Strona 1856 z 3048 PierwszyPierwszy ... 856 1356 1756 1806 1846 1854 1855 1856 1857 1858 1866 1906 1956 2356 2856 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,551 do 18,560 z 30472
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

A ja za herbatkę dziękuję bo popijam sobie czerwone winko
    sama bo dałam młodym wychodne, pojechali na randkę do restauracji
    A co - nie też poczują się jak za dawnych czasów -
    bez dzieci
    Jutro wychodzimy wszyscy na wspólny lunch do bardzo urokliwego miejsca które bardzo lubię a wieczorem odstawiaja mnie na lotnisko..

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

U mnie z tym kierowaniem sie przytoczona przez Krysie dewiza Dalajlamy nie jest tak dobrze... Bo ja mam generalnie podobnie jak Jola tendencje do martwienia sie na zapas. Z ta roznica jednak, ze gdy faktycznie sytuacja jest z rzedu takich jaka jest teraz u Joli- czyli trzeba czekac i nie mozna niczego samemu zmienic ani przyspieszyc -staram sie nie nakrecac, tylko odwracac swoja uwage.
    A Jola wydaje mi sie, ze daje sie swoim obawom "wessac"-mowi sobie-"mam powod zeby sie bac i bede sie bala! I nikt mi tego nie zabroni"
    A przeciez- czy sie boimy czy nie to i tak sytuacji nie zmieni...
    Inaczej jest-gdy mozemy cos sami zdzialac. Np wykonac jakis telefon, umowic wizyte lekarska, z kims dodatkowo porozmawic.
    Wtedy ja dzialam. Bo nic mi tak nie dokucza jak bierne czekanie. No ale czasami tak wlasnie jest w zyciu, ze sznurki leza w innych rekach i to nie my za nie pociagamy...

Nie zawsze gdy myslimy, ze wszystko bedzie dobrze...faktycznie okazuje sie za jakis czas, ze jest dobrze.
    Ale wielokrotnie tak bywa.
    Po co wiec zakladac, ze moze byc zle?

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko a ja myslalam,ze to takie przyjaciolki-kolezanki i zdziwiłam się ze przychodza tak pozno na ten sernik
    Agnieszka111 and krysiapysia like this.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu proszę o herbatkę częściej . Sabinko, winko też może być . Naprawdę miło tak wieczorkiem przy Was przysiąść.

Gruszko na poziomie świadomym bardzo zgadzam się z tym, że zamartwianie się w niczym nie pomaga. I staram się jak najbardziej to w sobie wypracowywać. Ale to nie zmienia faktu, że ciągle rzeczywistość i moje emocje potrafią być w tym temacie zupełnie innego zdania (bliżej mi wiec z tym do Ciebie Kasiu ). Mogą tylko podziwiać za to, że już sobie z tym poradziłaś.

Agnieszko, a gdyby oferta pracy była bardzo atrakcyjna, to nie mogłabyś skrócić swojego urlopu?

Sabinko fajnie, że dajesz młodym taki czas tylko dla siebie. Dobrze tam z Tobą mają. Zastanawiam się czy pytać jeszcze o ten halloween, ale chyba już odpuszczę, co?

Gruszko dzięki za przepis . Jutro na pewno robię zupkę dyniowo-pomidorową (z małą ilością masła ). Zdziwiłaś mnie czasem dojazdu do Gdańska. A kolejką? Wydawało mi się, że kursują dosyć często?
    gruschka and Agnieszka111 like this.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

thJLM5B25N.jpg
    pozdrawiam z rana

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witajcie

images (18).jpg

Dziś w nocy mi się śniło, że chodziłam do szkoły( ale byłam już mężatką tak jak teraz), a historii uczył mnie Jarosław Gowin

Krysiu, gdyby oferta była ode mnie z miasta, to urlop skróciłabym na pewno.

Gruszko, sernik to był mój a nie Sabinki chyba że Sabinka też piekła, a mnie coś umknęło Sabinko, fajnego pożegnania i szczęśliwego lotu Ci życzę

Moja córcia przyjeżdża dziś i zostaje do niedzieli, bardzo się cieszę, bo dawno jej nie widziałam

Ja też z gatunku zamartwiających się na zapas i od lat nic w tym zakresie się nie zmieniło Martwię się o wszystkich i o wszystko niestety .

Dobrego dnia dziewczynki
    gruschka lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Jestem lekko odpoczęta , ale dziś też mam wolne
    Córcia pojechała do Wenecji już z lekkim sercem, bo projekty zaliczone, a nie wszystkim się udało, niektórzy mają poprawki. Na pewno tez będą dopuszczeni, ale wiadomo dodatkowy stres. Podobno komisja upierała się żeby Marta robiła ten komplet biżuterii z domkami, Kiedys wam wklejałam, ale ostatecznie robi to co chciała, ale nie męską a damską wersję.
    Co do zamartwiania się to ja jestem z tych co się martwią na wyrost, choć po tegorocznej serii czarnych przypadków trochę odpuściłam i ćwiczę nie martwieniem się rzeczami na które nie mam wpływu, bo zwariować można.
    Sabinko, fajnie młodzi z tobą mają, mogą sobie przypomnieć kawalerskie czasy
    I cieszę się , że mimo bariery językowej ogadujesz się z wnuczkami , ale miłość nie zna granic...
    Agnieszko ja dojeżdżam od 11 lat około pół godziny, czasem 40 minut jest to upierdliwe . no ale co zrobić, najgorsze są zimy. Ale za zmianę na lepsze warto się trochę pomęczyc

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

I w ten sposób, dziewczyny mają dwie kawy od rana
    gruschka lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Maniusiu, a córka na długo pojechała do Wenecji? Super wyjazd

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Trochę byłam z siebie wczoraj dumna,że tyle napisałam z komórki.Ale po rannym czytaniu duma mocno zbladłaOkazuje się,że do mistrzostwa droga dłuższa niżby się wydawało i trzeba będzie parę rzeczy doprecyzować

Agnieszko
    Najpierw wkleiłaś fantastyczny sernik,potem napisałaś,że to dla gości,a jeszcze potem,ze czekasz na Przyjaciółki.
    I napisałam,że to będzie taka nocna biesiada.Choć nie powiem,wydawalo mi się,że to dość późna pora jak na babskie lamenty.
    Dopiero wpis Sabinki oświecił mnie,że czekasz na serial

Stąd wniosek,mój własny,że na komórce mogę albo pisać albo czytać ze zrozumieniem
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Uprawnienia umieszczania postów