Strona 182 z 3048 PierwszyPierwszy ... 82 132 172 180 181 182 183 184 192 232 282 682 1182 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,811 do 1,820 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzien dobry

Ewa ...
    przytulam mocno i trzymam kciuki za twojego L... musi byc dobrze , Aga ma racje mlody silny organizm, ale nic dziwnego ze trudno ci sie pozbierac...

kochane ...
    wpadlam dzis rano i opisalam troche co mnie dopadlo, ale na koniec chcialam wkleic obrazek buziaka i ... wszystko poszlo w kosmos ... bylo pozno i nawet pomachac lapeczka nie zdazylam, i dopiero teraz mogeznow troche kliknac...
    pisalam juz Natce i Kasi, ze moja podopieczna wyladowala w szpitalu na oddziale paliatywnym ... jej partner ma wprawdzie niezdiagnozowana ale golym okiem widoczna zaawansowana demencje i bez swojej partnerki czuje sie bazradny i przestraszony jak male dziecko ... nie ma mozliwosci przymusowego umieszczenia go w jakiejs placowce, bo jak pisze demencja jeszcze nie zdiagnozowana, on nie ubezwlasnowolniony a o leczeniu nie chce slyszec... wiec rece narazie mamy zwiazane... przykro jest patrzec jak gasnie jego partnerka, a lekarze nie daja jej wiekszych szans, choc mowia, ze jesli ma troche szczescia to moze jeszcze do domu wroci... jakby tego wszystkiego bylo malo trafila ona doladnie tam gdzie zakonczl swoja ziemska wedrowke moj maz... ten sam oddzial, ten sam pokoj, nawet na tym samym lozku ja zobaczylam... zatrzesla sie ziemia podemna... oczywiscie przykre wspomnienia wrocily... zbieram sie pomalutku do kupy, bo innego wyjscia nie ma ... dobrze, ze mam teraz taki nawal pracy i mniej czasu na myslenie o tym jakie to zycie bywa hardkorowe...
    Mysle, ze wybaczycie mi ze nie bede tu narazie klkac tak regularnie jak za dawnych czasow, napewno nie znikne bez slowa, bo to nie w moim stylu ...
    Serdecznie pozdrawiam i prosze o jeszcze troche cierpliwosci....

Ostatnio edytowane przez gamma56 ; 11-05-2015 o 13:09
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Gammuś, przytulam
    Nie martw się nami, będziemy tu na Ciebie cierpliwie czekać
    kasiaogrodniczka and evige like this.

Awatar evige
    evige jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Suisse

Dobry wieczór,
    przede wszystkim dziękuję Wam, że jesteście przy mnie i mnie wspieracie w tych trudnych dla mnie chwilach.

milosc-500x280.jpg

Jak wiecie L jest w Bern w klinice, to bardzo dobry szpital, jeden z najlepszych z super sprzętem tak więc jestem spokojniejsza, choć ciągle się martwię
    Póki co leży na intensywnej opiece, jest słaby, okropnie boli go głowa i ma okropne pragnienie. Od rana będzie miał robione wszystkie badania neurologiczne i potem dowiemy się co dalej tzn jaki jest jego stan, czy mmożna go odwiedzić, jak długo tam zostanie. Pocieszające jest to, ze kontaktuje normalnie, lekarka podała mu słuchawkę na moment i rozmawiał ze swoją siostrą.
    Nic nie pozostaje jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dobre wieści, bo nie chcę myśleć inaczej.

Wam życzę spokojnej nocy i ślę buziaki....

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Ewuniu trzymaj sie mocno i glowa do gory, jestesmy z toba i z wami ❤

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Serduszko mialo byc oczywiscie czerwone

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Ewuniu- trudno znalezc w takiej sytuacji slowa pocieszenia. Wyobrazam sobie co czujesz i tak bardzo chcialabym cie przytulic i poglaskac po stroskanym pysiaczku... Bedzie dobrze kochana- zobaczysz...Zdiagnozuja go tam w tym szpitalu, dadza jakies leki i wypuszcza do domu... Staraj sie zasnac i wypoczac-bo musisz byc teraz silna. Pomodle sie dzisiaj w waszej intencji...
    Agnieszka111 and krysiapysia like this.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Ewciu – dopiero teraz weszłam i poczytałam. Martwisz się kochana . Bardzo Cię wspieram i tulę. Trzymaj się proszę. Wszystko będzie tylko dobrze, musi być dobrze!

Gammo – bardzo bym chciała, żebyś poczuła trochę tej pozytywnej energii i dobrych myśli od nas. No nie masz teraz łatwego czasu . Chciałam jeszcze coś napisać o tym, co teraz doświadczasz, ale myślę, że nie pora na to. Mam nadzieję, ze to wszystko się jakoś szybciutko wyprostuje. Czekamy tu na Ciebie!
    Agnieszka111 lubi to.

Ewciu, Reginko

tule.jpg
    Agnieszka111 lubi to.

Natko – filmik już prawie obejrzałam i myślę, że przymierzę się do tej dietki! Zastanawiam się już konkretnie nad kupieniem książki. Pisz proszę o swoich codziennych obserwacjach!

Agnieszko – cieszę się, że chociaż Twój wczorajszy dzień minął tak pozytywnie. Dobrze mieć taką grupę, szczególnie w realu. Fajnie, że to doceniacie i pielęgnujecie.
    Pamiętam, że chciałaś pisać więcej o swoich zmaganiach dietetycznych – masz zapał, więc może to Ci naprawdę dodatkowo pomoże?

Kasiu, Jolinko, Sabinko, Maniusiu, Kalahari

Czas spać Zawziętaski. Dobrej nocy – wszystkim, wszystkim!
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Zamieszczone przez evige

Nic nie pozostaje jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dobre wieści, bo nie chcę myśleć inaczej.
    Ewuniu ciągle myślę o Was od wczoraj jak tylko przeczytałam co się stało.Myśl pozytywnie,bo to pomaga...naprawdę pomaga i dodaje sił.Czasem łatwiej powiedzieć niż zrobić,bo i mnie ogarniają chwile zwątpienie,ale tylko na krótko.Staram się zawsze myśleć pozytywnie,żeby dobre rzeczy do siebie przyciągnąć.Jestem z Tobą kochana i czekam na wieści.

Uprawnienia umieszczania postów