Strona 1710 z 3048 PierwszyPierwszy ... 710 1210 1610 1660 1700 1708 1709 1710 1711 1712 1720 1760 1810 2210 2710 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,091 do 17,100 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witam popoludniowo!

No coz...moich rozterek konca niestety nie widac. Dzisiejsza rozmowa byla bardzo mila i na luzie, ale niestety stanowisko jakie moga mi zaproponowac to praca podobna jak te, od ktorej ucieklam-z ta roznica, ze nie z seniorami a mlodymi uposledzonymi ludzmi.
    Wiec nawet jesli nie tak obciazajaca fizycznie, to podobnie jak ta poprzednia w systemie zmianowym-lacznie ze swietami etc...
    No i ta odleglosc! Jakby nie patrzec dojazd autostradowy codzienny w te i we wte to nie jest to co tygrysy lubia najbardziej. Szczegolnie od jesieni do wiosny. Mam mozliwosc jeden dzien pohospitowac i wyrobic sobie dokladniej zdanie ale to raczej nie to czego szukam. Dodatkowym minusem jest jeszcze to, ze nie byloby to od zaraz a dopiero za kilka tygodni -co nie rozwiazuje mi problemu koniecznosci powrotu w poniedzialek 26 sierpnia do starej firmy... A opowiadalam wam jak bardzo bym chciala tego uniknac...

Wyniku rozmowy wtorkowej natomiast jeszcze nie mam...

W poniedzialek ustalilam rad nie rad termin rozmowy z moja byla szefowa. Zupelnie nie wiem-czego sie po tej rozmowie spodziewac. W moim otoczeniu slysze rady- odetnij sie od nich-rozwiaz umowe, przejdz na zasilek by spokojnie szukac czegos innego.
    No chyba, ze ona sama mi zaproponuja stanowisko w administracji...wtedy no coz...bede miala dalej zagwozdke!

Do szafy Malinko sie schowalam, bo to nie szafa wlasciwie a garderoba, ktora mi sie w nowym mieszkaniu mej siostry bardzo podoba. Chetnie chcialabym sama miec cos takiego!

Madziu- 21 nie mam szans na przyjazd do Polski- jedziemy tam ale na koniec miesiaca i to tylko w Zielonogorskie-bo mamy zaproszenie na wesele. Jesli zachowalas stary numer to ja moge do ciebie przez whatsapp napisac lub zadzwonic i wtedy kontakt sie odnowi- jesli masz nowy numer to podaj go prosze na priv.

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Agnieszko...przytulam cie do serducha! I bardzo...ale to bardzo calej waszej rodzinie wspolczuje. Moj tato tez do najlatwiejszych partnerow nie nalezy, ale wyobrazam sobie co by przezywala moja mama, gdyby go spotkalo cos takiego jak twego tate.
    Twoja mama to szczesciara ze ma taka corke jak ty kochanie!

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dziewczyny... w tym ferworze zupelnie zapomnialam wam powiedziec:
    Nasza Malinka ma dzis urodzinki!!! Gratulowalam jej na fb ale raz jeszcze i tutaj zyczenia wszystkiego najpiekniejszego...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 10-08-2017 o 18:26

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Malinko, najserdeczniejsze życzenia urodzinowe ciesze się, że jesteś z nami Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-kwiaty33.gif

Kasiu
    sabinka57 and malinowa_fela like this.

Awatar malinowa_fela
    malinowa_fela jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko i Kasiu, dziękuję za życzenia
    Trzasnęło mi się dziś rano pół wieku i z tej okazji pierwsza złożyłam mojej mamie życzenia bo pół wieku temu urodziła sobie taką fajną córeczkę
    Miałam dziś przepiękny dzień . Dawno już nie miałam tak miłych urodzin jak dziś. Czasami tylko łapie mnie taka nostalgia i tęsknota za tatą . Nieważne ile ma się lat z, tęsknota za rodzicami zawsze będzie. Bo dziś także są urodziny mojego śp taty.Obchodziliśmy tego samego dnia.
    I wiecie, że dziś wypadają moje urodziny dokładnie w czwartek . Było wszystko dziś, prezenty, życzenia i posłaniec z kwiatami
    I ja też zrobiłam dziś prezenty rodzinie: psy dostały po wielkiej kości, koty po ulubionej saszetce, a moi panowie kubełek z kfc
    Zjadłam 3 skrzydełka , kilka frytek i sałatki colesław i jeszcze cierpię z tego powodu Mój żołądek już odwykł.
    Sama też zrobiłam sobie prezent :kupiłam sobie pas przepuklinowy, który poleciła mi nosić lekarka. Cóż, gdy skończyłam 40 , to kupiłam sobie markowe perfumy, gdy skończyłam 50 pas na przepuklinę
    Sprawę whatsapa badam. Czy wy macie go polsku ? Czy to nie jest to samo, co messenger na fb ? Coś zainstalowałam na tablecie ale po angielsku , nie wiem czy to to, jak wspomniałam badam jeszcze

Agnieszko, ściskam cię mocno i życzę dużo siły zarówno tobie i mamie. A tacie zdrowia.
    Kasiu, rozumiem bardzo dobrze dlaczego jesteś na tą pracę raczej na nie. Mam nadzieję, że jednak coś może dalej rozwinie się gdzieś. I twoje rozterki zakończą się. Apropo przyjazdu do kraju, pamiętaj o naszym Krakowie
    Sabinko, masz cudowne chwile z wnuczkami obecnie.
    Krysiu, dziękuję za wspomnienie o wyjeździe bo ja rozumiem, jako nowa jeszcze tutaj Niestety , jestem teraz uziemiona przez syna poprawkę , muszę z nim ostro uczyć się, a 23 jedziemy do Krakowa na egzamin.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Malinko, też oczywiście przyłączam się do życzeń – wszystkiego najlepszego, szczególnie z okazji tak okrągłej rocznicy Urodzin!

urodzinki.jpg

Pomysł z życzeniami dla mamy – przedni . Whatshapp jest po polsku i na pewno nie jest to to samo, co Messenger. Najlepiej jakbyś dała do zainstalowania jakiejś młodości – dla nich to zazwyczaj pikuś .

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Agnieszko, to porażające co piszesz o opiece nad tatą . Przecież to są lekarze, wiec jak to możliwe . Nie próbuję sobie nawet wyobrazić, co by było, gdybyście nie były czujne. Naprawdę szkoda gadać. A to co piszesz o swoich uczuciach jest ważne i dobre.

Kasieńko czyli czekasz teraz bidulo do poniedziałku . Ale może odezwą się do tego czasu ci wtorkowi? A przeciwko garderobie też bym nic nie miała .
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Malinko tak szybciutko bo się pakuję i wszystkiego wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrówka tego nam wszystkim brakuje...

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

images (2).jpg

Dzień dobry życzę Wam, aby ten dzień przyniósł same dobre wiadomości
    Sabinko, szczęśliwej podroży i udanego pobytu w Anglii
    Malinko, rzeczywiście fajny miałaś dzień, a pas przepuklinowy strasznie mnie rozbawił Może jednak kup sobie jeszcze perfumy
    Kasiu, nie chcę być złym/dobrym? prorokiem, ale jakoś nie mam przekonania do tego, że zaproponują Ci w starej pracy jakąkolwiek posadę. Przecież trochę nawzajem "zaszliście sobie za skórę".Oni swoim postępowaniem w stosunku do siebie, Ty, bo oddałaś sprawę do sądu. Także głowa do góry. Wygląda na to, że wcześniej czy później znajdziesz pracę U nas często nawet nie zapraszają na rozmowę, tylko odrzucają kandydata na podstawie cv. Ty chodzisz na rozmowy, masz okazję poznać pracodawcę, oni mogą z Tobą porozmawiać. Będzie dobrze

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

witajcie
    Agnieszko dziękuję za kaw
    Kasiu, myślę tak jak Agnieszka, nic ci nie zaproponują w starej pracy, więc się nie stresuj
    Malinko, jeszcze raz wszystkiego najlepszego

ale mi się nie chce iść do pracy..... piąty raz w tym tygodniu, więc chyba jest piatek

Uprawnienia umieszczania postów