Strona 1883 z 3048 PierwszyPierwszy ... 883 1383 1783 1833 1873 1881 1882 1883 1884 1885 1893 1933 1983 2383 2883 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,821 do 18,830 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Krysiu nie rozumiem pytania z tą appką????

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Sabinko, chodziło o zdjęcia dla Madzi. Nie ma jej na grupie, więc zastanawiałam się, jak je posyłasz? Acha i jak z prezentem dla piwnej koleżanki? Bo powiem Ci, że pomysły dziewczyn tez były niczego sobie . No w każdym razie baw się dobrze

Agnieszko, ciekawa jestem jak Ci się spodoba trzecia część filmu, zwłaszcza że nie przepadasz za komediami. Mam sentyment do Listów … , chociaż żal mi, że nie będzie młodego Stuhra . Przeczytam z zainteresowaniem Twoją opinię. Tak a propos, możesz coś poradzić, jak napisać recenzję artykułu?
    Agnieszka111 lubi to.

Krysiu wysyłam Madzi zdjęcia przez whatsappa
    prezent dla koleżanki jest, nie piwny bo to chyba za bardzo aluzją do jej codziennego picia piwa by trącił ale kupiłam kartkę dla emeryta, cytuję:
    - Emerytura? Gratulacje bo tak naprawdę to awans na wyższe stanowisko
    - Od dziś jesteś - kierownikiem wylegiwania się w łóżku do południa
    - menedżerem projektu ; Naprawdę nic nie muszę
    - szefem działu - wakacje w tropikach
    - dyrektorem do spraw : sniadanie do łóżka wraz z poranna gazetą
    -prezesem firmy : spacery, wędkowanie, ryby wino i co ino...
    a oprócz tego smieszny kalendarz na ścianę na nowy, pierwszy emerycki rok ; be happy na nowy rok z fajnymi rysunkami i sentencjami, taki z jajem
    ale tak naprawdę to ona z tej emerytury na razie nie skorzysta ( oprócz kasy oczywiście) bo dalej pracuje na pełny etat cały dzień a nawet wieczorem przed komputerem w domu...

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

To moze Madzia by chciala wejsc do grupy na whatsappie? Nikt dotad o tym nie pisal wiec ja sie z ta propozycja tez nie wychylalam...
    Agnieszka111 lubi to.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu, a u nas dzisiaj też pojawił się przepis na rogale marcińskie czyli chyba też są gdzieniegdzie popularne.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Agnieszka111 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Witajcie pobrane (14).jpg

Tak jak wam już pisałam w grupie, Listy do m3, to bardzo fajny film. Wszystko w nim było wyważone, i śmiech i lekkie wzruszenie, fajna, szybka akcja. Szkoda, że niektóre wątki nie były pociągnięte dłużej. Oczywiście, nie jest to film oskarowy, ale bardzo dobrze się go ogląda.

Krysiu, pytałaś mnie jak młodzież radzi sobie z alkoholem...no cóż...niektórzy nie radzą sobie. A ci, którzy mają olej w głowie, potrafią pić go tak, żeby wszystko było ok.
    Jeśli chodzi o pisanie recenzji, to w necie i podręcznikach jest mnóstwo wskazówek, a Ty i bez nich na pewno świetnie sobie poradzisz Powiem Ci, że pisanie recenzji, to świetna zabawa, bo piszesz ze swojego punktu widzenia, więc masz święte prawo do wyrażenia własnego zdania.i szczerze mówiąc, na studiach mówiono nam, że jeśli coś nam się nie podoba, to należy wyartykułować to mocno i wyraźnie, ponieważ recenzja jest z reguły pierwszą rzeczą po którą sięgnie potencjalny widz lub czytelnik. A jeśli po nią sięga, to znaczy, że chce znać czyjś punkt widzenia, a nie streszczenie . Oczywiście wszystko powinno być podparte sporą wiedzą na temat recenzowanego artykułu.

Kasiu, u nas nie ma zwyczaju rogali świętomarcińskich, choć pojawiły się w biedrze np i ludzie kupują, bo są smaczne.
    Oczywiście, że dawaj Madzie go grupy...no chyba że nie będzie chciała

Sabinko, fajnie tak być emerytem i dalej pracować ...zazdroszczę Twojej koleżance

Miłej niedzieli

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry! Witaj Agnieszko!
    Dla ciebie ta sasanka o poranku w nagrode za ranne wstawanie i za kawke na dobry dzien!

Agnieszka111 and krysiapysia like this.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Dzięki Kasiu Bardzo lubię sasanki i mam je u siebie w ogródku choć myślę, że w tym roku będę musiała wsadzić nowe, bo te, które siedzą w ziemi, są już coraz słabsze .

Awatar Jolinkaa
    Jolinkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Zagłębie

Jestem już dziewczyny...jestem

Wiem,że nie powinnam tak zamilknąć,ale tak czasem bywa...czasem czuję potrzebę pobycia samej ze sobą.
    Wiem,że bywam zbyt przewrażliwiona ....no taki mam charakter.
    Wbrew pozorom nie jestem tak silna,za jaką wiele osób mnie uważa i łatwo mnie zranić,choć staram się tego nie pokazać.
    Nie mogę swojej nieobecności wytłumaczyć tylko brakiem czasu,choć kilka ostatnich dni miałam faktycznie bardziej zabieganych.
    Musiałam jeszcze trochę posiedzieć w skorupie...coś przetrawić...coś zrozumieć...coś przemyśleć.
    Różne myśli przychodziły do głowy i te mądre...i te głupie...i te szalone.
    Wystarczy jednak już tego,bo nie chcę przecież zamknąć się w tej swojej skorupie na dobre.
    I choć nie nudzę się sama ze sobą i jestem przyzwyczajona do samotności,to z Wami jest mi lepiej...potrzebuję Was-Waszej obecności-Waszej przyjaźni.

Ostatnio edytowane przez Jolinkaa ; 12-11-2017 o 09:52

Dzień dobry
    Dobrze, że już jesteś Jolinko
    krysiapysia lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów