mnie to w.....wia
    nie bede przesadzala z proteinami bo musze uwazac...

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Witam po południu
    Kasiu bardzo ciekawy blog, ja Kwaśniewskiego już przerabiałam, niestety zwiększenie tłuszczu w diecie było dla mnie zabójcze i zamiast schudnąć przytyłam.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ja z kolei mam po białku problemy w toalecie a tłuszczu nie lubię kocham warzywa i owoce, a one mają dużo węgli i kocham wszystko co mączne i weź tu człowieku chudnij

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Macham lapeczka cobyscie wiedzialy, ze zyje...
    targnely mna powazne wstrzasy emocjonalme i chwilowo jestem nie do zycia ...
    odezwe sie jak emocje opadna ...

Pozdrawiam serdecznie wszystkie zawzietaski ...
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witam deszczowo, ale z dużym uśmiechem
    Dopiero co wróciłam. Jestem zmęczona i nie bardzo już kontaktuję.
    Poczytam i popiszę jutro. Dobrej nocy ...

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    Kasiu, artykuł( bez komentarzy) przeczytałam. I jeśli chodzi o jedzenie, zgadzam się w 100% z autorem tekstu. Natomiast jeśli chodzi o mój organizm, to mam zupełnie inne doświadczenie w zakresie wpływu ruchu na chudnięcie- ale to dotyczy mnie, bo znam osoby, które absolutnie nie chudną pod wpływem ruchu- mojej znajomej tak rozbudowały się mięśnie ud, że wyglądała wręcz karykaturalnie, a najbardziej chciała schudnąć właśnie w tych partiach

Kasiu, moim zdaniem, chrześcijaństwo nie ma wiele wspólnego z partiami politycznymi...można być wrednym, chrześcijańskim, pisowcem, i dobrym, uczciwym sldowcem.
    Mysle Agnieszko, ze jesli chodzi o ruch to na pewno jako taki sam w sobie jest jak najbardziej wskazany- przyklad tej twojej kolezanki mowi jednak, ze jak z kazda inna rzecza, tak i z ruchem nie nalezy przesadzac- po pierwsze dlatego, ze po plywaniu, silowniach, biegach itp robimy sie glodni, bo organizm wydatkujac energie domaga sie nowej jej dostawy. A po drugie-gdy raz zaczniemy cwiczyc trzeba to robic zawsze albo jednoczesnie zmniejszac tez ilosc jedzenia-bo inaczej gdy zmniejszamy wydatkowana energie trzeba i zmniejszyc jej doplyw...

Co do chrzescijanstwa i polityki to nie do konca sa to niepowiazane sprawy...
    Partia rzadzaca przeforsowuje bowiem ustawy wrogie wartosciom chrzescijanskim- jak np eutanazja...
    Jesli wiec mialabym wybierac -wolalabym zyc w panstwie, ktore niczego nie zabrania ale i nie nakazuje.
    Panstwa europejskie, ktore odeszly od chrzescijanstwa (jak np Francja) zalewa poza tym fala... islamizmu...
    W Niemczech rowniez istnieje mnostwo absurdow z tym zwiazanych (np moja siostrzenica w przedszkolu nie dostawala na stolowce wieprzowiny zeby przypadkiem dzieci muzulmanskie jej nie zjadly...).

Uprawnienia umieszczania postów