Strona 178 z 3048 PierwszyPierwszy ... 78 128 168 176 177 178 179 180 188 228 278 678 1178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,771 do 1,780 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Oczywiście przytaknęłam , bo cóż miałam powiedzieć,że nigdy mi mój endokrynolog nie powiedział o tym godzinowym odstępie.
    Madziu gratuluję ,że waga się ruszyła, na niskich węglach nie może być inaczej, chyba ,że przedobrzymy z białkiem i tłuszczem.Słyszałam o tym malarzu, a obraz który wrzuciłaś jest ciekawy.Artysta wygląda na zafascynowanego ludzkim ciałem.

Awatar Natka55

Sabinko jak się cieszę ,że zajrzałaś.NARESZCIE!!!SUPER!!
    Kurczę jaka szkoda,że nie poleciałaś z dzieciakami do tej Grecji,może następnym razem się uda. Grecja to moje marzenie.
    Może kiedyś się spełni.....
    Nie martw się jak polecisz do wnusi to schudniesz sobie , bo nie ma to jak w gościach he,he.Poza tym będziesz dużo spacerować z Majeczką.

Awatar Natka55

Kasieńko na pewno Ci się uda, żebym ja była tak zdyscyplinowana jak TY.Ech......
    Teraz przez ten wynik tarczycowy podłamałam się mocno.Cieszyłam się ,że chudnę a tu nagle skok w druga stronę i znów zero energii.
    Mówisz ,że lekarz zmienił Ci tabletki to dobrze , chociaż ja szczerze mówiąc mam wrażenie ,że jak wszystkie na jedno pomagają , drugie pogarszają.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, postaram się Was później poczytać i więcej popisać, bo widzę, że mam sporo zaległości!
    Na razie dziękuję za słowa zrozumienia. Pozwólcie, że jeszcze przez chwilę odniosę się do tego, co mnie tak po matczynemu zabolało. Tak jak zgadłaś Agnieszko, chodziło o dodatkowe punkty na ten właśnie kierunek. Dosadnie, na przykładzie swojego syna, opisałaś dokładnie to co czułam i miałabym ochotę teraz zrobić! Pozostało poczucie bezsilności, tym mocniejsze, że to sprawa wyborów życiowych. Natko, tu nie chodzi o ambicje (a w każdym razie nie one są najważniejsze), ale o potrzebę robienia czegoś bardzo sensownego. I ta droga prawdopodobnie się zamknęła, od tak . Dobra, koniec tematu.
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Natka55

Jolinko spalacz , o którym piszesz to trucizna na owady herbicyd,a te o których piszemy z Agą to zebrane w jedną kapsułkę naturalne spalacze jak zielona herbata, kawa, kofeina, czy składnik skórki pomarańczy, zresztą poczytaj skład , nie ma tam nic niebezpiecznego.Są to środki dopuszczone i przebadane klinicznie.W tym ostatnim jest t-yrozyna i ja z problemami tarczycowymi już muszę pytać lekarza.Oczywiście są przeciwwskazania jak choćby wysokie ciśnienie , ciąża , młody wiek.Jak wszędzie trzeba czytać ulotki.
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Natka55

Krysiu kochana o ambicji Twojej córci napisałam w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu.Normalne draństwo nic tylko wykopać to skostniałe towarzystwo.
    krysiapysia lubi to.

Awatar Natka55

Zapomniałam o ciszy wyborczej, skasowałam post .

Natko kochana, jeszcze raz dzięki

tule2.jpg

Dziewczynki, skoro cisza wyborcza, to wstawiam „małe co nieco „ do małego podumania :

Kobieta
    Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę
    Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka
    Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią kopciuszka: "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!"
    Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za grubą, za chudą, za niską, za wysoką, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu.
    Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za grubą, za chudą, za niską, za wysoką, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu.
    Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za grubą, za chudą, za niską, za wysoką, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, ze jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu.
    Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie.
    Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat.
    Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem.
    Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata.

Awatar Natka55

Krysiu zamówiłam sobie tą książkę, wyczytałam ,że leczy nawet niedoczynność, nie mam nic do stracenia.Muszę spróbować.
    Ciekawa jestem tej rotacji, ale zasady są raczej jak mówiłam.
    Agnieszka111 and krysiapysia like this.

Uprawnienia umieszczania postów