Strona 184 z 3048 PierwszyPierwszy ... 84 134 174 182 183 184 185 186 194 234 284 684 1184 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 30475
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Witam!
    Wszystkie jestesmy zaszokowane historia partnera Ewy i druzgocacym faktem, jak w pare dni ze zdrowego czlowieka moze sie zrobic pacjent walczacy o zycie...
    W takim momencie pojawiaja sie pytania po co i dlaczego...
    Ja jednak -raczej nie pokusze sie na probe szukania odpowiedzi ani obarczania czegokolwiek czy kogokolwiek wina...
    Zycie...po prostu zycie!
    Jedni placza, inni sie raduja. Ci co sie dzis raduja, moga jutro plakac a smutni i zatroskani...moze beda smiac sie ze szczescia.

Dzis dostalam odpowiedz z ubezpieczalni. Przyznano mi prawo do pomocy finansowej w kwestii powrotu do zawodu.
    Jaka to bedzie pomoc- czy kurs doksztaltujacy (tak jak bym chciala...) czy cos innego jeszcze niewiadomo.
    To rozstrzygnie sie po badaniach i rozmowach jakie mnie w dalszej kolejnosci czekaja...
    Zatem pierwszy ( i najwazniejszy!) stopien do mego celu zostal pokonany.
    Choc czeka mnie teraz sporo stresu (skonczy sie beztroski czas bycia na chorobowym i biernego wyczekiwania)- ciesze sie jednak-bo zaczynala mi juz ciazyc na duszy ta niepewnosc- przyznaja mi to dofinansowanie czy nie...
    Zdecydowali sie mi zaplacic i chwala im za to!
    Bo juz przygotowywalam sie psychicznie na odmowe i zastanawialam- co napisze w odwolaniu...

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Ewa, kochana, cały czas czekamy na wieści od Ciebie...wierzę, że będą to dobre informacje...
    Kasiu, bardzo się cieszę, że zaczyna Ci się wszystko układać i że zaczynasz widzieć światełko w tunelu czasem narzekamy na pracę, ale jak jej nie ma, to człowiek traci grunt pod nogami. Dlatego fajnie, że będziesz miała czym się zająć, no i życzę Ci żeby to był kurs o którym marzysz

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Ewuniu – już wieczór i pewnie po operacji. Bardzo myślę, ściskam mocno i tulę

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Kochane dziewuszki! Wlasnie jestem po rozmowie z Ewunia, zadzwonila na minutke i prosila zebym wam przekazala, ze operacja przeszla dobrze- jej L. jest juz wybudzony- mogl poruszac rekami i nogami- odpowiadal na pytania-tak wiec wszystko wyglada, ze poszlo jak trzeba. Nasza Ewunia jest wykonczona- moze jak da rade to jeszcze cos napisze przed snem.

Jutro maja byc robione badania- wiec bedzie cos wiecej wiadomo- Ewunia jest przygotowana na codzienne dojezdzanie do kliniki w Bern. Martwi sie tez przyszloscia. Ale to juz najlepiej sama na pewno wszystko opisze...

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Witam wieczorem
    Miałam odezwać się wcześniej ale jak my wszystkie myślami byłam przy Ewie i jakoś nic nie napisałam, bo cóż znaczą nasze problemy przy czymś takim co przeżywa ona...
    ale wieści od Ewy są pokrzepiające i dające nadzieję na wyleczenie jej L więc już jakoś tak spokojniej na duszy...

Ewuniu
    trzymaj się kochana bo jeszcze ciężkie chwile przed tobą a L. życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Kasiu
    no proszę, pomoc finansowa no cokolwiek byś ją otrzymała na pewno się przyda bo nie wiem, czy teraz otrzymywałaś jakieś pieniążki będąc na chorobowym ale chyba tak...
    ciekawa jestem czy masz już jakiś zaplanowany kurs przekwalifikowujący czy na razie nic nie planowałaś, czy to nie będzie zależało od ciebie?
    tak czy owak, w końcu coś zaczęło iść po twojej myśli

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Sabinko- dostaje w chwili obecnej tzw Krankengeld czyli ok 60-80 % procent pensji z kasy chorych. To co mi teraz przyznano, to jest taka szczegolna forma pomocy ubezpieczalni rentowej, ktora oczywiscie jest zainteresowana tym, zebym wrocila do aktywnosci zawodowej a nie- bron Boze chciala od nich rente.
    Jolinkaa, Agnieszka111 and evige like this.

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu , dziękuję za wiadomości od Ewuni.Mam nadzieję,że teraz już będzie tylko lepiej.
    Przy okazji cieszę się ,że u Ciebie też dobre wiadomości.
    Agnieszko mam nadzieję ,że załatwiłaś sprawę synka pozytywnie.
    Jolinko, Sabinko, Gammuś , Krysiu , Kalahari .

Awatar kasiaogrodniczka
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dobranoc dziewczynki! Do jutra!
    krysiapysia lubi to.

Ewo – jak dobrze! Mocno, mocno tulę! Trzymaj się nasza Zawzietasko!
    Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-koniczyna.gif
    Agnieszka111 and evige like this.

Witajcie! Kasiu, jeszcze chwilę poczekaj z tym spaniem! Biorę się do pisania, bo przedtem jakoś zupełnie mi nie wychodziło

Kasiu, dzięki że nam podałaś takie dobre wieści od Ewy! Jakoś nie mogłam się wcześniej zmobilizować do pisania, myśląc o niej .
    Dobrze, że u Ciebie „światełko w tunelu”. To przyznane Ci prawo do pomocy finansowej w kwestii powrotu do zawodu, już brzmi optymistycznie . To znaczy, że naprawdę coś się dzieje! A wiesz już, kiedy będziesz miała te rozmowy i badania?

Natko – prawie dwa kilo w trzy dni!? No to bardzo dużo! Super! Wlewasz nadzieję w moje serce. Jeszcze nie zamówiłam książki, to wymaga ode mnie trochę mobilizacji internetowej. Ciekawa jestem co jadłaś? Ja też już powoli się przestawiam, ale mam jeszcze sporo nabiału i nie umiem się go tak po prostu pozbyć!

Jolinko – nie wiem jeszcze, jak by wyglądały moje listy gończe, ale na pewno wiedziałabyś, ze to chodzi o Ciebie!
    Bardzo ciekawe to, co wypisałaś! Zatrważająco długa jest ta lista dolegliwości, które mogą wynikać ze złej diety. Właściwie to wszystko w dużej mierze pokrywa się z tym, co zaleca odstawić ta lekarka. Powiedz mi tylko, czy Ty sama też się stosujesz do tej diety?

Agnieszko – w dużej mierze zbliżyłaś się dietowo do tego, co i my chcemy jeść (chodzi zwłaszcza o to odstawienie na dwa dni nabiału i pieczywa). Mam nadzieję, że miałaś okazję zaobserwować wtedy, co się dzieje z Twoim organizmem? - bo to może być ciekawe. Tyle, ze potem wróciłaś do nabiału. To mogą być zbyt szybkie przestawienia żywieniowe, żeby coś zauważyć.
    Jak się skończyła sprawa z tym koszmarnym nauczycielem? Mam nadzieję, że pozytywnie! A przyznaję, że ostatnio też jestem nabuzowana na takich ludzi, więc tym bardziej Ci kibicowałam!

Sabinko – nie płacz . Może dołączysz do Natki i do mnie? Popatrz, Małgosia ledwo zaczęła i już się dzieje!

Gammuś – wiesz, że jesteś tu w zasięgu myślenia?

Maniusiu – już po wyborach, a Ty nic, zadnych refleksji?

Kalaharii

Teraz juz zyczę Wam dobrej nocy.
    Jolinkaa, Agnieszka111 and evige like this.

Uprawnienia umieszczania postów