Strona 1906 z 3048 PierwszyPierwszy ... 906 1406 1806 1856 1896 1904 1905 1906 1907 1908 1916 1956 2006 2406 2906 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19,051 do 19,060 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Maniusiu, taki jest plan
    Fajny, bo robimy tak, że jedziemy dwa razy w roku- raz na moje urodzino- imieniny, drugi na męża. Każde obdarowujące stara się wymyślić fajny przebieg imprezy, w fajnym miejscu, no i podstawa- nie wydajemy majątku. Jeśli jest drogi hotel, to wyjazd musi być krotki żeby zmieścić się w limicie 500 zł, jak miejsce tanie ( tak mieliśmy w Kazimierzu), to jest wtedy dłużej. Nie liczymy w to jedzenia, bo w domu też musielibyśmy coś jeść.
    maniusia72 lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

Malo mnie na forum, bo nadal nie nadaje sie zbytnio do ludzi. Mam jednak tez przed soba wyjazdowy weekend ale w przeciwienstwie do Agnieszki bardziej mnie on napawa obawa niz radoscia. Postanowilam jednak z niego nie rezygnowac i mam tylko nadzieje, ze uda mi sie tym babskim wyjazdem rozgrzac serce i pocieszyc dusze.

Trzymajcie sie cieplo...

maniusia72 lubi to.

Awatar gruschka
    gruschka jest nieaktywny Znany na forum

Rzeczywiście wyjazd zapowiada się super,dopracowałaś Agnieszko wszystkie szczególy.Teraz bawcie się dobrze ,przywoź ten milion,bo ostatnio i ja zlapałam bakcyla Warszawy.
    Szczególnie po sposobie w jaki opisuje ją Kalahari
    Może żeby jej za bardzo nie komplikować rzeczywiście pomyślimy o jakimś dniu w 2 połowie sierpniaNiedziela chyba każdemu pasuje,dla mnie może być niedziela i poniedzialek,albo inna kombinacja.Nawet 1 dzień byłby fajny

Pogoda dziś też zapowiada się piękna, wygląda na to ,że znajdę czas na ruch i już się cieszę.
    maniusia72 and Agnieszka111 like this.
    Nowa wiosna- nowe zadanie
    Zaciskanie paska - na początek 6 cm.
    Docelowo 20cm do zgubienia
    http://www.jestemfit.pl/forum/tylko-...izacja-42.html

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Kasiu, radość z wyjazdu przyjdzie podczas wyjazdu jeśli oczywiście jedziesz z kimś kogo lubisz ( nie wyobrażam sobie inaczej). Trzymam kciuki, żeby był udany i żeby ten wyjazd odwrócił sytuację, w której jesteś Pytałam Cię wcześniej o miejsce, mam nadzieję, że jest piękne co dodatkowo pozytywnie wpłynie na Twój nastrój .

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Agnieszko super dni przed wami, no i życzę wysokiej wygranej w tym kasynie, trochę egoistycznie ale co tam, skoro chcesz nas wtedy zaprosić do Warszawy to na cały tydzień to wygrywaj
    Gruszko widzę, ze fachowo podchodzisz do tego biegania to i pewnie krzywdy sobie nie zrobisz a na razie za to co robisz ( schody itd) wielkie gratki
    co do broszek to prawdę mówiąc nie mam żadnej a i sukienki to nie moje klimaty ( nogi!!!) ale ty w nich wyglądasz super
    Agnieszko no meblowanie waszej sypialni podobało mi się, szczególnie groźba ewentualnej konieczności postawienia starego łózka w jadalni gdybyście nie wyrzucili starej szafy
    Krysiu z tym moszczeniem się prod kocykiem to tylko jeden dzień taki miałam
    Agnieszko na fachowcy to fachowcy, najczęściej nie ma na nich siły....
    Ale wam nie zazdroszczę stresu maturalnego Agnieszko i Maniusiu ale dzieciaki macie zdolne to na pewno wszystko będzie dobrze
    gruschka and Agnieszka111 like this.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Cytat Zamieszczone przez gruschka Zobacz posta
    Może żeby jej za bardzo nie komplikować rzeczywiście pomyślimy o jakimś dniu w 2 połowie sierpniaNiedziela chyba każdemu pasuje,dla mnie może być niedziela i poniedzialek,albo inna kombinacja.Nawet 1 dzień byłby fajny
    Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia-imgssl-4-.gif
    maniusia72 lubi to.

Awatar Agnieszka111
    Mieszka w
    łódzkie

Jak będę dziś miała chwilę, to opiszę Wam dalsze perypetie z drzwiami, bo wygląda, że to niekończąca się historia...Teraz czekam na fachowców
    maniusia72 lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

Kasiu mam nadzieję, że ten wyjazd przełamie w tobie tę chwilową niechęć do ludzi i przebywania w ich towarzystwie, miłe towarzystwo fajnych kobietek to jest to i mam nadzieję, że tak będzie i tego ci życzę - abyś wróciła choć w trochę lepszej formie
    Agnieszko współczuję perypetii z drzwiami...

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Kasiu trzymam kciuki za wyjazd i liczę że wrócisz z niego w super humorze, w końcu z super babkami jedziesz.
    Agnieszko, ale masz przeprawę z tymi fachowcami, kurcze niby tyle tych firm , a cięzko na kogoś porządnego trafić.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Cytat Zamieszczone przez sabinka57 Zobacz posta
    Agnieszko no meblowanie waszej sypialni podobało mi się, szczególnie groźba ewentualnej konieczności postawienia starego łózka w jadalni gdybyście nie wyrzucili starej szafy
    u mnie zapowiada się podobnie, zamówiliśmy narożnik, w tej chwili mam kanapę i dwa fotele, więc będzie wymiana. W związku ztym muszę usunąć biblioteczkę, przenosimy ją na górę, w związku z tym zgóry znikaja meble ktore sa tam teraz, A poniewaz nowy narożnik jest w nowowczesnym stylu, musze zmienić ławę, która jest w tej chwili w stylu antyków jakie mam w obecnym umeblowaniu. oczywiście komodę tez trzeba wymienić, itd....
    Będziemy wymienac na raty bo kasy brak...
    I nie bee pisać dalej co jeszcze chciałabym powymieniać...
    no ale może w totka wygram...

Uprawnienia umieszczania postów