Strona 196 z 3048 PierwszyPierwszy ... 96 146 186 194 195 196 197 198 206 246 296 696 1196 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,960 z 30474
Like Tree69314Lubią to

Wątek: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: Zawziete po 40-tce- Wirtualna Grupa Wsparcia

Kalhari do Częstochowy połączen PKP bez przesiadki nie ma ale jest autobus PKS z Kołobrzegu, z Koszalina do Kołobrzegu jest blisko, albo faktycznie na Katowice szukać z tym , że rok temu jedyne połączenie jakie było z jedną przesiadką z Kołobrzegu do Katowic to 12 godzin podróży
    Jolinkaa lubi to.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Witam pieknie!

Maniusia wpadla z rana ale kawki nie zrobila... pewnie jej czasu zbraklo bidulce...
    Tesknie za Ewunia naszym rannym ptaszkiem...czy aby u niej wszystko w porzadku?
    Agniesi tez dzis nie bylo ani tutaj ani na fb... czyzby zaspala?
    Kawke wiec wam serwuje dziewczynki i znikam bo lece na rano na naswietlania na plecki...

U nas pada wiec musze jechac metrem...
    Jolinkaa lubi to.

Awatar gamma56
    gamma56 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Gütersloh

Dzien dobry

Kasiu ...
    dzieki za kawe i sloneczko podsylam , bo u mnie pieknie dzis grzeje ... zaraz lece do wnusi, wiec sie troche w ogrodzie na lezaku na jego promyki wystawie ...

Maniusiu...
    no wlasnie ... zaspana bylas, ale kawke moglas polac

Krysiu...
    absolutnie nie watpie w metode DDP i jestem pewna ze mozna na niej pieknie schudnac, ale jak powtarzam z uporem maniaka... jestesmy rozne i nie ma jednej diety dobraj dla wszystkich ... dieta powinna byc dopasowana jak dobrze skrojone ubranie ... dieta DDP absolutnie nie pasuje do mnie... nie jestem w stanie liczyc proporcji w zjadanych produktach... wykluczenie jakiegos produktu wywoluje u mnie malpi glod na to czego mi nie wolno i jakby tego bylo malo nie potrafie trzymac sie ustalonego planu ... jestem wyjatkowo spontaniczna i tylko poczucie pelnej swobody pozwala mi zachowac spokoj a dieta nie moze byc przeciez katorga, bo jesli tak jest to juz na starcie jest skazana na niepowodzenie...

Natko...
    no niestety nie moge sie z toba zgodzic, ze zwyklymi metodami sie nie da... napewno jest to tez kwestia tego ile mamy do wytopienia... jesli ktos ma ponad 100 kg nadwagi to napewno musi siegac po inne metody niz ktos z 10 czy 15 kg nadwagi, czy gdy ma wage prawidlowa a chce zgubic 2-5 kg zeby szczuplej wygladac...
    Pan Gaca owszem skutecznie odchudza (choc sam wcale szczuply nie jest) ale moim zdaniem to jego metoda poza skutecznoscia odchudzania , sluzy jak sama slusznie zauwazylas , trzepaniu kasy ... jesli ktos na spora otylosc i caly proces musi trwac wiele miesiecy, to zasila konto pana Gacy naprawde spora sumka ...

Kalahari...
    ja przyjade autem wiec swoje kije bede miala w bagazniku a o pociagach w Polsce nie wiem absolutnie nic ...

Jolinko ...
    masz juz i tak sporo do ogarniecia i jeszcze remont sama chcesz robic... podziwiam ....

Milego dnia wszystkim zycze
    Jolinkaa and kasiaogrodniczka like this.
    28.12/ 84kg ...19.03/76,9kg...25.05/ 78,7 kg...11.06/78,4 kg...25.07/ 79,2kg...03.09/77,9 kg.,.10.11/79,9 kg
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar kalahari
    kalahari jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    italia

ciao,
    agnieszko a skad dokladnie i mniej wiecej bedziesz jechala?
    mnie ewentualnie interesuje tylko droga powrotna.
    kasiu-.piekne zdjecie, piekne miasto.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Kalahari, jadę spod Łodzi. Mogę Cię podwieźć lub dowieźć do Łodzi lub Kutna. Znajdź sobie dogodne połaczenie, tylko pamiętaj o datach, w których będziemy

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry
    Moja waga dzisiaj zastrajkowała , rozpiętość w zakresie od 93 do 97 spowodowała ,że nie wiem jak jest naprawdę.Czas kupić baterie.
    Krysiu ja jeszcze nie jestem na DDP , bo pilnowanie jednego białka to trudna sprawa i naprawdę ciężko ogarnąć, bo jesteśmy przyzwyczajeni do innych wzorców. Nawet do jajecznicy z reguły dodajemy jakąś kiełbaskę czy boczek i tu juz są 2 białka. Daleka droga przede mną na razie okiełznałam apetyt i chęć na słodkości.Teraz tylko kontynuować.
    Gammuś pewnie ,że przy 5-10kg wystarczy zweryfikować swój jadłospis i dołożyć jakiś ruch.U mnie to jest dalej 6 razy 5.
    Jolinkaa lubi to.

Awatar Natka55
    Natka55 jest nieaktywny Znany na forum

Madziu masz 2 ciekawe połączenia jedno z Koszalina do Katowic o 13.12 Intercity przedsprzedaż biletów na 30 dni przed terminem jazdy. Drugi z Kołobrzegu do Częstochowy o 18.18 , tez Inetrcity i z przedsprzedażą w necie.
    Aga chyba będziesz dzeiń dłużej, nie pamiętam dokładnie, ale TY chyba 5 dni , a Madzia 4.
    Jolinkaa lubi to.

sabinka57 jest nieaktywny Znany na forum

No dziewczyny wy juz ustalacie jak dojechać nad morze a ja dalej nic nie wiem, mieliśmy jechać z młodymi do Francji tylko terminu dalej nie znamy ale teraz jak córka jest w ciąży ( o czym pisałam już na Fb - no dalej mam wrażenie rozdwojenia jaźni i pisania podwójnie

Urwalo mi wypowiedź - pisałam że może będę tutaj potrzebna jakby się np źle czuła...

Jeszcze dodam, że tutaj w przymierzalniach mają takie lustra że człowiek się widzi z różnych stron
    Jolinkaa lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów