Strona 1712 z 3048 PierwszyPierwszy ... 712 1212 1612 1662 1702 1710 1711 1712 1713 1714 1722 1762 1812 2212 2712 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,111 do 17,120 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

widziałyście to:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu super wieści

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Wzbijamy się zaraz

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Widzę, że Sabinka już w górze – spokojnego lotu! Sabinko, najlepsze życzenia dla Mai . 28 dzieciaczków? No to powodzenia .

Gruszko, pewnie że to rozumiem. Co nie zmienia faktu, że szkoda .

Agnieszko o takie pozytywne przeczucia proszę częściej .

Kasiu, strona otwiera mi się póki co na Karusię i muszę powiedzieć, że to bardzo, ale to bardzo miły widok . Napisz jak możesz trochę więcej o tym, na czym będzie polegała twoja praca? A co w takim razie z poniedziałkową rozmową?

Maniusiu, prosiątko prawdziwa rewelacja . Właśnie zaczęłam sobie wyobrażać, jak na mnie chrumka, po każdym otworzeniu lodówki

Malinko, wygląda na to, że mamy speca od elektroniki . Zawsze podziwiam takie umiejętności. Jak tam po przyjęciu urodzinowym?

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu Krysiu
    dostałam wasze wiadomości ale nie bardzo wiem co dalej
    Jutro idę na szkolenie do siostrzenicy
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witajcie w sobotę images (5).jpg
    Wczoraj zgodnie z moimi przewidywaniami był dobry dzień Już wiemy, że Kasia ma pracę, mój tata ma się lepiej i mam nadzieję, że mama dziś to potwierdzi, natomiast wygląda na to, że będzie leżący i tu już zupełnie nie wiem, jak ona sobie sama z tym poradzi, bo mnie do dziś bolą ramiona i plecy od dźwigania go no nic, zobaczymy, może ojciec odzyska na tyle siły żeby pomagać tak jak wtedy.

W tym tygodniu na wadze straciłam prawie dwa kilogramy i to wszystkie przez pierwsze trzy dni, bo potem, gdy pojechałam do rodziców, nie miałam już głowy do diety i jadłam co popadnie.No to dalej...do celu. Dziś będzie dobry dzień na kijki, bo wreszcie nie będzie gorąco.

Gruszko, jeśli, to ciebie widzę na naszej grupie, to bardzo się cieszę. Dobrze wiemy, że forum nie nadaje się do omawiania pewnych spraw i w ogóle pokazywania siebie (tym bardziej jeśli ktoś chce zachować anonimowość), więc super, że dołączyłaś. Zmyliło mnie tylko imię użyte tam do Ciebie przez Krysię i wtedy sobie przypomniałam Gdynię...Dla mnie najbardziej pasuje mówić do Ciebie Gruszko

Krysiu, jak tylko będę miała dobre przeczucia, na pewno Was o tym powiadomię

Sabinka już w Anglii, a chyba nie wiem kiedy wraca? Sabinko?

Maniusiu, czyli nowi właściciele jak na razie robią dobre wrażenie? Oby tak dalej

Kasiu, emocje już trochę opadły? Teraz tylko nastaw się pozytywnie do poniedziałkowej rozmowy i będzie dobrze

Jolinko, jak tam dieta? Miałaś opisywać nam swoje zmagania kilogramowe

Malinko, mam nadzieję, że pomimo załamania pogody, uda Ci się dzisiejszy grill, baw się dobrze Ja do dziś pamiętam hucznie obchodzoną 50 z moimi kumpelami...ale było wesoło-16 bab!

Dobrej soboty Wam życzę

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Agusiu dzieki za kawusie z rana i za pamiec o wszystkich w swoim poscie...nie wiem czy ja tak bede umiec...

Najpierw odpowiedz na twoje pytanie do mnie- tak...jedne emocje juz opadly, ale niestety zaraz pojawily sie nowe!
    I to te mniej dobre... Z najwazniejsza na czele : Boze czy ja sobie tam dam rade???
    Poczytalam z samego rana jeszcze raz zadania jakie beda stac przede mna tam na miejscu w tej nowej pracy i ogarnelo mnie przerazenie...czy ja jak ten Dyzma nie oszukalam ich i nie rozczaruje ich swoimi umiejetnosciami???

Jaka to praca dokladnie?

Mam tam miec pozycje asystentki administracyjnej. Instytucja jest polpanstwowa, bo finanse na jej dzialanosc plyna z wojewodztwa-Land Hessen. W Niemczech jest tak, ze mlodzi ludzie, ktorzy nie wiedza po szkole jaki zawod wybrac, moga przez pol roku lub rok podjac prace wolontariuszy w jakis instytuacjach socjalnych lub kulturalnych. Dostaja wtedy wikt, opierunek i kieszonkowe- maja szkolenia itp przyjemnosci. Moim zadaniem bedzie pelna organizacja tych szkolen (czyli np szukanie miejsc gdzie sie one moga odbyc, zamawianie materialow, wystawianie swiadectw i zaswiadczen), bede robic listy uczestnikow, pielegnowac bazy danych, odpowiadac na maile, udzielac informacjii i porad przez telefon.
    Praca jest na pol etatu- prawdopodobnie 4 razy po 5 godzin-tak wiec bede miala jeden dzien w tygodniu wolny.
    Na temat zarobkow nic nie wiem konkretnego jeszcze- ale oni tam maja jakies tabele ogolnie obowiazujace w takich instytucjach wiec mysle, ze to bedzie normalne wynagrodzenie.

Emocje gryza mnie rowniez i te dotyczace starej firmy i nie odetche spokojnie, dopoki nie dowiem sie jak oni beda chcieli ze mna rozmawiac. Oczywiscie wspomaga mnie jest moj as w kieszeni w postaci nowej umowy o prace, no ale dalej nie wiem czy stara szefowa zechce mnie pozegnac tak jak ja bym sobie tego zyczyla... No ale mam wielka nadzieje, ze w poniedzialek po poludniu bede wolnym czlowiekiem! Bardzo sie ciesze, ze nie bede musiala isc pod plaszcz urzedu pracy-bo to naprawde upokarzajace i szarpiace nerwy doswiadczenie. No i ta koniecznosc nieustannego wysylania cv i listow motywacyjnych, ta chustawka emocji temu towarzyszacych, to nieustanne wystawianie sie na sprzedaz... ach! jakie to cudne uczucie, ze juz nie bede musiala tego robic!

Wiem, ze po jakims czasie wrosne w te nowe zadania-choc teraz z perspektywy nowicjusza i tylko takiego szkolnego teoretyka to wszystko wydaje mi sie takie obce i trudne!

A teraz z innej beczki...

Dziewczynki! Jako matka zalozycielka bardzo bym nie chciala zeby przez te grupe whatsappowa doszlo miedzy nami do jakis rozdzwiekow. W grupie o nazwie Gdynia-jest nas teraz 6 osob-te dziewuszki, ktore byly w tym roku na spotkaniu Zawzietasek. Grupa jest nie zamknieta i moze sie poszerzyc o wszystkie te Zawzietaski, ktore chca do niej dolaczyc. Jest to zwiazane jednak z posiadaniem aplikacji Whatsapp i bardzo bym nie chciala by ktorakolwiek z nas czula sie pominieta czy wykluczona. Nie wiem jak na dzien dzisiejszy rozwiazac ten problem-bo jak wiemy sa wsrod nas te osoby, ktore whatsappa nie maja.
    Co proponujecie moje kochane?

Kasiu brutalnie powiem że póki te osoby nie będą miały WhatsAppa to nie będą widziały co tam piszemy bo piszemy tam o tym o czym z różnych powodów nie chcemy lub nie możemy pisać tutaj a nie dlatego, żeby te osoby tego nie czytały...
    Chodzi o to, że czasem czytają nas całe gromady ludzi - nie wiadomo kto? A czasem wiadomo...

Piszę jeszcze w łóżku bo całe towarzystwo spi jeszcze

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Sabinko- masz sporo racji, ale i nie ze wszystkim sie zgadzam. Ja zalozylam te grupe whatsapp po to glownie zebysmy mogly wygodnie podzielic sie fotkami ze spotkania. Oczywiscie grupa ta daje poczucie intymnosci i mozliwosc pisania o sprawach calkowicie prywatnych. Ja jednak nie pisze tam o niczym innym niz pisze tutaj. Moze jedynie tutaj sie nieco cenzuruje, bo zdaje sobie oczywiscie sprawe, ze czytaja forum osoby nie do konca zyczliwe i powiedzmy to sobie majace rozmaite zamiary.
    Np potrzebe sklocania grup przyjaciol.

Doswiadczylysmy tego na Kafeterii i bardzo bym nie chciala zebysmy mialy przezywac to raz jeszcze...
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.

Uprawnienia umieszczania postów