Strona 1755 z 3048 PierwszyPierwszy ... 755 1255 1655 1705 1745 1753 1754 1755 1756 1757 1765 1805 1855 2255 2755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,541 do 17,550 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

no powiem ci Sabinko, że wygląda apetycznie

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

a powiem wam "cukiniowe dziewczyny" że dzisiaj planuję upiec bułeczki z cukinią i pomidorami suszonymi

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    gruschka and krysiapysia like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

na pewno będą dobre, robiłam kilka rzeczy z przepisu tego pana i zawsze dobre było

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Cytat Zamieszczone przez malinowa_fela Zobacz posta
    Kto ma blisko do Wrocławia, ten ma A Olsztyn , to najlepszy ten na Warmii
    Dla mnie ten Olsztyn też mogłby być,ale dziewczyny w tym roku jechały przez całą Polskę i nie narzekały,to milo byłoby gdyby teraz mialy łatwiej i bliżej
    Też właśnie siedżę w temacie cukiniii.
    Dostałam przecudowne cukiniowo-patisonowe "przedszkole" i będę je marynować w plasterkach z serem korycińskim i suszonymi pomidorami

Przepisy przetestuję
    Ostatnio edytowane przez gruschka ; 01-09-2017 o 10:24
    Jolinkaa and krysiapysia like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kocham Olsztyn warmiński
    gruschka and malinowa_fela like this.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

A ja zdecydowanie jestem za Dolnym czy Gornym Slaskiem!
    Jolinkaa lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, dzisiaj następna nasiadówka i ogromy pyszności. Jakoś tak milej było posiedzieć z nową górą, chociaż ilość zmian, jakie chce wprowadzić jest naprawdę imponująca . W trakcie spotkania nie wiedziałyśmy za bardzo czy śmiać się czy płakać, ale to z zupełnie innego powodu. Jest bardzo dużo zmian w przepisach. Problemem jest to, że absurd goni absurd - jedne przepisy wykluczają drugie, a my już musimy wprowadzać je w życie. No w każdym razie może być ciekawie .

Gruszko, widzę że Ty ostatnio też wytrwały wędrowniczek jesteś . Z jednego wyjazdu przemieszczasz się na drugi. Ale fajnie, że znowu wybywasz, zwłaszcza że to przyjaciele, no i grzybki . Uczty pracowe robią swoje, ale najbardziej szkodzi niestety mój nieposkromiony apetyt na słodycze. Niby próbuję trochę wrócić na drogę cnoty, czyli trzy posiłki, jak u Pape, ale moje ciało ciągle upiera się, że wolałoby cztery. No i w efekcie jem właściwie bez końca.

Agnieszko, myślisz że będą gnębić młodzież przedmaturalnie już od samego poniedziałku? Wiem, że to będzie trudny rok, ale jakoś tak jestem spokojna, że Kuba bardzo dobrze poradzi sobie z nauką. To mądry i rozsądny chłopak. Miłego spotkania dzisiaj i oby więcej dobrych wieści z obszaru przepisów niż u nas . Sama jestem ciekawa, czego się dowiesz.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Krysiu ja też jem właściwie bez końca....czasem jest to jeden niekończący się posiłek...A miałam takie plany

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko, to niekończące się jedzenie jest beznadziejne, ale absolutnie nie możemy składać broni . W twoim mieście działa grupa wsparcia. Masz blisko, wiec może chociaż tobie udałoby się do czegoś takiego przyłączyć?

Agnieszko, Sokole Góry to jeden z terenów, które obeszłam dopiero co z koleżanką, o której wam pisałam. O Olsztyn też zahaczyłyśmy.

Gruszko, niestety Dukan to do tej pory moja zmora. Dobrze, że chociaż ty tak szybko zauważyłaś co to za paskudztwo.

Maniusiu, fajnie że Marcie coraz częściej udaje się sprzedawać wytwory swojej pracy . To na pewno bardzo budujące uczucie.

Jolinko no fakt, jak tu przy panach plotkować . Ale, jak widać, mimo tego czas minął wam szybciutko i przyjemnie .

Malinko, dobrze że już powolutku wracasz. I fajnie, że też zamierzasz przyłączyć się do spotkania. A demonom mówimy – sio!

Kasiu, widzę że nie ja jedna tu tęsknie już za zdjęciami Karusi, więc już chyba najwyższy czas na powrót do domciu .

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Nie powiem,że idzie jak po maśle,ale 3 dzień mija i jem jak doktorek przykazał
    Na razie skupiam się na tym,żeby jeść 3x z długimi przerwami.Najgorzej przed kolacją,ale coś tam sobie wymyślam,w ostateczności oszukuję o pół godzinki
    Nie czuję się za bardzo na diecie,bo jem wszystko i to co lubię,raczej jak na jakiś wczasach na odludziu albo obozie harcerskim
    Bardzo przyjemnie jest siadać z pustym brzuchem nad porządnie zapełnionym talerzem i jeść bez jakiegokolwiek poczucia winy
    I czuć się najedzoną,ale nie przejedzoną.
    Jeszcze 2,5 tygodnia i będę patrzyła w przyszłość bardziej optymistycznie.Tym bardziej,że moje marzenia nie sięgają bardzo daleko a "tylko" do 84,czyli nadwagi....

Piszę to też troszkę,żeby was jakoś zachęcić do porzucenia zgubnych przekąsek....
    Agnieszka111 and sabinka57 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Uprawnienia umieszczania postów