Strona 1831 z 3048 PierwszyPierwszy ... 831 1331 1731 1781 1821 1829 1830 1831 1832 1833 1841 1881 1931 2331 2831 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,301 do 18,310 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Dzień dobry moje kochane kobietki

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Łoł...stał się się cud-moje kochane ranne ptaszki chyba śpią i to ja dzisiaj witam Was kawusią[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wczorajszy dzień u mnie choć całkiem niedietetyczny,to bardzo udany -taki mój kolejny resetRano małe zakupy z mężem,potem ja piekłam pierwsze ciasto w nowym piekarniku i ogarniałam mieszkanie,a mąż-dobra dusza obrał i pokroił wszystko do kociołka.A było tego...oj było.Ja potem tylko układałam warstwami w kociołku[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Przyszli młodzi z dziećmi i było tak wesołoA najadłam się...po same uszy chyba,bo zjadłam dwie solidne porcje i pewno powinnam mieć wyrzuty sumienia,ale...nie mam.Takie pieczonki robi się raz w roku,wyjątkowo dwa,ale to rzadko i co?Mam tylko odrobinkę "dziabnąć"?Panowie wypili flaszeczkę,a my z córką pełne po pieczonkach wypiłyśmy jedno piwo smakowe na pół i zjadłyśmy po 2 kawałki ciasta[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Zrobiliśmy też wczoraj niespodziankę maluchom-ja już miałam w domu te dwa Świeżaki z Biedronki-córka przyniosła swoje dwa-ale była niesamowita radość!!!I tu dziękuję Agnieszkom jeszcze raz za trud zbierania naklejek[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Dzieci się cieszą,a w domu jeszcze mają naklejki na dwie małe maskotki,więc dzisiaj same sobie je wybiorą w sklepie i....mają nadzieję uzbierać na jeszcze dwie małe i to byłby komplet juniorów.Jest na to szansa,bo nie wiem czemu mi się ubzdurało,że naklejki wydają do 19 października-nie ,do 19 listopada.Więc zbieramy dalejA ja jeszcze miałam ogromną niespodziankę,bo dostałam od dobrej duszyczki całą wyklejoną kartę na dużego Świeżaka-będzie więc GroszekTylko jak uzbierać na ostatniego dużego?No tu już chyba rady nie da....Agnieszka ma pełną spiżarnię zapasów

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witam
    Jestem dziś poimprezowa, więc słabo Was widzę i słyszę Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-jedzenie_i_picie54.gifZawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-jedzenie_i_picie1.gif, powiem więc tylko, że było Z A R Ą B I Ś C I E !!!

Awatar Jolinkaa
    Mieszka w
    Zagłębie

Dopadły mnie smutki.....smutki "dietkowe"[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]Nie radzę sobie z odchudzaniem...w ogóle sobie nie radzę.Brakuje mi zapału,brakuje energii,brakuje motywacji.Nie wiem co z sobą zrobić,jak zaskoczyć z dietą.Nawet na wagę dziś nie weszłam,bo w takim stanie ducha,to pewno bym się poryczała.Wczoraj zaczęło się wieczorem...po tak fajnym przecież dniu.Dzieciaki oglądały nagrane dla nich piosenki-były tam "Kaczuszki". Pamiętacie ten przebój sprzed lat?Tańczyły to dzieci i dorośli.Zaczęliśmy wspominać,bo to był jeden z hitów naszego wesela.Mąż zaczął się śmiać,że moja Aga już na weselu to tańczyła (noooo....byłam wtedy w ciąży[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]),a jemu się dostało od jego mamy,że tak ze mną wywija i szaleje.No i wieczorem jak szykowaliśmy się do spania i rozebrałam się do mycia,to się przytulił,pogłaskałam po brzuchu i zaśmiał się,że wyglądam jak z Agą przy kaczuszkach.Zrobiło mi się smutno i powiedziałam,że wiem jak jestem gruba...no to się na mnie zezłościł,że przecież nie w tym kontekście mówił.Ja to wiem,ja wiem,że on akceptuje to jak wyglądam...a co dla mnie zawsze jest dziwne,to on woli mnie taką niż chudzielca...ale ja siebie takiej nie wolę
    Tak bardzo chciałabym zacząć chudnąć,a teraz się czuję jakbym głową w mur waliła...mur nie do przebicia[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Muszę uciekać-jedziemy na cmentarze i na targ.
    Muszę uciekać,bo się poryczę i będzie problem.

Miłego dnia dziewuszki[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Hej Jolinko
    dzięki za kawkę
    Aga super że impreza się udała
    a u mnie ciepły le pochnurny weekend
    brak mi słońca

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Agnieszko super, ze impreza była super
    Jolinko nie smutaj się, jesteś wspaniała kobietą, mąż i rodzina kochają cię taką jak jesteś i to jest najważniejsze
    Maniusiu u nas tez nie ma słońca i tez mi go brak, nawet pada trochę w tej chwili

biorę się za pakowanie a przynajmniej powyjmuję wszystko co mam namiar wziąć, latam tylko z bagażem podręcznym to za wiele tego nie ma
    ale dużo potrzebnych rzeczy typu piżama, szlafrok, kapcie i trochę ciuchów tzw domowych już tam mam więc nie muszę ich targać w tą i z powrotem, zawsze też kupuję jakąś nową książkę i potem tam zostawiam więc mam ich tam sporo a ja jak dobra książka to mogę ją przeczytać po jakimś czasie jeszcze raz i zwykle jak przeczytam nową przywiezioną to sięgam po którąś ze starych

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Jakiś chyba chochlik rozgościł się na forum- psuje lapciaki,zjada postyMi zjadł 2
    Ale zbieram się i pokażę mu kto tu rządzi
    U mnie pogoda super.Jest wszystko - deszcz,wiatr,słońce w rozlicznych kombinacjach,ale najważniejsze ,że jest ciepło i mogę jeździć.Dziś zdążyłam 2 x zmoknąć i raz wyschnąć,ale bylo tak fantastycznie,że nic mi nie przeszkodzilo.
    I od razu w glowie jakiś lepszy porządekRower to chyba jedyna aktywność,przy której czuję się lżęjsza z każdym naciśnięciem pedała,mam wrażęnie,że brzuch robi się plaski i prawie przylega do krzyża,mięśnie nóg się wydłużają a nogi wysmuklają

Maniusiu
    doskonale rozumiem twoj smutek z powodu braku słońca.Ja też do życia potrzebuję światła i przestrzeni.
    Sabinko
    fajnie,że już jutro będziesz w fajnym miejscuja tez u siostry lekko się zadomowiłam z rzeczami,jeżdżę tam często na dość krótko i bardzo spodobalo mi się podróżowanie z większą torebką
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar gruschka

Krysiu
    cieszę się,ze mój poprawiacz nastroju ci się spodobał
    Agnieszko
    po takiej niemal ascezie bardzo ci się należała świetna impreza i super,że ją wykorzystałaś w pełni

Kalahari
    smutno mi trochę z powodu twojego chwilowego wypalenia,ale samolubnie bardzo się cieszę,ze jest cię tu więcej

Kasiu,Jolinko
    u mnie wasza potrawa to też kociołek i czasem bywa na imprezach plenerowych.Ja fanką nie jestem (bo przeważnie kituję się po brzegi lokalną kaszanką z grila i rybami) ale jestem świadkiem licznych dokladek i wielkiej ciszy podczas jedzenia.

Kasiu
    chyba jakaś moda na pudelki wrociła,bo widzę ich coraz więcej a ubywa innych miniaturek.

Do podróżujących - może to kwestia wieku, ale też zauważyłam,ze potrzebuję kilku dni na oswojenie się na nowo z moim miejscem do zycia.

Awatar gruschka

Cud wielki - posty nie zniknęły
    Wiosną i latem czytałam trochę polskich kryminałów i poczułam się trochę zmęczona ich marnością.Miałam n stale wrażenie,że marnuję czas.
    Chciałam czegoś trochę mądrzejszego,ale w zalewie ksiązęk bardzo trudno coś wybrać.
    Na forach są wychwalane tytuły ,które dla mnie są marne,więc to żaden wyznacznik.
    W końcu posłużyłam się rekomendacją "Polityki" i kupiłam książkę "Najmądrzejszy w pokoju"i wreszcie mam ucztę dla umyslu.Nie czyta się tak łatwo jak mogłoby się wydawać, raczej robię to powoli,czasem wracając kilka zdań wyżej.
    Krysiu,myślę ze tobie by się spodobała ( o ile już jej nie łyknęłaś)raczej jako potwierdzenie naukowe tego co na co dzień intuicyjnie robisz.

Kalahari
    do ciebie miałabym prośbę o jakieś "ludzkie" tytuly z fizyki kwantowej,ale dla takich co są jeszcze w "zerówce" ale ambitnie chcą wiedzieć więcejMożę też być coś w necie po angielsku.

Od dawna zbierałam się do kupienia overlocka,ale co odłożyłam sobie trochę forsy,to trafiło się coś fajniejszego na co ją wydałam.Już wielokrotnie,ale niczego nie żałuję.Tydzień temu w lidlu pojawily się te maszyny za jakieś relatywnie małe pieniądze i mamPierwszą przymiarkę do szycia już zrobiłam,teraz czekam na wenę ,bo to takie latwe nie jest.
    W ostateczności zabiorę ją na mój emerycki zespól domorosłych krawcowych i rozpracuję ją pod okiem fachowca.
    Teraz dopiero rozwinę cale spektrum swoich ukrytych talentow
    Krysiu,Sabinko
    mój plaszczyk to taki klasyczny,"angielski" w zielono-granatową kratkę.Jak wyciągnę M na spacer to poproszę o sfotografowanie i wstawi na apce.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witajcie, u nas też cieplutko, więc w planach dłuższy spacer

Gruszko, właśnie zastanawiałam się, czy nie ukonkretniasz jakiś nowych wojaży, a tu masz – nasz chochlik rozpanoszył się na całego . Koniecznie trzeba mu pokazać, gdzie jego miejsce . Bardzo spodobał mi się ten rowerowy opis. Niemal sama poczułam się taka wysmuklona i od razu nabrałam jeszcze większej ochoty na wyjście .

Jolinko, ciekawie czytało mi się oba Twoje wpisy. Dzieli je niewielka różnica czasowa, ale za to dość skrajne emocje. To daje nadzieję, że przeżywasz mocno, ale szybko też radzisz sobie z tymi biegunami odczuwania. Dobrze, że masz przy sobie taki ogrom wsparcia ze strony ważnych dla Ciebie bliskich. Ale smutki związane z niepowodzeniami podczas dietkowania niestety rozumiem, bo również ich doświadczam. Tak sobie myślę, że wydzielanie małych ilości porcji jedzenia nie na wiele nam się zdaje. Żołądki i tak są rozepchane i domagają się więcej i więcej. Więc może zamiast tuczących konkretów próbować dokładać do porcji jak najwięcej warzyw? Poczytaj sobie też jeszcze o Pape.

Agnieszko, chyba naprawdę nieźle zabalowałaś . I bardzo dobrze

Sabinko, w takim układzie, gdy wystarczy Ci tylko bagaż podręczny, to faktycznie możesz sobie jeździć a jeździć. Dobry pomysł z tym zostawieniem części rzeczy u córki.

Maniusiu, jak sprawuje się autko … i nie tyko

Kasiu fajne miejsca na wyjazd znalazłaś, ale niestety będę mogła sfinalizować tylko jeden, tak więc ten odpada . Ale może uda Ci się z Agnieszką pojechać?

Witaj Bbaju
    Jolinkaa and kasiaogrodniczka like this.

Uprawnienia umieszczania postów